Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nemitīgi guļ/aizmieg pie krūts

Brunete33

Man jaunākais bērniņš arī kādā 3-4 dienā visu laiku miga ciet. Modināju, bužīnāju, pilināju mutē pienu, lai ir kas apēsts, arī naktī. Tās dienas bērns prakstiski visu laiku bija rokās vai pie krūts. Pēc 2 dienām jau bija krietni peiņēmies spēkā un sāka aktīvi zīst.


teite

Jādomā, ka zīdīšana jau ir sakārtojusies, bet ja nu vēl bažas,galvenais jautājums - vai autiņbikses pildās un jāmaina pietiekami bieži. Ja čurā pietiekami, tad var būt ātrais ēdājs.

Man viens bērns ēda klasiskās 15+15min un ar gulēšanu un modināšanu pa vidu, reizēm 1 ēšana ievilkās tik ilgi, ka nākamajai jau bija jāsākas.

Otrs bērns 5 minūtes ēda un uzreiz pārtrauca. Sākumā domāju, kas notiek, pēc tam sapratu, ka ēd ļoti ātri, izēd visu pa tīro un miers, guļ vai ko citu dara.

Bērni ir dažādi, jāvēro un jāpaskaita ēdam reizes, svars un autiņbiksītes iztērētās.

Un kaka var nebūt pat līdz 10-12 dienām, ja piens labi pārstrādājas (tā bija vairākus mēnešus manam ātrēdājam, fantastiska atpūta pēc pirmā bērna 3-4x dienā kakāšanas pirmajā gadā


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438443