Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Black friday 2023

Sila purene

eseni
Es myskin sapirkos sejas kremus, jo aptiekās liela sākumcena un atlaide kādi 20%

Papildināts 24.11.2023 14:08:

Vēl Drogās iepirku Somat priekš trauku mašīnas, jo redzot Spānijas cenas pa standarta 9€, tad Latvijā priecīga, ka ar visu atlaidi var nopirkt pa 9€

Papildināts 24.11.2023 14:08:

Aaa, un priekš bērniem nopirku PS konsoles gada abonēšanu

Tindriņa

Vision Express nopirku brilles ar 40% atlaidi (tur gan arī jāpērk 2 lietas, paķēru klāt lupatiņu par 1,60€)

Estrema
Kas par abonēšanu? Maniem nav konsoles, bet datori. Un tur xbox pass arī jāpērk.

Duujaa

Tajā myskin tak ir uz pusi dārgākas cenas tagad nekā pēdējā mēneša laikā?

Duujaa
Nav dārgākas. Biju kādu laiku atpakaļ speciāli sagatavojusi foto salīdzināšanai.

eseni, tev jāapskatās, ko piedāvā Xbox uz BF.

Duujaa

Estrema
Cik ilgu laiku monitorēji cenas? Protams, ka pēdējās nedēļās pirms "atlaidēm" neriskē tik ļoti pazemināt. Man kaut kā pat pirms mēneša, diviem cenas rādās citas. Screenus gan netaisīju.

Duujaa
Kādas 3 nedēļas pirms. Bet man ir tikai 3 preces, kuras regulāri apskatos vai nav kāda atlaide gadījumā.

Vinnny

Jā, ar atlaidēm dažādi: ir diezgan labas, ir knapas. Ar labu atlaidi sanāca nopirkt rotiņas, kleitas un kaut ko no Jysk. Matu krāsai atlaides nav tik iekārojamas, jāgaida parastās.

Papildināts 24.11.2023 22:43:

Ja seko cenām, ir vienkāršāk saprast, ir jēga ko tagad pirkt vai nē.

Optimists optimistiem optimists.

Grietina1

Vinnny
- kur rotinas un kleitinas?

Cāļa influenceres neinfluencēja - šīs dienas guvumi - About you puikam drēbītes, Skyparka biļetes meitai un vr spēle no Meta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438377