Tikai aptauja - PeonyShop 2024.gada katalogs

Daiquiri

Slēdza Daiquiri: "Tēma turpinās citā blakustēmā https://calis.delfi.lv/forums/tema/18438759-peonyshop-koppasutijums-2024/".
Daiquiri

Tabulā vairākām šķirnēm nav norādīta prognozējamā cena, viena no tām 'Blood Moon'. Šovasar šī peonija tika piedāvāta citā Nīderlandes audzētavā, pievienoju fragmentu no 2023.gada kataloga

Vai ir zināms Lielās dienas datums?

NuclearBaby

Taaapati
Lielu summu tērēšana peonijām kā tāda mani arī neizbrīna. Man pat pašai varētu paslīdēt kādu dienu roka uz Kayleigh Ann, piemēram (nav Šoltena šķirne, bet tomēr skaista bez gala). Bet ne šogad

Mani drīzāk izbrīna informācijas trūkums par ļoti, ļoti dārgajām šķirnēm - ar ko viņas atšķiras no ne tik ļoti dārgajām. Ja paņem, piemēram, peonijas cenā no 500 līdz 11000 eur (tagad gan max cenu rāda 1100 eur, bet tas laikam gļuks), tad viņas visas ir ļoti skaistas, bet diezgan līdzīgas, ja neskaita krāsu. Es domāju par to, kas mudina kolekcionāru iegādāties sakni par 11 000 nevis par 500 vai 1000. Saprastu, ja tāda šķirne būtu "astotais pasaules brīnums" - zilā krāsā, atkārtoti ziedoša, smaržotu pēc ceptas vistas utml.

Sveiki peonmīļi, milzīgs prieks par to, ka arī šoruden tiks uzsākts jauns koppasūtījums. Paldies organizatoriem! Man būtu jautājums tiem, kam ir lielāka pieredze un kolekcijas, pastāstiet, kurām šķirnēm ir tādas lielas, kuplas, platas lapas, kā , piemēram Salmon Dream. Nu ceru, ka doma skaidra, ko gribu. Ļoti patika ,kā krūms izskatījās visu atlikušo vasaru bez ziediem.

Daiquiri

Akacia jautāja: "kurām šķirnēm ir tādas lielas, kuplas, platas lapas, kā , piemēram 'Salmon Dream' "

Daudziem hibrīdiem ir palielas lapas, piemēram, 'Juliska'
(ieskatam pievienoju video krievu valodā
https://www.youtube.com/watch?v=7DPPt193S1I )

Amerikas peoniju audzētāju biedrība (APS) piešķir speciālu balvu par piemērotību apstādījumiem, varbūt var noderēt ierosmei - pievienoju saiti
https://americanpeonysociety.org/wp-content/uploads/2019/04/2023-Award-of-Landscape-Merit-Peonies.pdf

Sveikas meitenes,

Sāku lēnām apgūt sarakstu un sērfot pa netu lai saprastu, vai tiešām vēl ko gribu? Gribu gan!

Visā šajā sakarā man ir viens priekšlikums attiecībā uz jauno cenu lapu ko veidos Traips, ko sakāt, ka no saraksta izņemam tās peonijas kuru cena rakstās ar 4 un vairāk cipariem, tā teikt ātrāk un ērtāk pārskatāms.

Daiquiri

Dominikana rakstīja: ".. ko sakāt, ka no saraksta izņemam tās peonijas kuru cena rakstās ar 4 un vairāk cipariem, tā teikt ātrāk un ērtāk pārskatāms"

Pievienoju tabulai vēl vienu cilni zaļā krāsā, kurā nav Šoltena sējeņi , palika 136 šķirnes, ceru, ka būs pārskatāmāk. Prognozētās cenas nerakstīju, lai nerodas sajukums.

Joshua turpina kārtot katalogu - 10 dienu laikā škirņu skaits provizoriskajā katalogā sarucis no 360 uz 341. Izņemti ir vairāki interesanti piedāvājumi, tai skaitā abas šķirnes par kurām biju domājusi (viena no tām 'Julia Titi'). Iespējams, ka arī šogad katalogā būs ap 330 nosaukumiem, tāpat kā pērn.

NuclearBaby

Vai mēs kaut kā atzīmējam tabulā šķirnes aizvietošanas iespēju? Piemēram, biju atzīmējusi tabulā, ka gribu Manitowoc Maiden, bet tā ir vismaz pagaidām pazudusi no kataloga. Taču katalogā joprojām ir Northwind Maiden, kas ir diezgan līdzīga, un es būtu ar mieru ņemt vietā to, ja Manitowoc nav pieejama. Jautāju intereses pēc, man nav tik kritiski - nekas traks ja arī nedabūšu nevienu no šīm šķirnēm.

zmarina

Akacia
Skaists lapojums ir Lemon Chiffon

Daiquiri

Tikko pamanīju, ka PSH ieviesis patīkamu jauninājumu - "pievienot gribuļiem". Ideja ļoti laba - ja kādu peoniju neizdodas pagūt pasūtīt pirmajās kataloga atvēršanas stundās (vai dienās), to var pievienot "gribuļu sarakstam", un, ja rudenī būs labi audzis, peoniju saknes no "gribuļu saraksta" pārceļos uz pasūtījuma grozu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438335