Nespēja līdz galam uzticēties

Kastanja

Slēdza Kastanja.
viedaminka

malacis
Ļoti tuvredzīga rīcība. Es nevienu neesmu izslēdzis ne no dzīves, ne cāļa, jo tieši kritika, nevis glaimi, kāds esmu skaists un gudrs, ko es pats labi zinu, dod impulsu attīstībai un trūkumu novēršanai.

Tā ir. Lai cik nepatīkami, katrā kritikā ir kāda lielāka vai mazāka patiesības daļa. Var apvainoties un izslēgt cilvēku no dzīves, bet var padusmoties, nomierināties, padomāt un ņemt vērā kritikā teikto. No Undomiel izteiktās kritikas piekrītu tajā daļā, ka Kastanjai aktīvāk jāuzņemas atbildība par savu dzīvi, mazāk jāļaujas labdariem, īpaši tādiem, kas aktivizējas, kad padzird par mantojumu. Jebkāda labdarība, kas nāk ārpus ģimenes, ir kritiski jānovērtē - vai tās nav lamatas. Tas, ka tu kārto viņa grāmatvedību, nenozīmē, ka trumpji tavās rokās. Trumpji var būt arī viņa rokās, ja viņš grāmatvedības problēmas pasniedz kā "manas grāmatvedes mahinācijas, par kurām neko nezināju".


PuupoliiC

.. ašpaCmito reizi pasniedz savu nika nemainīšanu, kā kkādu sasniegumu !

SūC uz puļķīša, tevi atpazīst pēc otrā ieraksta, tapē nav jēgas mainīt !

Papildināts 03.12.2023 08:40:

Bet atgriežamies pie mūsu/tavām aitām, kam tās 2 štukas ??, dzīvokliis Tavs ?? ,, bumagi v porjadke ??

.. tik lūdzu nesāc atkal kko blēt par nikiem, vai izslēgšanām... tikai par lietu !!


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Kāds ir savā elementā . Lieliski.

Kas ar Jums te? Pilnmēness ieildzis? Kastaņu gandrīz vai pie sienas pielikuši! Iepriekš neko nerakstīju, jo šajā sakarā viedaminka pateica precīzi manas domas (ke nez vai apzināts ļaundaris tas priekšnieks). Var gadīties pakāst tos 2000, bet uz kopējā fona, tiešām tā būtu gana godīga atmaksa. Karmai vai priekšniekam, kas zin, drīzāk karmai.

Ceru, ka viss sakārtojies un jā, mani arī interesē noslēgums (ja tāds ir), bet kopumā, pienākums atskaitīties nav, jo īpaši ņemot vērā te valdošo noslēguma gaisotni.


PuupoliiC

.. nu vispā,, autorīte pati ir gana uzbrūkoša,, pie mazākā (viņasprāt) negatīvisma izšauj adatas,, ātri reibst un ilgi tur dullumu !!

Tapē reāli interesē epopeja ar dzīvoklīti, jo baigais pretstats notikumos un reakcijās !!


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Es nesaprotu, kāpēc vajag uzvilkties uz visu cāli, ja reāli tikai pāris cilvēki neglauda pa spalvai.

PuupoliiC

Un novēlu patiesi, lai viss nokārtojas,,un ir dzīvoklītis ,, tik tas process, vismaz aprakstītā daļa, tāda insanta !!


LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Tur jau tā lieta, ka globāli te neviens ļaunu nevēl. Tieši otrādi grib, lai viss nokārtotos. Nezinu, kādēļ tā jālec pretī kā tādam ezim un jāiedur profilaktiski pirms kāds kaut ko nodarījis.

Gribu svētlaimīgi uzticēties, bet vajag iedrošinājumu

Nu nebūs te iedrošinājums. Tas vnk nav iespējams. Visi iespējamie scenāriji ir bedre. Pat pie optimālākā, ka dzīvoklis tiešām ir un ka tos 2k nenozags, šī "grāmatvede" noteikti tiek gatavota savam grand finale iznācienam...

Bet 99%, ka nebūs tur naudas un ka grāmatved vaig'. Tapēc tiek turēta parokai. Dabū kas kaķus pieskata, kas tuskšos īpašumus pieskata un ziemā apkurina. Plusā drošības spilvens netīrajām rebēm.
Jums tiešām neliekas itnemaz aizdomīgs tāds vecis vanabe biznesmenis, kam ntie īpašumi visās malās pieskatāmi? Viņš noteikti ir godīgā darbā to visu nopelnījis, neviens pieskatāms babulis ar zemi/māju/dzīvokli nav nekad nomirīji. Un autore toč nebūs kārtējais babulis ar mantojumu, kam stingrāku labdara ķepu prasās...

Papildināts 03.12.2023 09:59:

vienreiz
Globāli visi te brēc, ka pēdējais brīdis sākt domāt ar galvu kamēr nav par vēlu!

Ja visi vēlētu ļaunu, glaudītu pa galvu un atbalstoši vienā balsī blētu jā jā jā, cik tev labs labdaris!


Duujaa

Lensa
Kāda vēl noslēguma gaisotne. Autorei! (Citādi būtu atbildējusi uz jautājumiem) un mums nav skaidrs process, kā tur viss notiek: par ko tā maksa šobrid tiek prasīta, cik tālu tikts, kāpēc tā,kad utml.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438469