Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

PuupoliiC

dezavu
.. nu lūk, neklusēji, nemēģināji pati tikt galā, vai flirtēt, pastīties - kas būs,, runāji ar senčiem meklēji izeju no neveiklās situācijas !! Tieši par to arī šeit 99% *meitenes ķidātāji* saka !!

Un tam NAV sakara ar viņas vainošanu,, pārējo lasiet, ko piem. Lusesita , populārāk vairs nevar, izskaidroja !!

Tieši, nemēģinot tēlot *pieaugušo* un problēmas risināt pašiem,, ir izaicinājums vecākiem, kam sīči trakajos pusaudžu gados !!!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

PuupoliiC
Un ja tie vecāki, kā šei dažs labs uzskata, ka viss taču oki, varbūt pat lepns, ka trenera izvēle kritusi tieši uz viņa lolojumu? Nekas, ka onka - kretīns manā vecumā(c)?

Papildināts 08.12.2023 16:51:

Toties nebūs 3 min. sekss?

PuupoliiC

dezavu
=== Un ja tie vecāki, kā šei dažs labs uzskata, ka viss taču oki, varbūt pat lepns, ka trenera izvēle kritusi tieši uz viņa lolojumu? Nekas, ka onka - kretīns manā vecumā(c)?===

.. tjip citāts,,, kas grūti autoru norādīt,, es arī virtuāli iedotu pendeli !!

=== Toties nebūs 3 min. sekss?===

.. zin,, te vietā jautājums no aņuka, kad nevainīgā līgava prasa: kāpēc tev zili pauti ??

- a kur tu savādākus esi redzējusi ?

Ko gribu teikt,, ja jau jāpriecājas, ka sex labāks,,, tad ko iespringt par juridisko sadaļu,, jābauda !!

LATVIJA Zemgale

PuupoliiC
Kretīnu manā vecumā ir citāts no "Limuzīns Jāņu nakts krāsā". Šī tāda klasika, ka neienāca prātā, ka kāds nezina.

PuupoliiC

dezavu
.. tad tu (šoreiz ar mazo) esi stulba (man po, lai bano) !!!

,,, jo !!! cel paniku nevietā,, tobiš izsauc uguni uz sevi,,, bet naH, ja atrodies meža vidū,,, un ar savu nīko dzīvību nevari kādu baru orku vai reālu objektu paņemt līC,, vopšem - dura vulgaris !!

... ipio tiešām salikās līdzības ar limuzīna kretīnu ?????

Es *limuzīnu* esmu noskatijies 33 reizes,,,, kur tu ieraudziji pedofiliju

LATVIJA Zemgale

PuupoliiC
Runa nav par pedofīliju, bet kavalieri tēva vecumā.

Papildināts 08.12.2023 17:40:

Ar kuru nebūs tas 3 min sekss. Kaut arī nevar galvot, ka nebūs.

PuupoliiC

dezavu
.. nē mīļā,, jautājums ir kas, kuri te vaino meiteni un aizstāv krānu ???

Tu piekriti Vecis 35, ka te tiek attaisnots krāns !!

.. un pat, ja,,,, vai limuzīnā TAS tika attaisnots un atbalstīts ???

..un tagad tu mīli Lāsmu, ja ??

...kur atbalsts ??????? un hrenovās SABIEDRIBAS spiediens ????? kretinē rāli !!!

Papildināts 08.12.2023 17:53:

... blin, nu reāli,,, nu atbildam par saviem vārdiem, citātiem un domām !!!

LATVIJA Zemgale

PuupoliiC
Iedzer nu ūdeni, besī histēriski vīrieši.

PuupoliiC

dezavu

<...>

.. nespējot ne atbildēt par saviem vārdiem , ne pastāvot par savu viedokli un sāc kko kabināt ne pa ķeksi !!

..

Papildināts 08.12.2023 19:22:

.. neba histērisks, neba tavs,, atslāPsti un sakaārto domas

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 08.12.2023 20:25.

LATVIJA Zemgale

Bet jūs no savas jaunības neatceraties, ar kādiem skatieniem tie pusmūža vīriešu uz jums lūrēja? Es atceros.

Atceros un tikko atcerējos, ka ar vienu tādu bučojos zaļumballē! man ap 18, šim ap 30. Mans precētais kaimiņš!

Papildināts 08.12.2023 15:45:

Likās pilnīgi vecs vecis!

katru reizi, kad lasu "jaunības laiku" ķiķinošās atklāsmes par vecajiem večiem ap 30, pusmūža večiem ap 30 (tādiem līdz pusmūžam vēl laiciņš, btw), skumji nopūšos par stāstītāju infantilismu, jel piedodiet. viens ir nevēlēties ielaisties attiecībās ar vecāku vīrieti loģisku apsvērumu dēļ, pavisam cits - uzskatīt trīsdesmitgadniekus par sagrabējušiem. es pat agrā pusaugu vecumā nedomāju, ka ~30 ir veci, vienmēr uzskatīju par jauniem, stipriem pieaugušajiem, kuriem visas durvis vaļā, bet kā nu kuram tas prātiņš iekārtots.

tēmā tiešām vienā katlā tiek jauktas dažādas lietas, vecuma starpība, varas pozīcijas un savstarpējās pievilcības esamība / neesamība. rakstus par K.I.D. nometnē notikušo izlasīju, šādas situācijas ir absolūti nepieņemamas neatkarīgi no iesaistīto vecuma, kur nu vēl ar nepilngadīgajiem.

tās nav nekādas hihi haha atmiņas par zaļumballēm, tā ir manipulēšana ar vājākā pozīcijā esošu personu un savstarpējai pievilcībai te vispār nav nozīmes, iesaistīto statuss ir krasi atšķirīgs. interesanti, vai Bočarovs nav līdzīgi uzmācies arī studentēm, laiks rādīs..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395