Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Binge eating

Pupucis

Vai kaut kur cālī ir binge eating atbalsta grupiņa vai diskusija.

P.S. zinu, ka nepareizā sadaļa, bet te apgrozas vairāk cilvēku, lūdzu, kadu mirklīti neparcelt uz atbalsta grupām, savādak nogrims nebūtībā.


Marquise

Pupucis
Manuprat, jaiet individuali pie specialistiem risinat celonus.

Papildināts 26.11.2023 06:20:

Gruti noticet, ka kada grupa varetu taa nopietni palidzet pie tik nopietnas vainas. Nu nepalidzes, ka kads uzrakstis, ka spej sanemties vai tev uzrakstis sanemies.

Papildināts 26.11.2023 06:23:

Es, jau spriezot pec sevis, varetu tev uzrakstit labi domatu padomu - ed pec edienkartes ar normu un parejo laiku aizpildi domas ar ko citu. Bet, cik saprotu taa tas nestrada. Man savadaki esanas traucejumi un zinu, cik gruta cina ar sevi, lai kaut ko varetu nostabilizet un sakartot. Un ta vel tagad gadas sliktas dienas, kad neizdodas.


Fake it till You make it!!!

Lausanna

Par atbalsta grupiņu nezinu, bet pati ar šo cīnījos vairāk kā desmit gadus. Pirmie gadi bija trakākie, tad klāt nāca arī depresija. Kaut kā no lielās bedres izkārpījos, bet ik pa laikam ievēlos tajā atpakaļ. Bet tad vienā brīdī bija pagrieziena punkts - radikāli mainīju savu domāšanu un attieksmi pret sevi un problēma pazuda. Tagad jau reizēm piemirstas, bet ļoti labi zinu to sajūtu, kad ēdiens valda pār visu dzīvi bezmaz vai.
Ko gribēju ar to pateikt - šo problēmu var atrisināt! Man progress sākās, kad sapratu, ka bing eating nemaz nav īstā problēma, tik simptoms un sevis mierināšanas mehānisms. Kad sāku risināt īsto problēmu (man tā bija bērnības trauma), tā drausmīgā, dziļā, negausīgā izsalkuma sajūta pazuda. Tad vēl kādu laiku vajadzēja strādāt, lai atbrīvotos no pārmērīgas ēšanas ieraduma un iemācītos laikā apstāties. Es košļāju laikam kilogramiem košļeņu, jo man tieši košļāšanas process bija tas, kas deva mierinošo efektu. Košļenes bija kā kompromiss atveseļošanās laikā - varēju košļāt, bet bez liekām kalorijām. Pēc tam jau varēju pamazām no tām atteikties, un tagad jau viss normāli, košļenes tik retu reizi nopērku un attieksme pret ēdienu veselīga. Bet ceļš uz to bija ļoti grūts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438437