Karš Ukrainā (46) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna u.c.)

elinene

Slēdza elinene.
Resnā Žurka

Sarmozo

Sarmozo

garmate

Nu tā, ar ukraiņiem ir jāuzvedas stingrāk. Kas ir Latviju atbalstoši un tiešām bēgļi, tie sapratīs, piekritīs, centīsies.

Nupat bija saskare ar ukraiņu vatņicu. Labi, ka interneta vidē. Kara dēļ atpērusies uz Latviju, bet nekādi nevarot saprast, kāpēc ar šķību aci skatās uz krievu valodu un kāpēc russkih ņenaviģat. Bāc, tu pati redzēji. Neticu, ka jau aizmirsusi pārdzīvoto.

Kas attiecas uz valodu, tad atrodas visādi argumenti, kāpēc nemācīties. Pie kam, ja nepāriet uz krievu pēc standartfrāzes - ja, iz Ukraini, tad izrādās, ka kaut ko saprot. Ar krieviem pieļautā kļūda ir jālabo.

Miegalacis

Vatei loģika nav stiprā puse. Jā, nevajag aizmirst, ka pietiekoši daudz arī vate sabraukuši kā Ukrainas bēgļi, diemžēl mani nepārsteidz tas domugājiens, ka "cerējām, ka ukraiņus apšaus un mūs neaiztiks". Kad sākās karš kaut kā sanāca saruna ar kaimiņu, viņam kad pajautāju, vai tiešām viņam liekas, ka tad kad "naši pridut", raķetes piekoriģēs, lai trāpa tieši manā dzīvoklī un dzīvoklī zem viņa (jo latvieši), noorganizējot, ka tieši viņa dzīvoklis paliek neskarts, mazliet apstulba, padomāja un atzina, ka nu jā, pats jau arī ciestu. Tai pat laikā, kopš kara sākuma mani sveicina tikai latviski, agrāk es latviski, viņš krieviski. Vispār interesanti, pagājšruden izpļāpājās, ka jau bija sapakojies uz rašku, bet neesot ielaiduši viņu. Detaļas nezinu, kāpēc, bet tā nu te dzīvo un droši vien gaida, kad atnāks kāds atbrīvot.

garmate

Miegalacis
Nez, ko tā sapņu zeme neielaida? Loģikas tur nav pat elementārās. Baigāctraģēdija, ka Eiropa nelaiž no krievijas, kladzina kā tādas klukstes. Tajā pašā laikā nākamais teikums, kāda tā Eiropa briesmīga, fašistiska un kas tur vēl.

Papildināts 23.11.2023 16:16:

Piesekojiet vai ieskaties Komarova profilos. Mir na iznanku jaunie raidījumi parādās. Protams, ka tagad tikai ukrainiski un par Ukrainu.

black sand

Krievi dikti pārdzīvo ka slēdza robežpunktus ar Somiju jo katrs otrais daudzas turīgais brauca uz pašu Somiju vai no Somijas lidoja tālāk pa pasauli . Tagad tāda traģēdija, dzimtu apvienošana cieš, ka tad dzīvos, ka būs!

Divaini ka pie mums netaisa mītiņus par šo tēmu? Laikam saprot ka LV si liekulīga gaudosana neies cauri

Miegalacis

garmate
Nezinu, gan jau kaut kādus dokumentus varbūt nesakārtoja, bet ja godīgi mani ne pārāk interesē.

black sand
Tak lai brauc uz roģinu un apvienojas, ja tik ļoti vajag. Bet tā ir ar viņiem, Eiropa tāda un šitāda, bet raujas tak vienalga uz Eiropu un čīkst, ja negrib viņus tur redzēt.

Ir kāda info, kā veicas ar adījumiem, ko nosūtīs ukraiņu karavīriem? Ir daudz savākts? Ukrainā laikam jau ir auksts laiks.

Papildināts 23.11.2023 18:48:

garmate
Man ir radies iespaids, ka latviešu valodu ciena un mācās ukraiņi bez krievu gēnu piemaisījumiem. Man pazīstama ukrainiete, kura dzīvo Latvijā kopš pagājušā gada marta, joprojām neprot ne ā, ne bē. Pat sasveicināties neprot (negrib???) latviešu valodā. Viņas mamma ir pa pusei krieviete - tas varētu būt iemesls krievu valodas mīlēšanai. Neprot arī angļu valodu. Visur mēģina tikt cauri ar krievu valodu.

garmate

Bzzbzz
Negrib nevis nevar. Diemžēl latvieši pavelkas un žēlošanas pēc pielāgojas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438403