Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zsv krāmi

lutekle

Alija

Susuriic
diezin vai uzdāvināts atstarotājs tādiem cilvēkiem nozīmēs to pašu, ka nu viņi būs redzami. Nelika un neliks, ja nu vienīgi ar varu uztetovē uz pakaļas.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Atstarotāji un tumsa pilsētā ir arī vesela cepaka tēma.

sos vajadzētu izsniegt pašvaldībai, kura neapgaismo ielas. Un briziem liekas, ka tiem, kas iet pāri bez luksofora parejas vak pa ceļa malu bez, piemērot sodu. Nav naudas, lai grābj lapas, vaj vēl pamācošak, stāv ar lielu atstarotāju pie neregulējamas parejas . Tad zinās.

Susuriic

lutekle

Nu vēl var aizvest ekskursijā uz morgu vai slimnīcu, paskaitīt notriektos gājējus...

Susuriic
Morgos ir iespējamas ekskursijas ar nelaiķu apskati??? Morgiem kāds ētikas kodekss nepastāv??? Izklausās tik amorāli, citiem sēras, citiem Ziemassvētku izklaides pasākums ar līķu apskati.

Ziemassvētku sūdiņatstarotājus lūdzu nevajag dāvināt. Es teiktu, ka tie sūdiņatstarotāji - pieliekami pie somas, piepspraužami kā broša un taml. ir papildus risks, jo cilvēks domā, ka viņam tak ir atstarotājs un ir redzams, bet ne suņa to neredz!

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Manam vīram ir vecās darbavietas dāvātā termokrūze ar viņa vārdu un uzvārdu. Uz labdarību nevar, laikam ar marķieri jāaizķēpā pirms izmešanas misenē?

Papildināts 17.11.2023 12:53:

Laikam bija domāts labi, ka visi darbiņā dzers katrs no savas krūzes.

Taaapati

Ilgi nebija termokrūzes, kovidā runājām ar draudzeni ka no rītiem varētu braukt uz netālo skaisto mežu kafiju dzert, aiz neko darīt. Kaut kā tomēr nesalikās. Nesen pasūtīju, jo vajadzēja vairākas lietas sūtīt, lai piegāde par brīvu. Un meita aizgāja uz atvērto durvju dienu universitātē, dabūja vēl vienu un vēl 3 lupatu ķeseles. Lietojam visu un ļoti noder. Es savu bezkofeina vai cigoriņkafiju varu staipīt līdzi, buljonu, super.

Nu bet tieši tā, vajag cilvēkam termokrūzi, ņem un nopērk, nevis gaida vai izlozēs ZS loterijā.

Susuriic

dezavu
nee, protams. Tas bija sarkasms.

Katram savs

Kas jums tās daudzās krūzes dāvina? Man bērnam ir viena kaut kādā pasākumā iegūta ūdens pudele, vīram viena, man nevienas. Un termokrūze viena, man darba dāvināta. Neērta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438323