Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

Es to sportu bišķi zinu un treniņi nav lēti, īpaši, ja smiltīs spēlē regulāri. Tas nebūs klasiskais gadījums, kad izmanto bērnu no nelabvēlīgas un trūcīgas ģimenes.

Resnā Žurka

izmanto bērnu no nelabvēlīgas un trūcīgas ģimenes
Nelabvēlīga un trūcīga mūsdienās nav obligāti saistīti jēdzieni. Turīgs nenozīmē labvēlīgs un trūcīgs nav automātiski nelabvēlīgs.

Zinu, zinu, es pati cīnos ar tiem, kas vienā teikumā mūžīgi bāž trūcīgās daudzbērnu ģimenes.

Par seksuālo vardarbību vispār ir ļoti daudz stereotipu. Un tá ir latenta, tas ir, atklātībā nonāk vien ļoti neliels skaits šo noziegumu un bieži vien pēc ļoti ilga laika.

Un tas uzskats, ka tas skar tikai trūcīgu un daudzu izpratnē nelabvēlígi ģimeņu bērnus, - ir nepareizs.

vecis35

Es ļoti priecājos, ka līdzcilvēki nav bijuši vienaldzīgi par to skūpstīšanos sab transā. Man liekas, ka mūsu sabiedrība kļūst nobriedušāka.

Neticu. 100% podstava. Respektīvi, vaktēja jau zināmu keisu un vajadzēja darbības, kas notiek publiski un ir kameras ieraksts. Tas, ka kāds sabiedrības loceklis no malas izsauca policiju - kāds tam tiešām noticēja?

PuupoliiC

.. va ne ! Versija, lai neiegāztu informatoru !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Toties cik cilvēku no sirds sapriecâjás par acígo publiku

PuupoliiC

.. kurā tēmā te bija par lūrēšanu logos,, a te lupī, ka cilvēki bučojas, fui, kauns lūŗiķiem !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Nu var jau būt. Bet es tiešām šādu situāciju redzēdama, piezvanītu poličiem.

Papildināts 23.11.2023 12:07:

Tagad sāku domāt, ka varbūt arī vecāki un pati meitene iesaistīti visā šajā aizturēšanā. Sab transā kameru priekšā prefekta vieta. Starp citu, izklausās ļoti gudri.

Celestiall
Nepatīkams, nevīrišķīgs paskats. Domāju, mazums, kaut kāds skaistulis un vizuāli seksa dievs, tad vēl varētu tās meitenītes mēģināt saprast. Fui

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395