Nespēja līdz galam uzticēties

Kastanja

Slēdza Kastanja.

Ja neko citu, tad vismaz atdzīvināsim cāli, un būs par ko parunāties. Tātad, pastāvīgās cālenes jau zin manu stāstu, citām atstāstu īsumā. Man nomira vīrs, uz to brīdi es nestrādāju, bet mans pirekšnieks uzņēmās par mani šefību, veda ēdamo man un maniem dzīvniekiem un risināja jautājumus ar mana pirmā vīra mantojuma lietām, kā arī deva man pajumti, kad man nācās iet prom no tām mājām, kur dzīvoju.Kā arī nopirka man dzīvokli, kur pavadīt laimīgas vecumdienas. Tā man tika stāstīts.

Mantojuma lietas nu ir nokārtotas, man ir nauda, par ko nopirkt dzīvokli no priekšnieka, bet izrādās, ka dzīvoklis vēl nav pilnībā izpirkts, pietrūkstot 2000 eiro. Tūkstoti es jau esmu paspējusi viņam atfot tāpat vien, bez jebkādiem dokumentiem un līgumiem, vnk uz godavārda. Bet vakar pie manis atbrauca ciemos mana bijusī kaimiņiene un pateica, ka es esot pēdējā muļķe, ka tā izdarīju, Viņa teica, ka ja manam priekšniekam būtu tīri nodomi, viņš būtu noformējis kaut vai parādzīmi. Un atceros, ka arī manā pīkstamtēmā bija cālenes, kas izteicās ļoti skeptiski par tādām lietām, ka neviens izsolē nevar nopirkt dzīvokli uz citas personas vārda. Un vēl mana otrā vīra maeita arī ir līdzīgās domās.

Es dzīvē neesmu tāda kā te, cālī, es esmu naivi infantīla būtne, kam jāmeklē vārdi, lai izteiktu neuzticību kādam, kurš man ir darījis daudz laba. Bet ir lietas, kas man intuitīvi liek šaubīties, un tās ir- pirmkārt, kad bija mantojuma sadales līguma parakstīšanas diena, frizieris uz mājām, auto no uz. Bet pats galvenais, ka kopš tās dienas priekšnieka uzmanība ir divkāršojusies, ja tas vēl vispār iespējams. Man nu jau pašai tik pārspīlēta uzmanība liekas aizdomīga.

Nav tā, ka es esmu miljonu mantiniece, no manis viņš bagāts nepaliks, bet man negribētos, lai rastos tāda situācija, ka es esmu atdevusi savu naudu, kas man ir, bet tam dzīvoklim es tā neesmu īpašniece, labākajā gadījumā īrniece, un jebkurā brīdī mani no tā dzīvokļa varētu izlikt. Rīt ir paredzēts brauciens pēc nākamās naudas summas, lai varētu pilnībā izpirkt dzīvokli, bet viņš nebūs mans, es atkal nodošu naudu, izņemot viņu no sava konta un bez lieciniekiem nododot viņu citam.

Ko teiksiet?

Nu nedari tā.

Rosalia

Kastanja
Ātri pie jurista! Pilnīgi noteikti PIRMS nākamās summas iemaksas.

PuupoliiC

.. vēl šovakar pa tālruni,, vai beidzamais termiņš rīt, pirms atdot naudu,, tomēr savākt visu savu drosmi kulakā un pajautāt...

- ,, šef, es ļoti novērtēju tavas pūles,, (bla, bla, bala),, bet tomēr gribētu saprast, juridisko pusi darijumam... kur, kam,,papīri ??

.. nu ne man, Tev buhalteram stāstīt

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Kastanja
Nopērc pati tagad citu dzīvokli, nevis to viņa piedāvāto.

Lusesita

Kāda tad varētu būt tā viņa shēma? Ko viņš iegūst apčakarējot?

PuupoliiC

Protams, kas vienam vērtība, otram pērles par smalku,, bet pat pēc mana skopuma 2 štukas nav apčakara un Kastaņas lāstu vērts !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

nmnmnnm

Kastanja
Kurš ZG dzīvokļa īpašnieks šobrīd?

Dzīvoklis būs ne uz Kastaņas vārda un nauda arī citam būs atdota? Kurš mūsdienās naudu dod skaidrā šādos darījumos?

Undomiel

Ja nebūtu tik aizdomīgi, būtu gandrīz komiski. Atdot naudu tāpat vien, bez līguma, bez paraksta, ne pie notāra, ir vairāk nekā vieglprātīgi. Kā vēlāk pierādīt, ka esi maksājusi Jānim un dzīvokļa iegādei? Būtu vēl bankas pārskaitījums ar konkrētu mērķi, bet skaidrā? No otras puses, tiešām - ko viņš iegūst? Ja nu vienīgi zem tā visa slēpjas kaut kāda neforša sarežģīta kombinācija. Jebkurā gadījumā viss ir aizdomīgi un aplami no sākta gala.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438469