Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gastroskopija bērnam

Ajivle

Sveikas mammas.
Vairāk vēlētos paklausīties pieredzes stāstus par kobru mazajiem. Bērnam 3.8g paredzēta kobra devembrī. Sūdzas par vēdersāpēm no vasaras. Alerģijas pārbaudītas,neko neuzrāda. Usg vēderam viss ok. Gastroenterologs nozīmēja kobru, paskatīties,kas tur,jo ilgs periods jau par sūdzībām. Dzerts espumisan,nelīdz,šobrīd dzeram gastro ieteikto pangrol 10000, bet te ar pie blakusparādībām ir vēdersāpes un nesaprotu vai vēders sāp no tā vai tāpat. Fēču analīzes taisītas vairākas,parazītus neatrod…Kā Jums noritēja bērnam šis izmeklējuma,kā jutās pēc narkozes. Vai ko atklāja?


zucits

Sveika! Būs labi, tas ir ātrs izmeklējums. Parasti tur mazajam saka, ka būs jāpapūš baloniņš, tā ir narkoze, mazais iemieg un mamma iet ārpusē pagaidīt. Man meitiņai vairākas reizes bijis šis izmeklējums, pirmo reizi 3 gadiņos. Pēc narkozes jūtās ok. Vienreiz drusku galviņa pasāpēja. Paņem līdzi kādu jogurtiņu dzeramo vai ko vieglu uzēst. Kad atļauj ēst, lai mazais var uzēst. Grūtākais ar tik mazu sarunāt, ka iepriekšējā vakarā paēd un tad vairs nedrīkst. No rīta ne dzert, ne ēst. Manai meitiņai atklāja celiakiju. Veiksmīgi jums!

zucits
Paldies. Man tāds emocionāls tapēc uztraucos. Ar ēšanu vēl tā,bet ļoti dzer ūdeni pa nakti un tā,nezinu kā izturēs.

Asins analīzēs trans tur kaut kas celiakijai abi rādītāji bija negatīvi.

Ajivle
Kuņģīti protams vajag pārbaudīt, bet atceros, ka manam dēlam, kad bija 4-5 gadi, arī sūdzējās par vēdersāpēm. Pārbaudījām un nekādu medicīnisku indikāciju nebija. Tajā laikā bērnam bieži bija visādas " vainas" . Mūsu gadījumā bērns vienkārši bija vecāku sašķobīto attiecību spogulis. Tajā laikā, kā mums pašiem ar bijušo vīru likās, mēs klusiņām strīdējušies un šīrāmies.

Papildināts 23.01.2024 04:07:

Ajivle

"....klusiņām strīdējāmies un šķīrāmies "


Ajivle

"....klusiņām strīdējāmies un šķīrāmies "

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438463