Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Reserved

renckorge

Gribēju iegādāties svētku drēbes reserved, bet absolūti neko neatradu. Pat uz modeļiem tās izskatās briesmīgi. Kā parastais cilvēks varētu iznest tādu apģērbu?

tabidze

Aizej uz humpalu

tur tagad normālas, foršas kleitas ballītēm , svētkiem

uzvelc un aizmirsti

Papildināts 30.11.2023 21:11:

Un pēc kvalitātes daža laba stipri virs kaut kāda rezerved

Indza

Vai tad veikalu trūkst?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

tulpe1

aa jā reservds padsmit gadu laikā kvalitātē ir ļoti krities. tagad Es tur tikai mājasdrēbes pērku. Lai gan, man skapī stāv dažas drēbes ko nopoirku pirms gadiem ~13. vēljoprojām kvalitatīvas un nēsājamas. tā lūk

Sniegpaarsla

Reserved sen neko nepērku. Tur viss ir briesmigas kvalitātes kankari. Vai jau veikalā izskatās slikti, diegi iziruši utt. Vai 1x uzvelkot saproti, ka lupata.

Ātrā mode. Sen tur vairs neiepērkos. Agrāk bija kvalitatīvākas preces tur. Pat ziemas mētelis tur bija pirkts par salīdzinoši lētu cenu un 3 sezonas nostaigāju! Ar tiem, kas tur tagsd tiek tirgoti, labi ja nedēļ izturētu.

Jāatzīst, normalu apģērbu veikalu LV vairs nav. Vai nu ir ļoti dārgā gala vai absolūti sūdi. Visi mohito, hm, sinsay, reserved utt. Es tur sev neko neatrodu. Briesmīgas kankarainas lupatas.

Piekrītu Sniegpaarsla

Bet kur lai iepērkas? Vēl Apranga puslīdz.

Sniegpaarsla
Jāatzīst, normalu apģērbu veikalu LV vairs nav
Jā, visa LV pliki staigā ar koku lapām piesegušies.

Es tieši reserved esmu iesākusi pirkt svinīgākas kleitas, kas uzvelkamas pāris reizes. Varbūt man gaume neriktīga, bet tur vienmēr ir, manai gaumei, pa kādai skaistai kleitai un nevaru sūdzēties par kvalitāti. Pāris diegi, kas karājas neskādē, ņemot vērā, ka kleitām, kas maksā vairāk un pirktas no dārgā gala, arī mēdz būt kāds neievilkts diegs.

Par modelēm gan piekrītu, bet šis laikam ir daudz kur. Modele kā zīmulis un ej nu saproti, kā tas izskatīties uz parastas sievietes ķermeņa, gan ir gan krūtis, gan dibens, piemēram. Zaras modeles vispār ar kājām gaisā, miglas bildes utml. Pat preci lāga apskatīt uz ķermeņa nevar, kur nu vēl iedomāties kā tas izskatītoa uz tevi. Novērojams gan visos netveikalos.

Indza

ziile

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438467