Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

puku_princese
Konkrētam bērnam.

puku_princese

vienreiz
Tad, iespējams, attieksmes paušana pret konkrēto bērnu Bēdīgi.

Tādā ziņā es vēl saprotu tās man pazīstamās mammas nostāju, ka nepiedalās tirdziņos utt. Neatbalstu, nepiekrītu, bet ideju saprotu. Šo - nesaprotu.

Man arī grūti nopirkt dāvanu, kas der abiem dzimumiem, bet mums pārsvarā ir slepenie draudzini, kad izvilkts konkrēts bērns. Tad ir vieglāk. Vienugad slepenais apdāvinātājs saslima un nebija dāvanas vispār. Mums ar šo neveicas. Es labprāt iztiktu bez, bet mammām vajag. Mums pat ģimnāzijas 10.klases pirmajā sapulcē vairākas krievu (vai nezinu precīzi tautības, bet ne latviešu) mammas gribēja organizēt sveikšanu dzimmenēs. Mums pārējām latviešu mammām bija tāds wtf? Par laimi to izdevās apturēt.

Viena kolēģe arī sveic ar dāvanām visus, ja ir tāds gadījums, kad esam kopā un kādam ir svētki, lai gan mēs vispār neapdāvināmies. Es ceru, ka viņa ar laiku sapratīs, ka nevajag. Mēs viņai neko pretī nedāvināsim, lai cik neērti nebūtu. Atzīšos, ka man nav kapacitātes domāt dāvanas kolēģiem. Mēs pat vienreiz bijām ciemos pie kolēģa ārzemēs un tā kā uzaicinājums bija spontāns, laika iepirkties arī ne, gājām tukšām rokām. Viņai protams bija ciemakukulis no Latvijas. Es uzreiz piekoļījos, piesolīju, ka visi varam piemesties. Bet tas kolēģis, kas uzaicināja, tiešām neko negaidīja. Tieši otrādi, viņi ārzemēs vispār neko nenes. Pārējie vietējie jutās neērti, ka neko neatnesa. Es uzreiz priecīga atklāju, ka arī mēs neviens īstenībā neko neatnesām . Un visi bija laimīgi.

puku_princese
Varbūt tie 10-20 ikdienas centi ir desmitā tiesa no dienas izdevumiem. Ir tādi māņticīgie naudas vairotāji, kuri tic, ja izdevi, noziedoju, desmitkārt atnāks atpakaļ.

Papildināts 25.11.2023 22:19:

vienreiz
Vispār ar tām mīļo draudziņu būšanām būtu jau ideāli, ja bērni tiktu galā pašu spēkiem nevis liktu vecākiem skraidīt pa veikaliem meklējot dāvanas. Ja visi viens otru iepriecinātu ar ko paša paveiktu, kaut zīmējumu, tad būtu jauki. Bet citādi, iepriecina jau vecāks kādu bērnu kuru nemaz nepazīst, labi ja zina vismaz dzimumu.

dezavu
Ideālajā pasaulē jā, bet ja sapulcē nevar pār lūpu pārspļaut un pateikt savus uzskatus, kad vecāki vienojas par dāvaniņas summu, bet mierīgi ignorēt, man reāli besī, jo cieš cits bērns. Ne tās principiālās mātes bērns, bet, piemēram, manējais. Btw, es pati esmu teikusi, ka man ir vienaldzīgi draudziņi, tad jau drīzāk saldumu paka visiem vienāda un miers. Bet nu vairākums ir vairākums.

vienreiz
Tas gan.

Lusesita

vienreiz

Lai paiet laiks... tu zini, cik tagad izsolē maksātu atrasts Van Goga bērnības zīmējums uz rūtiņu lapas? Varbūt tavi mazbērni kļūs miljonāri. Nemet ārā!

Duujaa

Resnā Žurka
Kā es varu zināt, ka jāmaksā par iegrāmatošanu? Ja kāds to dara pa brīvu, lai dara. Ja dara katru dienu nevis 1x mēnesī, lai dara. Kā lai ziedotājs par to zina un vai vispār būtu jāzina?

Papildināts 26.11.2023 15:27:

Vai ja ir uzlikts automātiskais maksājums, vai cilvēks seko līdzi un zina, ka 0.36 centi papildus aiziet. Kas uz labdarības kontu vispār "interesanti", ka tiek piemēroti.

Papildināts 26.11.2023 15:29:

Kaut kā jocīgi sanāk ar to attieksmi, labāk nebūtu neviens no viņiem ziedojis vispār?

Kundalini

atceros PSRS laiku egliti VEF Kulturas pils, bija konchas, piparkukas un 1 MANDARRINS

Lasiet manu blogu

Katram savs
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323