Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pludmales volejbola treneris

puisis180

Evdokija

Emumu
Pati laikam neesi bijusi 14 gadīga? 14 gados tie 40 gadnieki ir veci pensionāri! Tas smerdelis ir dzimis 83 gadā, tas nozīmē, ka šogad viņam plika četrdesmit gadi! Tā ir divdesmit sešu gadu starpība ar cietušo bērnu!

Sāk likties, ka Tev ir arī kāda slēpta pedofīliskā nosliece!

Papildināts 23.11.2023 17:42:

Iespējams vecāks par tā bērna tēvu!

Papildināts 23.11.2023 17:56:

Pat pieaugušā vecumā reti kurai interesēs 26 gadus vecāks krāniņš. Reti kura 20 gadniece gribēs sev 46 gadīgu vīrieti, ja vien viņš nebūs biezais! Un par ko mēs te vispār runājam?!? Pedofīls!

Papildināts 23.11.2023 17:59:

Kāds nevēlas uzrakstīt- pati vainīga, jo spēlēja volejbolu pārāk apspīlētā apģērbā un pārāk seksīgi liecās pēc bumbas!

Fuj, fuj, fuj! Kā var 14 gadīgu bērnu uzskatīt par seksuāli iekārojamu? Man riebjas pat šo rakstīt!

Lusesita

Ok. Ja ar abpusēju patikšanu labprātīgi sekso 14gadīga meitene ar 14gadīgu zēnu, tad kurš kuru izvaroja?

Evdokija

Lusesita
Neviens nevienu! Pāragri sākuši nodarboties ar seksu. Bet ja kāds no viņiem nav piekritis, tad tā ir izvarošana. Arī 12 gadīgs var izvarot 14 gadīgu.

Papildināts 23.11.2023 18:18:

Šeit ir pedofīlija + izvarošana.

Papildināts 23.11.2023 18:30:

Viņam bija viņas kailbilde. Varbūt šanfažēja un piespieda uz tālākām darbībām! Bailes dara brīnumu lietas. Manu draudzeni bērnībā šanfažēja ar kailbildi un gandrīz līdz pašnāvībai noveda!

Lusesita
Arī tu Brut!

Lusesita

Evdokija

Tātad 14 gadīgai meitenei pašai no sevis var būt seksuāla vēlme. Mēs tikai nepiekrītam, ka to var izjust pret 40gadīgu. Tāda lieta nevar eksistēt.

Protams, vecis nedrīkstēja to darīt. Tas ir krimināli, par to nav runas.

Tomēr par meiteni nav gluži skaidrs.

Papildināts 23.11.2023 18:43:

dezavu

Nu, Bruts es. Kaut vai.

Astoņmizu zobgrauzis

Tātad 14 gadīgai meitenei pašai no sevis var būt seksuāla vēlme.
Protams, bet ko tas maina? To taču tāpat nevar piesaukt kā kaut kādu argumentu, vai ne? VAI NE???

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Evdokija

Lusesita
Var būt seksuāla vēlme 14 gadīgai. Bet grūti iztēloties šo vēlmi pret 40 gadīgu tēvaini. Un pat, ja viņa būtu mazā Lolita, tad normāls (tik pieaudzis) vīrietis neņems viņu.

Papildināts 23.11.2023 19:06:

Astoņmizu zobgrauzis
Vai ne!

Papildināts 23.11.2023 19:09:

Ja tā būtu 14 gadīga pusaudze un 18 gadīgs čalis, tad vēl diskusijai te būtu vieta.

Lusesita

Ja pieiet pēc likuma, tad pilngadīgais, arī 18gadīgais ir pārkāpējs. Vai tad ir kaut kur tādi niansēti paragrāfi, ka 14gadīgā upura pilngadīgos pavedējus tiesā atkarīgi no vecuma? 19 gadniekam mazāks sods nekā tam, kam 40. Jo... jo kas?

Ja 14 gadīgai ir labpratīgs sekss ar pilngadīgo, tad pilngadīgajam nebūs rakstā minētie Krimināllikuma 159. (izvarošana) un 160. (seksuāla vardarbība) panti. Tad būtu cits, daudz vieglāks pants, jo 159. un 160. ir ļoti smagi panti.

Papildināts 23.11.2023 19:19:

Tātad aiz tās policijas informācijas slēpjas kas cits, nevis vienkārši 14 gadīgās attiecības ar pilngadīgo.

Evdokija

Sāk likties, ka Tev ir arī kāda slēpta pedofīliskā nosliece

Nekad par to nebiju domājusi. Ko tik cālī par sevi neuzzināsi

Ja tev baigi gribas, tu drīksti turpināt domāt, ka es kaut kādā veidā aizstāvu izvarotāju, lai gan es to nedaru.

40 gādīgi veči var būt arī smuki un seksīgi un izskatīties uz 25, arī padsmitnieces acīs, taču šis lkm nav tas gadījums.

Kā var 14 gadīgu bērnu uzskatīt par seksuāli iekārojamu? Man riebjas pat šo rakstīt

Tev 14 gadnieki vēl ar lellēm spēlējas? Es savam vakar prezervatīvu izņēmu no kabatas, ziemas jaku liekot mazgāties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438395