Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

Lusesita

Ja tā, kā te panesās tēma, tad manā gadījumā šādi. Kura jauna meitene gan nav saņēmusi uzmanības apliecinājumus un izjutusi interesi no par sevi vecākām personām. Mēģināju atcerēties savas izjūtas. 18 - 19 gados 30 gadīgie man nešķita fiziski veci. Nerādījās sagrabējuši vai kādi. Bet ielaisties attiecībās būtu šķitis mulsinoši, jo tā vecumu starpība izpaudās emocionālā un attīstības ziņā. 12 gadi kā vesela puspaaudze, un ne jau tā vīrieša, bet tieši manis dēļ. Es it kā sajutu, ka man vēl vispirms jāattīstās un jānoformējas, ka tā vēl neesmu īstā es. Ka neesmu droša, ka man vēl kaut kā trūkst, lai pieņemtu lēmumus.

Neviens jau nesaka, ka te situācija ir normāla, bet saukt to par izvarošanu ir vnk absurdi. Nejauši un ļoti nožēloju, bet trāpīju uz rakstu par hamas zvērībām - likt kaut ko tādu zem viena virsraksta ar pusaudzes romāniņu ar treneri ir vnk amorāli.

Papildināts 09.12.2023 01:26:

Vai kkadu nometni, kas visiem dikti patika, bet par ko dalībniekiem tagad kkadas kundzītes ar projektiņu grib iestāstīt, ka dalībnieki patiesībā ir upuri,

sunusene

Delfos aprakstītās nometnes dalībnieki bija gan upuri, tie nebija nekādi romāniņi, kā var vispār tā teikt! It kā meitenes jau diezgan lielas, ne vairs pavisam bērni, bet vienalga aprakstītie notikumi bija pretīgi. Un pretīgi būtu pat tad, ja iesaistītās būtu bijušas pilngadīgas.

IrēnaB

Drusku gribas atbalstīt te tos, kas rosina domāt arī "no otras puses". Bez šādas pieejas problēmu atrisināt nevarēs. Tas ir ļoti delikāti, jo ir liels risks pārkāpt to robežu, aiz kuras upuris "tiek vainots". Tomēr, ir jātiecas uz to, lai jebkurš potenciāls upuris kļūtu arī mazliet gudrāks, atbilstoši savam vecumam, protams. Maziem bērniem tak tiek mācīts nekāpt svešās mašīnās, neņemt konfektes un neiet līdzi svešiniekiem, un tas netiek uztverts kā īstā vainīgā vainas mazināšana, ja nu tā tomēr noticis. Tāpat arī jaunas meitenes jamāca atpazīt neveselīgus mājienus, kā arī atpazīt tās savas nereti maldinošās sajūtas sekot un ļauties šiem aicinājumiem, kas ļauj varmākām vieglāk īstenot savus nodomus. Tas, diemžēl, nevar notikt nepievēršoties arī upura paša lomai notikušajā. Bet to nevajadzētu vērtēt kā vainas novelšanu uz upuri, ka tas "pats iekritis".
Protams, konkrētos gadījumos par to ir tiesības spriest tikai uzticamiem tuviniekiem un profesionāļiem nevis randoma publikai forumos, kura bez aiztures var mierīgi iznīcināt jau tā pazemoto upuri. Tomēr, ļoti piesardzīgi, šīs lietas ir jāceļ gaismā nevis tikai tāpēc, lai sodītu varmākas, bet arī lai citi potenciālie upuri spētu no tā kaut ko mācīties.

Pēdējās izmaiņas: IrēnaB, 11.12.2023 14:58.

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395