Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

Un lLienītes tētim cik? 48? Ģimenes tradīcijas.

vecis35

dezavu
Tieši tā. Un ir runa par 20./21.gs. tepat Latvijā.

vecis35
Vai tā būtu jāuzskata par normu? Var jau atrast gadījumus ar vēl lielāku vecuma starpību. Un? Kā tas attiecas uz ttrenera nepilngadīgās seksuālu izmantošanu???

vecis35

dezavu

Tepat šajā tēmā daži personāži apgalvo, ka viss esot čikiniekā. Feromoni utt.

vecis35
Es pieļauju, ka tā upura vainošana dažiem veidojas no savas pieredzes, savas negatīvās pieredzes. Re, es tomēr dzīva, kas nu tur tāds, nopurinājos un soļoju tālāk, bet tie kam tā nesanāk, viss turpmākais samaitāts, tie jau tādi lūzeri vien.

Papildināts 08.12.2023 15:04:

Kamēr daļa sabiedrības to tolerēs, attaisnos, nokušinās, tikmēr tādi "treneri" dzīvos zaļi, nekas jau nemainīsies. Atliek vien būt modriem, turēt roku uz pulsa un sargāt savus bērnus.

vecis35
Kurš runāja par feromoniem gadījumos ar "treneriem".

lutekle
Tēma par ko? Par nepilngadīgo un pieaugušo seksu.

dezavu
Tēma primāri ir par izmantošanu. Nudien māniju viedokļus, ka trenerim uzmaksties audzēknei būtu Ok.

A vecim jebkas , kur pieminēts feromons vai kas tml , izskatās ka bullim sarkana lupata.

Evdokija

Bet jūs no savas jaunības neatceraties, ar kādiem skatieniem tie pusmūža vīriešu uz jums lūrēja? Es atceros.

Atceros un tikko atcerējos, ka ar vienu tādu bučojos zaļumballē! man ap 18, šim ap 30. Mans precētais kaimiņš!

Papildināts 08.12.2023 15:45:

Likās pilnīgi vecs vecis! es biju iereibusi toreiz. Pēc tam pārdzīvoju.

Evdokija
Lūk, lūk, kā uz svaigu gaļu. Nācās pat atkauties. Viens tāds mums pie vārtiņiem katru rītu atstāja rožu kušķi. Jutos neērti no vecākiem, jo man pilnīgi tāds vecis garām. Vienreiz parunājām ar tēvu, ka es pilnīgi nezinu neko un man ar to tipu nekā kopīga, tad nu tēvs vienu rītu viņu pie tiem vārtiņiem novaktēja, vairāk, par laimi viņu tā arī neesmu sastapusi. Mīla redz, onkam esot bijusi uznākusi. Paldies tētim ka atšuva.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395