Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Black friday 2023

Sila purene

Vinnny

SOliver kleitas (lētāk kā Aboutyou), no Amazon bija rotas.

Papildināts 24.11.2023 23:02:

Un COS.com varbūt vēl ir atlaides. Visam nav, bet atsevišķiem modeļiem.

Optimists optimistiem optimists.

Indza

Dzintaram labas atlaides, iepirkos ārzemju radu dāvanām.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Ilgi gaidīju un sagaidīju labu atlaidi zīda segai Jyskā. Līdz šim zemākā cena bija 199. Tur vēl šis un tas labās cenās.

Jānis Roze 20% atlaide. Iepirku dažas galda spēles bērniem.

Indza
Tik nočeko derīguma termiņus Es ar vienu gadu BF sapirkos Dzintarā un pēc tam tik ieraudziju, ka derīguma termiņi jau tūlīt beidzas.

Ievice

Paldies par ieteikumiem. No savas puses varu ieteikt zoo gada biļetes. Tās nav black friday, bet atlaide ir līdz gada beigām pērkot. Vai kādai ir pieredze, kā notiek pirkšana, ja pērk kā dāvanu? Kādā brīdī laikam ir jānorāda vārds uzvārds.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ievice
Es pievērstu uzmanību šim:

Piedāvājumā iekļauts:

• personalizēts ģimenes abonements Rīgas zooloģiskā dārza apmeklējumam.

Ievice

ecuador
Es vēlos dāvināt draudzenes ģimenei, norādīšu viņas uzvārdu. Vai kāds abo kā dāvanu ir kādreiz formējis uz cita vārda? Zoo kontakttālrunis par šo vsp neko nevarēja pateikt. Un kā pēc tam nosūtu viņai?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

MazaisMurmulis

Ievice
Zoo abonomentam vajad ne tikai vārdus, bet arī foto. Personalizēts - ar vārdiem un visu personu bildēm.

Papildināts 26.11.2023 22:15:

.. un izņem pirmajá apmeklējuma reizē zoo kasēs

Ievice

MazaisMurmulis
Tas gan ir žēl. Dāvanu serviss arī šādu dāvanu piedāvā, ka viņi to risina? Viņiem vienīgi nevar norādīt abonementa derīguma termiņu nākamgad.

Papildināts 26.11.2023 22:21:

Vai arī es tomēr varu nopirkt un viņi ar foto iet uz kasi. Bērniem arī foto vajag?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438377