Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

Kāpostgalva

šo lasot, sapratu, ka man vēl plauktā kaut kur nīkst pagājušājā gadā darbā saņemtais bezalkoholiskais karstvīns

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Katram savs

Patricia L
Jābūt vienam, kas saceļas pret esošo kārtību.
Ar vienu nepietiek. Esmu mēģinājusi ieminēties, ka nevajag. Ei, beidz, tas taču ir tik jautri. Tā dažas aktīvistes. Pērējie klusē. Rezultātā es atkal skrienu meklēt nevienam nevajadzīgo īpašo tēju. Jo ko gan lai nopērk svešam pusmūža vīrietim. Un pretī saņemu tādu pašu nevajadzīgu tēju. Un jūtos kā nūģe, kas nenovērtē īpašo jautrību.

(tas bija citā darbā)

Novaly

Es jau gadiem kolēģiem uz Ziemassvētkiem cepu kūku. Tieši tādēļ, lai nebūtu kurbāžņu. Norunājam datumu, dažreiz kāds vēl atnes mandarīnus, kāds- karsto dzērienu, saklājam atpūtas telpā. Ja ir brīvs brīdis, sanākam reizē, ja nav, katrs iet un cienājas kad vēlas.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu, sniedzu tikai tēmā Bērnu veselība.

Susuriic

Hm, par tām zsv loterejām nu ir tā kā ir. Skolā vajag - bet tad sanāk dikti domāt, ko vispār par 2-5 EUR var jēdzīgu sagādāt. Pēdējā laikā neiespringstu - kaut kāda šokolāde, atstarotājs, tarbiņa iepirkumiem vai sporta tērpam, pildspalva un ok. Skolēni noēdīs un nolietos.

PS. ceru ka mūsu miesta domes tēvs ( šis ar sarkasmu) šogad atkal skolēniem sarūpēs ūdenspudeli un tašiņu...iepriekšējās nolietotas....

Vēl tēma ir tās sasodītās ūdenspudeles un termoskrūzes ( kaut kāda sērga), tās allaž plīst, pazūd utt, bet tās gan nemaksā 2 euro. Tās, laikam var da'vināt cik gribi, tāpat pa vidu kaut kā izbeidzas.

S.Kamis

ūdenspudeles un termoskrūzes ( kaut kāda sērga), tās allaž plīst, pazūd utt, bet tās gan nemaksā 2 euro. Tās, laikam var da'vināt cik gribi, tāpat pa vidu kaut kā izbeidzas.
Bail pat apdomāt, kādu lērumu ūdenspudeļu un termokrūžu laika gaitā esmu aiznesusi uz labdarības veikaliem. Korporatīvo termokrūžu dāvināšana vienbrīd paties' bija īsta sērga (pēc tam, kad beidzās dāvināšanas vilnis "vīnziņu" komplektiem ar korķu viļķi utt.).

Susuriic

S.Kamis
nu lūk...man neviens nav iedāvājis kādu korporatīvo termokrūzi...sajutos apdalīta

Stulbi, kā tādu krūzi ar logo ( Latvijas Gāze, VID - bet šaubos, ka viņiem tādas ir - piemēram) - neatdāvināsi kādam....

Ūdenspudeles un termokrūzes ir briesmīga dāvana. Pilna māja, nezin, kur likt. Pēkšņi visem neremdināmas slāpes, ka bez pudeles no mājas nevar iziet?

Susuriic

kolizejs
nee, daudz bērnu, kas regulāri saplēš un pazaudē

Bet jā - normāli cilvēki nopērk vienu tādu uz 10gadiem un lieto.

Alija

IMHO, apēdamas lietas loterijā nav nekas briesmīgs. Negaršos tev tā tēja, konča, apmainies ar kolēģi vai atnes uz darbu, izlietos bez problēmām.

Ka tik nav keramikas rūķi un atstarotāji...tie gan ne izmetami, ne plauktā turami. Nenu izmest var, bet nejēdzīgi, ka kāds iztērēja tos 5 eiro un jau pēc nedēļas miskastē.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Susuriic

Alija
Par atstarotāju...ņemot vērā, ka jau šosezon esmu gandrīz uzbraukusi virsū pārīs melnajiem gājējiem, kas piepeši izrāpo krēslas laikā pt ne uz gājēju pārejas...es vienmēr nobrīnos, vai cilvēks vismaz 1 atstarotāju sev nevar kaut kur pielikt. ( kaut pie pakaļas, lai no muguras šo var redzēt - i būtu svētīgi).

Vot - tādam melnajam gājējam - ļoti piemērota dāvana zsv būtu milzu atstarotājs, ko pielīmēt pie vienas vietas, atstarojošā veste un lukturītis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323