Karš Ukrainā (46) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna u.c.)

elinene

Slēdza elinene.
PuupoliiC

Naducis

.. man, toč  aties,, tev varbūt ne-e

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

garmate

Var jau arī par tuneļiem un tur notiekošos. Beigsies ar to, ka tuneļi iegāzīsies un Gazas arī vairs nebūs. Tā teikt ne vairs sašam, ne pašam. Nu ždunu tur varbūt arī nebūs, tur būs kādi ahbari.

Joprojām interesanti, ka Ēģipte nevēra savas robežas vaļā. Atliek secināt, ka Izraēlai taisnība un Gazas tīrīšana ir nepieciešama.

PuupoliiC

.. nav mana ideja, bet kkas tajā ir un diemžēl pamatoti !!

1. Neviens kaimiņš palestīniešus negrib savā zemē ! Ir vēsturiski precedenti, kad palestīnieši taisa sūdus (ciemiņi būdami,,, cik pazīstami, va ne

2. Abiem, gan žīdiem, gan palestīniešiem vienādi sūdīgās smiltīs,, žīdi strādāja un uzplauka,, palestīnieši raka tuneļus..

.. es redzu paralēles,, biju, dienēju krievzemē,, visas iespējas, bet baiga vēlme plūkt citu darba augļus...

Pat naftas un gāzes atradnes ierīkoja tik nīstamie - amīši un eiropa..

LATVIJA Zemgale

Sarmozo

Joprojām interesanti, ka Ēģipte nevēra savas robežas vaļā.
Neapgalvoju, ka tā tiešām realitātē notika, bet tviteris ierēca par to, ka ēģiptieši Hamas tuneļos iesūknējuši kanalizāciju.

PuupoliiC

Sarmozo
.. es to sauktu - ģeogrāfiskais kretīnisms !

LATVIJA Zemgale

magnolija11

Par olimpiskajām spēlēm taisnība? Nopietni? Neviens neko nesaka?

Aber kur jūs redziet ticamu informāciju par to, ka Gazas tuneļi tiek appludināti?

Cik es redzu, Izraēla to vēl nedara un, kamēr tuneļos atradīsies arī gūstekņi, to nez vai darīs.

jenifera

Njā, pilnīgi bezjēdzīgi jautāt-kāda raškai jēga no iekarotas, bet iededzinātas zemes, kad tajā pašā laikā pašiem pārpārēm teritorijas. Šādi jautājumi rodas tikai normālajai pasaulei. Krieviem pašiem viss ideāli (izņemot draudus no NATO) un nekādu jautājumu, bet ja nu gluži, tad vienīgā atbilde, ka tas viss feiks.

Nekādos kanālos neesmu, tik vien kā youtube paskatos, par to pašu Bahmutu jau 5 mēnešus nekā nav. Skaidrs jau ka pilsētas nav. Bet nav arī dokumentācijas..

Cik plaša ir izdedzinātās zemes josla?

Ak vai, cik stulbi ir nosist gulbi, bet stulbāk vēl, ja vēlāk žēl..

garmate

Man smadzenes sen jau uzkārušās pie krievu domāšanas. Aizstāv dzimteni, karo ar ienaidnieku, Ukraina vainīga pie daudzajām asinīm. Blin, kam jums jālien citā valstī?

jenifera
deepstatemap.live

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438403