Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

puku_princese

Es te negribu ieslīgt diskusijās par grāmatvedības niansēm, bet fakts, ka cilvēkiem normāls un pieņemams ziedojums liekas 10 centi. Ja tas ir summas atlikums Maximā pie kases, ko iemet kastītē, tad vēl tā, bet tie "manējie" taču logojās internetbankā un veica starpbanku pārskaitījumus, kur viens pārskaitījums maksā kkādus 36 centus, lai noziedotu 10 centus. KĀ vispār 10 centu ziedojums var likties normāls? Nu nevajag teikt, ka tie nebija starpbanku pārskaitījumi, nu es taču redzēju, no kurienes skaita.

Par laimes aku naudu runājot, es domāju, ka ir norm. nopirkt dāvanu pa 6-7 eur, ja limits ir 5 eur, jo neviens jau nezina, varbūt pirki ar atlaidi un tā. Bet, ja summa ir 5 eur, bet kāds atnes uz 20 eur, tad gan ir tā kā ir. Lai gan mana darba kurbāžņu loterijā viena atnesa izlasītas grāmatas, grāmatveikala cena tām grāmatām bija kādi 45 eur, bet izlasītas, nevajadzīgas grāmatas vērtība tikpat labi var būt arī 5 eur īpašnieka acīs - ja izlasīja, nepatika, vairāk nevajag, aizņem vietu plauktā utt.

Bet varbūt mērķis nebija ziedot, varbūt bija jāskaitās ziedotājos. Nav jāmelo, ka ziedo, jo pēc fakta tiešām ziedo.

Tas zīmējums ta ierāmēts vismaz bija? Varbūt rāmītis nosedza paredzēto summu

Papildināts 25.11.2023 19:52:

Man viens bērns skolas laikā ar tīri labiem panākumiem niekojās ar zīmēšanu un gleznošanu; dabūja arī izpildīt klasesbiedru pasūtījumus. Diespas, nelika savus darbus ZSv loterijās. Bet caur vecāka lepnuma prizmu skatoties, tā nebūtu tā sliktākā loze...

Resnā Žurka

KĀ vispār 10 centu ziedojums var likties normāls?
Savulaik tas bija populārs veids kā čakarēt nemīlamas partijas. Tieši visas šīs ņemtnes dēļ

Duujaa

Cilvēks varbūt ziedoja, jo vajag deklarācijai, vajag kaut kādiem darba punktiem utml.

Papildināts 25.11.2023 20:28:

Man viss process arī nav pilnībā zināms, tāpēc priecājos, ja kaut kādus centus ziedo.

Papildināts 25.11.2023 20:28:

Jo tā jau arī stāsta. Katrs noziedo pa 10centi, kopā sanākšot daudz.

Resnā Žurka

Duujaa

Tev tiešām šķiet labi ziedot summas, kuru iegrāmatošana izmaksā vairāk par ziedoto summu?

puku_princese

Resnā Žurka
Iegrāmatošana kā reize nemaksāja neko, no manas puses tas bija brīvprātīgais darbs sabiedrības un idejas vārdā, taču, ja paskaitītu pret to stundas likmi, ko es saņēmu algotā darbā, tad jā, teorētiski grāmatošana maksāja vairāk. Mani vairāk pārsteidz tas, ka starpbanku pārskaitījums ir 36 centi, bet ziedojums 10 centi. Un kā vispār tāda ideja ienāca galvā. Un tie bija tā 2-3x mēnesī, un ne regulārie, jo dažādos datumos.

P.S. Nevaru iedomāties "deklarāciju", kurai šis varētu būt noderīgi.

Jā, tiešām zīmējums, ne jau ieramēts, uz rūtiņu lapas, nu pavisam parasts. Sāku domāt, ka ir saistīts ar mammas uzskatiem. Bet vai nav kauna pašiem saņemt kārtīgas dāvanas? Un mana meita tiešām labi zīmē. No viņas nesen vienu darbu arī nopirka klasesbiedrene. Tieši smējos, ka varēs teikt, ka pirmos eiro nopelnījusi pārdodot mākslu. Nu un attiecīgi jebkas, ko kāds cits vienaudzis zīmējis, ir diezgan nesalīdzināmi. Varbūt domāja, ka viņa daudz zīmē, tad gan jau patīk zīmējumi .

puku_princese

vienreiz
Tā bija laimes aka vai dāvana konkrētam, iepriekš izlozētam bērnam?

Resnā Žurka

puku_princese
Jebkuram darbam ir cena, arī brīvprātīgajam darbam. Tas ir tavs ziedotais laiks. Arī tas maksā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323