Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neliels stresins

Ezuks89

Man ir neliela olnīcu disfunkcija. MR bija jāsākas 23. Nov , sākas 24 datuma ar nelielu smērēšanos nodomāju , ka parasti rit vai parīt būs normāla asiņošana , vakar bija nedaudz vairāk bet nu tā ar 1-2 ieliknisiem varētu iztikt, šodien jau atkal paliek mazāk un tik knapi smērējas, nopirku divus testus abi negatīvi . Nevaru saprast isti, kas notiek un ir uztraukums. Pa bērniņu ja būtu ļoti priecātos .Vai tas var but arī dēļ vecuma? Janv paliek 35. Nezinu vienkārši ko domāt . Uz HCG bail iet lai nebūtu vilšanās , ka pagājušo menes , ka pateica par agrīnas grūtniecības pārtraukšanos. Ginekoloģe vel arī nosmeja ,ka disfunkciju ārstēt var. Divos veidos vai nu hormonālas zāles vai grūtniecība , pa cik loti vēlos berninu izvēlos otro variantu un loti gaidu, kad bērniņš izdomas pieteikties. Cik reāli vispār palikt stāvokli ja ir neliela disfunkcija?

Sharliina

Ezuks89
Vai aizdomas par grūtniecību ir tikai dēļ vājajām mr. Ja testi bija negatīvi, tad es teiktu, ka šomēnes vienkārši mr bijušas vieglākas un viss.

Sharliina
Ja tikai dēļ tā jo man nekad pa visiem 22 gadiem kopš sākas MR nekad šajos 22 gadu laika nav bijis ka vienkārši smērējas , parasti 2-3 dienas smērējas un pēc tam 4 dienas gazas tā ka ik pēc 20 min var mainīt paketi un pēc tam atkal kādas 2 dienas smērējas līdz beidzas, bet nekad nav bijis tā ka 2 dienas pasmerejas un beidzas plus brūna krāsa . Bet nu nez varbūt mana vecuma var sākties arī menopauze?

Sharliina

Ezuks89
Visam pienāk piemā reize. Cikla un asiņošanas izmaiņu cēloņi var būt ļoti daudz un dažādi. Ja būtu grūtniecība, testam uz mr datumiem būtu jābūt pietiekoši nepārprotamiem. Ir izņēmumi, kad kādu iemeslu dēļ testi neuzrāda, tad atliek analīzes, bet tas tiešām reti. Vai bērnu plānojat, neizsargājaties. 35 priekš menopauzes normālos apstākļos ir par agru. Izmaiņas var radīt, stress, saslimšanas, hormonālā fona izmaiņas un kas tik vēl ne.

Sharliina
Ja bērnu vēlamies un uz to arī ejam . Ir neliela olnīcu disfunkcija. Pagasmenes ar bija dīvainas mr bet bija , šomēnes šis pa mr nosaukt grūti. Bet nu ja jāskatās kas nākamo menes būs, bet ja tik strauji iet mazākuma tad drīz būs bez MR

Sharliina

Ezuks89
Ja plānojat bērnu un ilgstoši neizdodas, kā arī ir vērojamas izmaiņas ciklā, labāk aiziet pie ārsta. Ja jau ir kāda diagnoze, tad varbūt uzreiz vērts pie reproduktologa.

Sharliina
Mums jau ieteica uz mākslīgo iet bet nav lieku 2000

Ezuks89
Vēlos tikai padalīties ar savu pieredzi, varbūt noder.

Ginekoloģe vel arī nosmeja ,ka disfunkciju ārstēt var. Divos veidos vai nu hormonālas zāles vai grūtniecība , pa cik loti vēlos berninu izvēlos otro variantu un loti gaidu, kad bērniņš izdomas pieteikties

Man ginekoloģe arī ir noteikusi šādu ārstēšanu pirms nu jau kādiem 6 gadiem. Toreiz izlēmu hormonus nelietot, jo ļoti gribeju bērninu un gaidīju, kad pieteiksies un grūtnieciba visu sakartot. Rezultāts, ir pagājuši 6 gadi un izlietu ūdeni nesasmelsi. Ja būtu atkal 27 gadus jauns skuķis un man piedāvātu tādu iespēju, tad apsvērtu, jo manā gadījumā uz hormoniem vajadzētu pasēdēt kādu pisgadu, gadu un lietu sakārtošana palielinatu iespēju tikt pie bērniņa.

deleyla

Ezuks89 ja 35g nav obligāti ka būs 2000.tu vēl tiec valsts programma kur izmaksas nav milzigas

Papildināts 27.11.2023 07:48:

35ici nav nekāds omju vecums kad viss par vēlu.pusgdus uz ok neko nemaina uz 6 gadu fona

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438447