Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lidojums ar mazuli

Pienene1234

Tulip

Pienene1234
Ja lido no Rīgas un vēl citām Eiropas lidostām, tad neviens neskatās, vai pavisam mazam bērnam ūdens, piens, sulas un biezeņi ir 100ml, jo lielākoties nav tāda ierobežojuma, vēl dažas aviokompānijas arī mazajam atļauj savu nelielu rokas bagāžas soma, kurā var salikt visu nepieciešamo. Tā kā iesaku izmantot to opciju.
Mums viena no top lietām, ko var izmantot visādi, ir ceļojumu spilvens, ar to pat var aizbāzt caurumu starp krēslu un sienu, lai mantas nekrīt garām. Vēl rīvēti burkāni bija lieliska manta ko pārkrāmēt no trauka uz trauku, gan kā našķis.
Tādas lietas, kā vietu sadale un atļautā bagāža- iesaku noskaidrot pie aviopārvadātāja, vai pie tā kur pirkāt ceļojumu. Es noteikti vienmēr ņēmu līdzi ratus un pavisam mazam arī autosēdeklīti.

Pēdējās izmaiņas: Tulip, 22.11.2023 07:57.
Pēdējās izmaiņas: Tulip, 22.11.2023 07:58.

Kukazhaa

Cik atceros tad mazulim vari njemt visu liidz kas vajadziigs lai nokljuutu galameerkjii (viesniicaa, maajaas), ne gala lidostaa. Es parasti njeemu siicei savu ratu somu, udenjus, termosu puslitrs ar karsto udeni, puslitru pudeli ar auksto, piena pulverus, biezeniishus... no problem nekad un nekur.

P.s. tas pats celjojot ar invaliidu bernu, ipasho bernu... medikamenti ar recepti, kolas puspudele, udens, maajeediens termosaa, jogurti... liidz shim neviens nav piekasiijies.

Pienene1234
Uz kurieni lidosiet?

Jā uz saulainām zemēm, tad vēl viens ieteikums - no foršām vasaras cepurēm maziem bērniem no sirds iesaku investēt "Polarn o pyret " cepurītē , ir baltas, kokvilnas, ar platām malām, sasienamas, ar UV filtru utml. Izcilas cepures.

Sēdvietas jāpērk atsevišķi, tas, ka lidojat kā ģimene, nenozīmē, ka sēdvietas būs blakus. Ja nemaksajat par sedvietu, tad var sanākt, ka pati ar todleri sedēsi lidmašinas vienā galā, bet vīrs - otrā.

Nav tā nekāda izprieca vazāt tik mazu ceļojumā. Bērnam nav sava gultiņa, rotaļlietas, ierastā vide, dienas ritms - visas izmaiņas ir tikai nevajadzīgs stress. Vīrs jau tad galā labi atpūtīsies, kamēr tu gulēsi diendusu ar mazo, izklaidīsi, pabarosi , uzmanīsi, lai mazais kur neieveļas, nesatraumējas nepazūd

Laurukss260

Andreea
Atkarībā kāds vīrs . pat nevaru iedomāties, ka es skrietu, vāktu dēlus un vīrs sauļotos. Mums gandrīz ir otrādi, vīrs pieskata mazāko, lai es varu atpūsties. Mēs gan uz maiņām.

Es iedrošinu lidot kopā un izbaudīt. Protams, būs vajadzīga laba nervu sistēma. ir nācies sajust trauksmi, jo tak mans bērns kliedz un ak dievs, es tak traucēju citiem, bet lidmašīna jau nav domāta tikai pieaugušajiem . Nu jau braucam cik gadus, bērni izauguši, mazākajam 7 gadi - ausis sāp pat ļoti, bet zinu kā pamasēt , kā nomierināt , vairs nekliedz.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Man gan liekas, ka zīdainim varēja ņemt ūdeni un biezeņus bez tiem 100 ml ierobežojumiem. Atceros, ka vienā lidostā mums bija bērnam līdz tie ēdieni, baigi kavējām un vēl ejot drošības kontroli, vīram bija jāiet kkāda padziļinātā pārbaude, kur pētīja tos biezeņus.

Tulip

Andreea
Kāpēc tiklīdz kāds no pāra piedāvā atpūsties, tā automātiski jādomā, ka viens nu tik skries un otrs tik gulēs? Piedod, bet nu smieklīgi aizspriedumi.

Par vietu lidmašīnā, ja nu jāmaksā par izvēli, tad labāk izvēlēties priekšpusi. Tas būs komfortablāk bērna ausīm un tur "mazāk" krata.

Andreea
Ja tev tāds vīrs, tas nenozīmē, ka arī citām tādi egoisti,...

Paldies visām par informāciju un iedrošinājumu.

Lidojam uz Ēģipti, tāpēc cepurītes, krēmi un viss cits jau koferī.

Es varu tiešām būt pārliecināta, ka vīrs arī ņemsies ar mazo, ka tā nebūs tikai mana "problēma", kamēr viņš zvilnēs pludmalē, jo arī ikdienā vīrs ir ļoti liels atbalsts un pats labrāt ņemas un pavada laiku ar bērnu. Viņš arī saka, lai baigi nestresoju par lidojumu - ņemšot mazo un staigāšot pa lidmašīnu, izklaidēšot. Cerams, ka tā arī būs

LaMela
Es esmu reālistiska 40 gadniece, kas laiku pa laikam lido un redzu kā tas izskatās. Mani personīgi zīdaiņi netraucē, jo uzlieku ausis un skatos seriālu. Ik pa laikam paskatos apkārt un redzu kā paši vecāki un bebuki mocās. Pati pirmoreiz lidoju ar 2,5 gadnieku, bija viegli. Ar vienu bērnu un kopā ar vīru nav traki.

Es pat neaizgāju uz salidojumu, jo kāds sadomāja ņemt līdzi mazuļus. Kas tas par tusu ar 0-5 gadniekiem? Totāli nē.

Ā, kas man tomēr besī ir, ka sīčiem iedod telefonu vai planšeti bez austiņām. Tikko biju kafenē, senči nosēdinājuši bērnus pie cita galda ar youtube geimeru video. Pilnīgs trash, ko es labprātīgi nekad negribētu dzirdēt. paši laimīgi sēž pie cita galda, kamēr man tas mēsls jāklausās, kad gribu izbaudīt vakaru. Lidmašīnās arī ir gadījies ar 7+ gadniekiem. Bet tas pats atī vilcienā. Protams, akmens vecāku dārziņā. Tas gan ir nepieklājīgi. Zīdaiņa brēkšana mani salīdzinoši vispār neuztrauc.

Papildināts 07.12.2023 08:48:

Pienene1234
Staigāt pa lidmašīnu nemaz tā nesanāks. Bet nu laikam vienreiz jāpiedzīvo un būs skaidrs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438369