Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vitamīni, vai vajag?

Kakeniite

Šobrīd baroju zīdaini uz dzeru māmiņu vitamīnus! Patiesiba, var just starpību. Izlaidu mēnesi un uzreiz lielāks nogurums utt. Varbūt placebo efekts nezinu, bet palīdz un tas galvenais!

Jau gadiem diendienā lietoju D vitamīnu, omega-3 diezgan palielā devā, jo zivis neēdu vispār, kolagēnu. Luteīnu/ astaksantīnu/ melleņu ekstakta kapsulas uz maiņām - tas acu veselībai. Vakaros magnijs.

Pāris reizes gadā izdzeru vēl kursu ar linsēklu eļļu kasulās un kursu ar hialuronskābi kapsulās.

Arī uzskatu, ka mans uzturs nav tik sabalansēts/ daudzveidīgs utt., lai paļautos tikai uz to.

Ikdienā Nateo D ar omegu. Kursa veidā Kolagēnu, B grupas vit, naktssveces eļļu.

Lietoju uz mainām visādus vitamīnus un jūtu no dažiem lielāku spēku. Piemēram, bišu maize, no šī vitamīna mati jau ar 5. Dienu nekrīt ārā.

Papildināts 27.11.2023 13:30:

Newnordic vitamini košļājamās pastilas matiem.

jā, vajag. pārtika mūsdienās satur mazāk uzturvielu kā pāris gadu desmitus atpakaļ. augļi un dārzeņi mākslīgi tiek audzēti ātrāk, un novākti vēl zaļi.

es regulāri lietoju b12 un omega-3. ziemā arī D vitamīnu.

Kāpostgalva

man ir D vitamīns+Omega3, dzelzs, kuram klāt B grupas vitamīni (jo man tendence uz anēmiju) + magnijs vakaros. prātoju par kalogēnu, teorētiski vajadzētu. galertus, cūkkājas utml es neēdu. tā kā dabīgi gan jau neuzņemu.

par kompleksiem vitamīniem vienu brīdi speciālisti neaizteicās atzinīgi, bet varbū atkal mode ir mainījusies

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Orthomol Femine vitamīni sievietēm menopauzes gados, lielisks sastāvs, ļoti laba panesamība. Vispār visi orthomol vitamīni ir ļoti labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438409