Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko tagad iesākt ar latiem

Alija

Alija

Krājumos atradu divus pilnus komplektus ar latiem - visādi ezīši, kliņģerīši utt. Man viņus nevajag. Vnk aiznest uz banku, lai samaina. Vai vabūt ir kādi kolekcionāri, kas gatavi nopirkt bišķi dārgāk?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Mikaa

Alija
Lasīju tw, ka baigās summas iet, pat 20 e par vienību. Man arī ir daudz šie, visdrīzāk jāliek ss.lv

ss.lv zem kolekcionēšanas var ielikt, stārķi un skudras padsmit eur maksājot it kā.

https://eurogold.lv/lv/catalog/1lat-coins/

Alija

Super, paldies. VIrziens skaidrāks.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

red bull

Alija
Man šķiet, ka tagad cenas krietni kritušās, nav vairs padsmiti eiro par monētu, bet vari pamēģināt tos ss.lv. Iespējams, ka kāds gribēs nopirkt visu komplektu.

Ja negribas čakarēties ar individuālajiem kolekcionāriem, tad skudru var pārdot Eurogold nedaudz dārgāk, par pārējām jāprasa viņiem.
Bet kopumā jāskatās, vai tik nesanāk izdevīgāk Latvijas Bankā apmainīt pēc eiro kursa, par katru monētiņu dabūt 1.42.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

nav nekadi 20 eiri par gabalu, bet pamegini - fb ari ir paris grupas, kur tirgo monetas vai visadus ieprieksejo gadu lietas. Sludeklis bez maksas, sabilde visus kopā un piemet vienu summu. Nepadodies visadiem klauniem, kas sāks brekt, ka loti tevi aplaimos, ja nopirks 3reiz letak.

Patricia L

Alija
Es nepārdotu. Paredzu, ka Tavi bērni kaut kad varētu pārdot par kolekcijas vērtību. Pamazām jau tie lati pazudīs i no iedzīvotāju krājumiem, LB krājumiem. Būs vērtība. Nezinu, daudzi man zināmie cilvēki pat katram bērnam veidoja šādu kolekciju un taga veido no eiro.

daudzi man zināmie cilvēki pat katram bērnam veidoja šādu kolekciju

Te arī atbilde. Ja neskaita pašas pirmās, tad tirāža tām bija 1 miljons, jo tas bija ļoti populāri. Vot 500 latus atrast. Pieprasījumu nosaka piedāvājums, un vērtīgais izrādas tas kuru par tādu neuzskata un ir atbrīvojušies, un nav pat domājuši tādu nesmuku sūdu glabāt.

nmnmnnm

Ne tik reti sastopamām kolekcijām kā šīs nav jābūt labas kvalitātes, pareizi glabātām?

Mikaa

nmnmnnm
Ko nozīmē labi glabātām? Man stāv auduma maisiņā, kādā kvalitātē no maka izņēmu, tādā arī ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438357