Nespēja līdz galam uzticēties

Kastanja

Slēdza Kastanja.

medala
Es, uz godavārda, jo man, kad bija slikti, priekšnieks tiešām ir ļoti palīdzējis, to es nevaru noliegt. Bet rīt man vai nu jāsaņem sevi kulakā, kā te teica,un jāpasaka, ka es gribu lietas kārtot juridiski. Pirmkārt, es negribu aizvainot cilvēku, jo ja nu viņam ir tīri nodomi? Ja nebūtu šo pašu pēdējo gājienu, es tam arī pilnībā ticētu.

dezavu
Nopērc pati tagad citu dzīvokli, nevis to viņa piedāvāto.

Ir pašlaik manām vajadzībām daidz lētāks un patīkamāks dzīvoklis pārdošanā, bet man ir neērti nepirkt to dzīvokli, kas tika pirkts manis dēļ. Lai gan, es nemaz nezinu, kā lietas pastāv īstenībā.

PuupoliiC

Protams, kas vienam vērtība, otram pērles par smalku,, bet pat pēc mana skopuma 2 štukas nav apčakara un Kastaņas lāstu vērts !!

Es zināju, ka ierakstīsies arī tādi kā tu, kas nespēj nošķirt emocionālo no racionālā. Pie kam, tu vispār par mani neko nezini, tu vnk pļerkti beztēmā kā vienmēr. Zini, kāpēc es nemainu niku cālī? Tāpēc, ka man par savu dzīvi nav kauns, es neesmu bijusi ne slikta māte, ne sieva, ne darbiniece.

Ka man ir asa mēle,, jā. Bet es vismaz nebrūku virsū cālenēm bez iemesla, atceroties, ko viņas ir kaut kad rakstījušas par savu dzīvi. Salīdzinājumā ar tevi, es esmu vnk puupoliīc. Es citiem cālī nerakstu gānošus tekstus, es vispār nekomentēju ierakkstus, kas neattiecas uz tēmu.Tā ka, paskaties pats uz sevi.

PuupoliiC

.. neba nu tev, Zivtiņ, par PuupolīCša sexuālajām fantāzijām tagad jādomā,, Tev sava naudiņa jāglābj no iestumšanas melnajā caurumā !!

Bet nu žēl ,ka nesaprati mesidžu,, citi saprata !

Lai Tev veicas !

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Kastanja
Tev sākumā būtu jāprecizē, vai tā nauda, tie 2000 ir domāti kà :1) maksa par tev iepriekš sniegto palīdzību no tà prieksnieka puses; 2) īres maksa par bijušo periodu, kad viņš tev deva pajumti; 3) vai tā ir īres maksa nākotnē par šo dzīvokli, uz uz cik ilgu laiku?; 4) tavs neliels aizdevums tavam priekšniekam, lai viņš var izmaksāt to dzīvokli un nopirkt to;

Tos 2000 eiro es nekādi neredzu ká tavu ieguldījumu vai maksu par daļu no tá nekustamā īpašuma , priekšniekam piederošā īpašuma/dzīvokļa domājamo daļu iegādei priekš tevis. Šķiet, ka tá tas nav domāts.

Ja ir 3. Variants, tad to arī var attiecīgi noformēt ar īres līgumu kaut ar ļoti ilgu termiņu, un attiecīgi noformējot un norādot skaidri tos 2000 eiro ká samaksāto īres maksu uz priekšu un uz ikmēneša maksājumos uz cik tur tiem gadiem.

Ja ir 4.variants, tad tu pati varu noformēt un sagatavot parādzīmi, kurā ietver abu summu iemaksu datumus ( arī to jau iepriekš nodoto 1000 euro), samaksu konkrētos laiku un to, vai un kad tā summa tiks atmaksāta. Un to paraksta tikšanās laikā abas puses un tam ir kāds juridisks statuss kā privātā vienošanās.

Tev ir jāprecizē tas mērķis, ar kādu tiek veikta naudas samaksa.

Un tev ir tiesības arī atteikties no priekšnieka piedāvājumā un pateikt paldies par visu un teikt, ka tu tomēr tagad gribi nopirkt savu īpašumu, lai gūtu beidzot dzīvē tiešām stabilitāte. Ja vēlies. Aiz jušanās pateicīgam nevajag īsti zaudēt savu neatkarību un vēlmi pašnoteikties.

Ja ir kas jautâjams vai neskaidrs, droši raksti!

PuupoliiC

Kad Tev tomēr,, nu kkad būs savs kakts !! Varēsi iebāzt div pirkstus rozetē, atvērt manu kādu tekstu cālī ,,,,, un tirgot valstij elektrību,, reāli ieekonomēsi uz saules paneļiem...

