Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Black friday 2023

Sila purene

īriete

eseni
Nu šobrīd vismaz ir parādījušās tās vienas dienas biļetes - visu laiku bija tikai sezonas!


NOVEMBRIS86
Normālas piektdienas jēga arj ir - normāla atlaide , nevis 15% . Nu lab, kaut kādam lietām, ko tapat pirktu sodien, arī tas ir Ok.
Bet man ta myskin cenu politika ar mūžīgajam atlaidēm liekas nedaudz neizprotama lai neteiktu aizdomīga.

Astoņmizu zobgrauzis

Nopirku drēbes, bet noteicošais tāpat bija tas, ka man tās vajadzēja, meklēju jau sen, atlaides noderēja, daža bija tā niecīgā 15%, daža - 25%. No kosmētikas nopirkšu tieši vienu lietu, ko tāpat pirktu, vairāk man neko nevajag un ir pat krājumi no citu akciju laikiem izveidoti. Amazonā vaktēju vienu kafijas aparātu - nelieši uzlikuši "veco cenu" par 100 eur lielāku, atlaide faktiski sanāk 50 eur, nemotivē pirkt tagad, kad aktuālāki citi tēriņi. Noskatītajām ANC ausīm atlaides nav nekādas, bet citas (sliktākas) ausis negribu.


Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

NOVEMBRIS86
Normālas piektdienas jēga arj ir - normāla atlaide ,
Tieši tā.

Nevis sākas- nopērc pa tik un tad būs tā vai šitā. Ja nevari atļauties dot visam atlaidi, tad tā arī saki.


Vakar eiroaptiekā (inetā) sapirku Bioderma uz līdzīgām atlaidēm kā tajā myskin. Vnk mums te uzcenojums vismaz 100%, tad nu bez -30, ja vien galīgi nespiež apstākļi, pat virsū nekam neskatos. Parasti gan izvēlos -40-70% atlaides, nu tur ziemas drēbēm, rotaļlietām.
Starpcitu rimi lego dod melnajā piektdienā uz -40%. Un ir arī lielie komplekti, ne tikai krāmi. ietaupīju 70€ uz Ziemassvētku dāvanu! Patīkami

Nopirku 2 lietas no boden.co.uk, ko ļoti gribēju. Stāv piekrāmēts grozs mazu meiteņu paradīzē monsoon london, bet vēl domāju, nesen jau tur sapirkos.

Mikaa

Visur, kur plānoju iepirkties, atlaižu nemaz nav vai jāpērk 2 vai citi dīvaini noteikumi (un ne jau higiēnas lietas, kuras varētu ne tikai 2 paņemt). Pilnīga vilšanās.

Pasekoju fb un te palasīju, tā arī izskatās, ka parastās atlaides pat vērā ņemamākas mēdz būt.

Visvairāk brīnos par veikaliem, kur atlaides ir tikai noteiktām precēm, bet nav nekam no svētku kolekcijas, kā piemēram zara. Biju domājusi kaut ko bērniem nopirkt, bet par pilnu cenu negribu. Kvalitāte ir diezgan švaka.

Pica lulu dod -50% picām, bet ir nianse Pērc šodien, bet ēd pirmdien!

Papildināts 24.11.2023 12:32:

īriete
Pagaidām vēl nenopirku. Nopirku Skypark biļetes, tieši viens no bērniem vārdadienā gribēja kaut kur iet izskraidīties, decembrī.


Beatrise11

Izmantoju atlaides Amazon.de. Mazajam puikam nopirku uz atlaidēm Sorel ziemas zābakus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438377