Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lidojums ar mazuli

Pienene1234

Paldies par atbildēm! Jā, ar to rēķinos, ka pārāk viegli nebūs un ļoti negribas sabojāt arī citiem lidojumu, bet nu cerams, ja mazais tiešām liekāko daļu lidojuma gulēs, jo būs agri jāceļas.

Pienene1234
No otras puses - visiem pieaugušajiem, kuri lido ne ar privātajām lidmašīnām, jārēķinās, ka lidojumos būs mazi bērni un viņi var un raudās.

Tāda ir realitāte, un tev jābūt pietiekami mierīgai, lai to tà arī uztvertu, ka var būt, ka mans bērns raudās un būs šādas vai tādas problēmas. Un ka tas ir normāli.

Paldies Meauk. Jā, galvenais pašai saglabāt mieru un mierīgi uztvert nosodošos skatienus, ja tādi būs.

Pienene1234
Man nesenâkie lidojumi ar 3 un 6 gadus veciem bērniem bija daudz vairāk nervus patērējošs process, nekā lidot ar viengadnieku. Tad tá bija pat atpūta.

Dažkārt var saņemt arī komplimentus, nevis nosodošus skatienus!

Bodolino, bērnam, it sevišķi zīdainim, galvenais, lai mamma blakus! Toties mammām biezi vien šie ceļojumi ir ļoti svētīgi pašsajūtas uzlabošanai!

Biezi ģimene ir vairāki bērni. Ko tu iesaki, sēdēt mājas līdz jaunākajam ir tie seši gadi? Un lielākie bērni, pofig, ka mājas iespundeti? Galvenais, lai mazulis nedod dievs ne patraucē kādam lidojumu?

Esmu redzējusi sitadas sievietes ap 40, 50 naidīgi skatāmies uz katru bērnu. Žēl viņas, tādas nerealizejušās vecmeitas izskatās! Bēdīgi.

Sviestabeka

Es kā mamma negribētu ar mazu bērnu lidot. Nu nav tā nekāda atpūta, tāpat visu laiku ar bērnu jādarbojas, ne tikai lidmašīnā, bet arī galamērķī. Nav arī zināms, vai bērns svešā vietā gulēs, ēdīs tur pieejamo ēdienu. Varbūt neesmu riktīga mamma, bet es meklētu iespēju, kam bērnu atstāt, kamēr ar vīru atpūšamies. Ja nav kam, tad neko. Protams, skriet pakaļ bļaujošam todleram labāk palmu ēnā, ne pa dubļiem Latvijā.

Bet par lidmašīnām - man laikam ar ceļabiedriem ir paveicies. Nekad bērni nav raudājuši visu lidojumu. Gadās, ka paceļoties kāds kašķojas, tad aizmieg. Bet vienmēr perfekti var dzirdēt, kad lidmašīna sāk nolaisties - visi maziņie raud, austiņas sāp.

Trakāk ir, ja kāds 5-7 gadīgais visu ceļu ar kājām krēsla atzveltni dauza.

Papildināts 21.11.2023 17:20:

LaMela
Esmu redzējusi sitadas sievietes ap 40, 50 naidīgi skatāmies uz katru bērnu. Žēl viņas, tādas nerealizejušās vecmeitas izskatās! Bēdīgi.

Neskatās naidīgi uz katru bērnu, bet uz cukurdupšiem gan sanāk indīgu aci uzmest. Vairāk gan uz viņu māmiņām. Bēdīgi ir, ja jaunuves bērnu izspiež un gaida, ka visi viņu uztvers kā pasaules nabu un gribēs ucināties. Tām 40-50 gadīgajām bērni ir izauguši pieskatīti un audzināti, pa lidmašīnām nav skraidījuši, citus nav traucējuši. Kad savi bērni izauguši, nav vēlēšanās svešu bērnu niķus klausīt.

Labi, ka ir gana daudz saprātīgu jauno māmiņu, kas pašas domā, kā bērnu nodarbināt un kā nodrošināt viņa komfortu. Tāda izklausās arī šīs diskusijas autore. Lai jauks ceļojums!

Nu, no viengadnieka sagaidīt "labu uzvedību" ir diezgan utopiski ja neteiktu stulbi.

BODOLLINO

LaMela
Nu kas par žulti te vienam cilvēkam! Jāsecina, ka katrs, kas paskatās uz izmisīgi raudošu bērnu, kuram sāp ausis, ir stress, kurš ir pārguris, ir "nerealizējušās vecmeitas"

Pienene1234
Vēl - par ūdeni un sulu. Līdz ņemt ūdeni un sulas nevar, tas ir, var, bet ļoti minimáli, jo tam jābut tad tikai 100 ml apjomā un iepakotam zip maisiņā, līdz somu kontrolei.

Bet tad tālāk lidojuma gaidīšanas zonā, tur esošajos veikalos un kafejnīcās var sapirkt teju visu, sākot no ūdens, sulas,līdz cepumiem un biezeņiem. Es gan biezeņu paciņas ( tās liku arī zip maisiņà) un veselīgos kraukšķus ņēmu līdzi no mājām, jo nezināju, vai tajos veikalos tas būs.

Bet par dzeramo neuztraucies, tas ir dažāds un daudz. Paņem tik līdzi bērna mīļāko snīpīškrūzi vai citu ierastu krūzi, ko lietojat.

Paldies par padomiem! Noteikti ņemšu visu vērā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438369