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Man pats galvenais ir līdz rītam izdomāt tekstu, ko teikt, lai neizņemtu naudu no sava konta un atdotu priekšniekam skaidrā. Kāpēc, tāpēc, ka līdz galam neuzticos, par ko arī ieliku tēmu. Lai pēc tam man nebūtu jāliek jauna tēma, kāda es biju muļķe. Viss cālis sastāv no tēmām, kāda es biju muļķe, es vk ieliku tēmu, lai pakonsuletētos, ko darīt.

Es kāpēc neticu, ka tas dzīvoklis vispār ir vīrieša īpašumā. Tāpēc, ka jau līdz 30 jūnijam viņu vajadzēja izpirkt izsdolē, kas netika izdarīts. Kā notiek ar tiem dzīvokļiem, ka netiek laicīgi izpirkti izsolē, bet ir daļēji izpirkti? Mans gadījums- dzīvokli bija jāizpērkt līdz 30 jūlijam, bet faktiskti viņš tika izpirkts tikia par 50 procentiem. Kas notiek tālāk?

Meauk visu jau pa punktiem eleganti izklāstīja, es tikai gribu piebilst, ka lietu juridiskai sakārtošanai nevienu nevajadzētu aizvainot. Proti, es saprotu, ka ir tāda tendence uzskatīt- ja jau grib formalizēt, tad neuzticas, es arī varbūt justos neveikli, bet pēc būtības jau tā nav.

Kastanja
Priekšnieks nevar tev nopirkt dzīvokli. Dzīvokļi viņš pērk sev, uz sava várda noformējot to zemesgrāmatā un esot tā īpašnieks.

Bet tev viņš var piešķir minētā dzīvokļa īres tiesības ar vai bez īres maksas. Viņš var tev uzdāvināt īres tiesības uz minēto īpašumu uz noteiktu laika posmu, kaut uz 50 gadiem, vai arī izīrēt tev to dzīvokli kaut par 10 euro mēnesī uz padsmit gadiem vai gadu desmitiem.

Un to var tiešām noformēt kà īres līgumu - un tikai tad tev būs likumiskās tiesības un tiesiskais stāvoklis uzturēties tajā īpašumā uz noteikto laikā posmu. Tikai tāds ir likumīgais veids, ka tu varētu justies droši tajā īpašumā.

Papildināts 27.11.2023 20:05:

Kastanja
Izsoles kārtība nozīmē to, ka visa maksa, par kuru dzīvoklis jau ir nosolīts, ir jābūt jau samaksātai pāris vai 7 dienu laikā pēc notikušās izsoles.

Nevar samaksāt daļu un dabūt dzīvoklī īpašumā. Tá tas nenotiek.

Ja nosolītájs nespēj samaksāt visu izsoles summu, tad notikusī izsolē nav spēkā un tiek rīkota jauna, atkārtota izsole.

Meauk
Un tev ir tiesības arī atteikties no priekšnieka piedāvājumā un pateikt paldies par visu un teikt, ka tu tomēr tagad gribi nopirkt savu īpašumu, lai gūtu beidzot dzīvē tiešām stabilitāte. Ja vēlies. Aiz jušanās pateicīgam nevajag īsti zaudēt savu neatkarību un vēlmi pašnoteikties. Ja ir kas jautâjams vai neskaidrs, droši raksti!

Droši rakstu. Saproti, es neesmu no tagadējās paaudzes, un mans priekšnieks arī visticamāk nē. Mēs visticamāk tā arī nomirsim kā dinozauri, kad viens no mums ir kādam plīdzējis, bet otrs pēc tam pieklājīgi paklanās un pasaka, ka viņa pakalpojumi vairs nav vajadzīgi. Un ko viņam darīt ar pussnopirkto dzīvokli, ja tā ir taisnība?

Kastanja
Tu rīt vari vienkārši neņemt naudu ārā no bankomāta, bet satiecies ar to priekšnieku un pajautā viņam tos manis uzskaitītos aspektus, ká jūs to naudu uztverat, savādāk sanāk divdomīgs darījums, kad nav skaidrs abām pusēm naudas līdzekļu mērķis.

Un atkarībā no aspekta, arī tālāk skaties, kā rīkoties. Tev nav jādod atbilde tajā pat dienā. Tu vari prasīt laiku apdomāties un izlemt, kādu darbību veikt nākotnē.

Un tu vari pajautāt, ká jūs plānojat noformēt tavas tiesības dzīvot šajā dzīvoklī, uz kāda tiesiskā pamata tu tur varētu deklarētie? Utml.

Undomiel

Kastanja
Neviens nav muļķis, ja grib lietas kārtot likumīgi un pareizi

Kas notiks, ja jūs to lietu neizdarīsiet rīt, bet parīt vai nākamnedēļ? Uz kāda pamata ir tāds termiņš - līgums, noteikumi, sarakste? Vārdu sakot, tev jānoskaidro, kas ir kas, un ja pašai nepietiek dūšas, pieaicini vīra meitu vai vienalga ko, lai tev ir otrs ausu un acu pāris.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438469