Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zīda spilvendrāna

kisendraana

Laba diena!

Vēlos nopirkt dabīgā zīda spilvendrānas, bet mazliet baidos uzrauties uz pārcenotu aļika produkciju, jo nav ne jausmas, kā pārbaudīt, vai materiāls toč ir dabīgais zīds. Varbūt kādai ir pieredze, kur pirkt? Varbūt (droši vien) lētāk vispār būtu nopirkt dabīgā zīda audumu un aiznest uz šūšanas darbnīcu sašūt? Bet atkal - kur nopirkt toč īstu zīda audumu?

Paldies jau iepriekš par ieteikumiem, pieredzi utt.!

Lilija

Es savulaik pirku aļikā par ļoti sakarīgām naudām. Pārbaudīt var dedzinot diegu, nācu pie secinājuma, ka tas ir zīds. Lilysilk, ja pareizi atceros, viņiem periodiski mēdz būt atlaides.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Lilija paldies par atbildi! Nācu jau slēgt šo "diskusiju"

Jā, es arī atradu to Lilysilk un Z-svētku dāvanai sev un meitai pasūtīju divas spilvendrānas - vienu 30, otru 25 mommes. Ir ļoti ok! Šķiet, ka viss čiki. Atsauksmes pozitīvas bija, tāpēc noriskēju Tagad testējam, vai ir kāda atšķirība. 30 mom ir reāli labs biezums. 25 jau tāda mazliet "lupatīgāka", bet vienalga ļoti laba kvalitāte. Šķiet, ka 19 mom, ko pie mums pārsvarā redzēju, ir diezgan paplāns priekš spilvendrānām.

Lilija

kisendraana
man ir tie paši 19 mommes, neiespringstu, pilnīgi pietiek. es gan viņu lieku pa virsu kokvilnas spilvendrānai. esmu tur ņēmusi vairākkārt, arī dāvanai, vienmēr viss ir bijis izcili.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438417