Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

Emumu
Meitenītes? Izvarotās? Saprast?


BlackCat

Tak vispār, kad kāds runā par seksuālu vardarbību pret bērniem, nez kāpēc lielākajai daļai nāk prātā, ka vnk nu tik tas varmāka ņem un vnk ne no šā, ne no tā pēkšņi uzbrūk un ar varu paņem. Taču nē (nu, pieņemu, ka notiek arī tādi keisi). Bet nospiedošais vairākums tomēr taču ir sākotnēja bērna pieradināšana pie sevis, es taču savējais/ā, un pēc tam jau tas viss notiek teju vai ar upura piekrišanu. Respektīvi, perfekta psiholoģiska manipulācija. Un, ja bērns ir vēl mazāks (tāds, kurš par seksu neko nezina vobše neko), tad tāds vispār neko nesapratīs, kas notiek, ko dara ar viņu, utt.

Norma Džīna

Panesās. Meklējam un atrodam vainu cietušajos.

BlackCat
Bija rakstīts, ka apsūdzības gan par pavešanu netiklībā, gan izvarošanu, gan vēl visko.


Evdokija

Lai sēž lops un lai kļūst cietumā pats kādam par meitenīti! Smerdelis!

Papildināts 23.11.2023 14:12:

Emumu

Nepatīkams, nevīrišķīgs paskats. Domāju, mazums, kaut kāds skaistulis un vizuāli seksa dievs, tad vēl varētu tās meitenītes mēģināt saprast.

Tu piedzērusies, vai naturāla dura?

Celestiall

dezavu
Domāju, ka izvarošana nav obligāti "pēkšņi uzbruka, nogrūda zemē un paņēma". Kā izvarošana varētu klasificēties arī seksuāls kontakts ar personu, kas, ņemot vērā savu vecumu, līdz galam neapzinās darbības, nepretojas, varbūt pat piekrīt, jo varmāka pirms tam ir veiksmīgi manipulējis ar mazgadīgo personu. Ļoti ceru, ka pēc šī ar bērnu strādā psihoterapeiti un atbildīgi izrunā notikušo.

dezavu
Par izvarošanu Latvijas tiesu praksē uzskata arī seksu ar 14 g.v. nesasniegušu personu pat tad, ja cietusī piekritusi.

Tā ka, ja tajā rakstā minēto darbību laikā cietušajai ir bijis zem 14 g.v., tad teorētiski tas viss var būt ar cietušās piekrišanu, kā BlackCat raksta- pieradināšanu.

Pavešana netiklībā var būt, piemēram, pornofilmu rādīšana 16 g.v. nesasniegušai personai.

Evdokija

Zem 18 meitenēm nav intereses par seksu un pretējo dzimumu, vai ne.

Izvarotājam izredzes lielākas, ja viņš ir meiteņu acīs pievilcīgs. Tas ir viss, ko es gribēju pateikt.Tu naturāla dura, ka nesaprati?

Minncis

Emumu
Tu tiešām esi atsaldēta?! Meitenei bija 14 (!!!!!!!) gadi! Kāds seksapīls vīrietim nepieciešams? 14 gadīgam bērnam gribas skatīties, kas smukiem onkuļiem starp kājām, bet nesmukiem nē? Prātiņ, nāc mājās!


Astoņmizu zobgrauzis

Emumu
lai arī nesaprotu, kādā sakarā vispār tāds komentārs, arī pēc būtības piekrist nevaru. Te runa ir par spēku samēru - fizisko, psiholoģisko un hierarhijas noteikto (pieaudzis vīrietis un treneris!!), nevis par izredzēm.

Papildināts 23.11.2023 17:40:

Par izredzēm var runāt kontekstā bez varmācības.


Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395