Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vitamīni, vai vajag?

Kakeniite

Kakeniite

Klausos riņķī draudzenes,kolēģes lieto visādus uztura bagātinātajus un vitamīnus.Kas kalogēnu, kas kompleksos,kas biotīnu un vēl visādus brīnumus.Citām pat vesela šauja no rīta. Es dzeru tikai D vitamīnu (protams tas dažreiz mēdz nopirkties ar piedevām-omegu,magniju) un sajutos jocīga,ka varbūt ko palaižu garām un man ar vajag vēl ko vai tomēr nevajag neko? Kāda jūsu pieredze un domas?

Es arī tikai D vitamīnu ( kad atceros ), retu reizi Mg. Pārējais, manuprāt, figņa, ja cilvēks normāli ēd.

Sviestabeka

Neesmu mākslīgo vitamīnu fane, uzskatu, ka tos jāsaņem dabiski ar daudzveidīgu pārtiku. Bet tagad uz atlaidēm paņēmu Perfectil nagiem, matiem, ādai. Par matiem un ādu nezinu, bet jau pēc 2 nedēļu lietošanas nagi palika jūtami stingrāki. Pavasaros paņemu kādus vitamīnus, bet nekādu dižo atšķirību nejūtu. Vairāk psiholoģiska sajūta, ka par sevi parūpējos.

Patricia L

Es "ticu" tikai tiem vitamìniem, kuru iedarbìbu redzu analìźu rezultàtos D vitamìns, dzelzs un vèl magnijs, kuru lietojot, piemèram, krampji kàjàs pàriet. Visi citi nav pieràdàmi un/vai uzņemami ar pàrtiku. Nu tur "gudrìbai" jàèd biezpiens vai locìtavàm galerts. Tà kà, ja kàdas problèmas, var jau pamèĝinàt, vai ir uzlabojumi pàrskatàmà periodà nevis pastàvìgi èst un èst.

Katram savs

Es ticu vitamīniem un lietoju. D vitamīns un magnijs regulāri, citus variēju.

Mūsdienu rūpnieciski ražotajā pārtikā nav visu to vielu, kas norādītas tabulās, tāpēc vairs nestrādā "ēdu veselīgi". Un ir mikroelementi, kuru trūkums izpaužas tikai pēc daudziem gadiem, tāpēc arī pēc sajūtām ne vienmēr var vadīties.

Tulip

Manuprāt vajag, cilvēks gan ilgi var dzīvot visādos deficītos, jautājums par to cik kvalitatīvi tas būs ilgtermiņā.
Katram savs
+

bibiiii

Es arī tikai D vitamīnu, jau gadiem Nateo. Papildus tikai to,kas analīzēs trūkst.Uzskatu,ka nav jālieto nekas lieks.

Pirms vispār sākt kaut ko lietot ir jātaisa analīzes un jāskatās deficīti.Ja trūkst, tad jā, atbalstu, ka lieto papildus. Bet citādi kaut ko palietot uz dullo- dārga čura sanāk (kā mana daktere saka) un jēga maza.

Lietoju tikai D vitamīnu un ja saaukstēšanās, trieciendevā C vitamīnu.

Faria

Es lietoju regulāri d vitamīnu, zivju eļļu un folijskābi. Tagad nopirku Erba vita matu vitamīnus, jo mati krīt ārā vairāk kā patiktos. Pāris reizes gadā izdzeru pa kastītei Neuromind, no tā gan jūtu efektu - galva skaidrāka, enerģijas vairāk, labāk var pastrādāt.

Alija

Jā, es lietoju gan. Regulāri un konkrētus vitamīnus - D vitamīnu, Omega 3, biotīnu, magniju, kolagēnu, melatonīnu miegam. Agrāk vēl papildus selēnu vai cinku.

Nezinu, kā būtu, ja nelietotu, bet šobrīd man ir veseli nagi, labi mati, laba āda, man vienmēr dod daudz mazāk gadu nekā ir, un pietiek enerģijas, es vispār praktiski neslimoju jau gadus 5 vai 6 vismaz. Nu labi, spiediens man augsts, bet tam iemesls ir stress.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438409