Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Black friday 2023

Sila purene

Es ari ilgstosi cekoju cenu, paris menesus ieprieks, ja ir zemak, tad perku

Vinnny

Vairākās vietnēs preces saliktas grozos, vaktēju cenu izmaiņas.

Optimists optimistiem optimists.

Patricia L

Es arì no Madaras šo to nopirku. Un vèl, kam aktuàli kontaklècàm ir piedàvàjumi. Un arī about you grozs piekràmèts

Noskatīts automātiskais kafijas aparāts. Cenu iepriekš zinu, tā kā, ja mēģinās piečakarēt, nepirkšu.

Tulip

Es kaut kā vēl neatrodu neko tiešām izdevīgu. Vajadzēja šo to no kosmētikas, bet cenas pagaidām bez tādas īpaši lielas atlaides.
te pieminētajam about you cenas šobrīd daudz kam augstākas nekā pirms mēneša. Var jau būt, ka vēl kaut kas īpašs tur parādīsies.

NOVEMBRIS86
Kyr to YSL ņēmi? Es iedomājos, ka tad derētu vecais labais konsileris

Iepirkos 4F, tur pilnīgi visam 40 procenti nost. Dēlam ziemas jaku, bikses, vēl šo to sportam vajadzēja. Tā ka, ja sportiska stila apģērbi vajadzīgi, ir izdevīgi.

NOVEMBRIS86

Kyr to YSL ņēmi? Es iedomājos, ka tad derētu vecais labais konsileris

Villamode.lv Tur tikai daži ir, pēdējie atlikumi. Dabūju 50 ml par puscenu. Makeup gan tur nav.

Deizy

izskatās, ka sadzīves tehnikai atlaides tikai reklāmas saikļos. Vecais, labais gludeklis knapi elš, un būtu gatava nopirkt jaunu...bet gludekli, nevis visas t;as gudrās sist;emas. Pagaidām uz labām atlaidēm neko neatradu

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

MioMioMio

Drogās labas atlaides, veseliem zīmoliem -40% un -50%, bez vārdiņa "līdz".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438377