Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Black friday 2023

Sila purene

Pasadena4

Man šogad neiet ar BF - nekas no gribētā nav ar atlaidi. Nu, OK, rīt laikam īstā BF, bet cerības mazas.

Myskin.lv visai kosmētikas (t.i. visam) ir 40% atlaide

īriete

Nopirku nupat uz Apollo Sky parku biļetes par puscenu, derīgas pusgadu. Vakar atļāvos uz Gaismas dārzs Rīga Sniegbaltīte sapirkt visai ģimenei biļetes, jo likās absurdi, ka man, dzīvojot 100 km no Rīgas, nav iespējas nopirkt vienam apmeklējumam biļeti, ir tikai sezonas abonements par 28 eiro, bērnam par 25, ja nemaldos. Nu tagad, Melnās piektdienas ietvaros, ir uz pusi lētāk. Mājaslapā parādījušās arī vienas dienas apmeklējuma cenas, bet tās gan jau tikai uz šo akcijas laiku.

Tulip

lutekle
Es ari meklēju konsileri, bet no tilbury, jo tas ir vienīgais, kas līdz šim no viņu produkcijas ir tiešām paticis. Pagājušogad Cult mājaslapā nopirku pa 19, šogad ir pa 22.

Somijas apavos 40% visam.

Lulu picu pasutiju. Citur atlaides vajas. Biju cerējusi uz labakam cenām.

Tikai tad, ja iepērcies virs 40 eiro.

Indza

īriete
Apollo Sky parku biļetes par puscenu
Liels paldies par šo!

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Aizgāju pētīt to Gaismas dārzu. Akcija maksā tik pat cik dienas biļete. Bet joks ir tāds, ka vairāk par vienu reizi tāpat tur nedošos. Un pastaiga ģimenei par 56€? Nez, jāpadomā vēlreiz. Tagad sāk birt no skolām info par decembra galvassāpēm vecākiem... katru otro dienu kaut kāds ģemorojs, ko jāatcerās, kamēr vienam bērnam izdevumu tāme jau ir sasniegusi 30€

NOVEMBRIS86

Tikai tad, ja iepērcies virs 40 eiro.

40% atlaidi visam (bez kādiem nosacījumiem) var atļauties tikai pats ražotājs (varbūt), turklāt liels ražotājs, kurš ražo masveidā. Vai izmisis tirgotājs. Nav taču nekāds noslēpums, ka tirgotājiem ir iepirkuma cena un pārdošanas cena. Šķiet, ka daudzi grib, lai tirgotāji preci klientiem pārdod par zemāku cenu, nekā tirgotāji paši šo preci ir iepirkuši. Vislabāk jau vispār ar 90% atlaidi.

Tāpat vienmēr ir jākonkretizē, par cik lieliem uzņēmumiem mēs runājām. Par starptautiskām ķēdēm vai vietējiem utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438377