Nespēja līdz galam uzticēties

Kastanja

Slēdza Kastanja.

Lusesita
Un ja autore tomēr no meitām nebūtu dabūjusi to naudu, ko labdaris maksātu? Tur tomēr kas dīvains. Uz kā vārda tas īpašums izsolē nopirkt tomēr derētu noskaidrot, arī to, kā tas beigās kļūs par autorei piederošu.

Lusesita

IrēnaB

Nu a ko ta es saku? Tieši to pašu. Ka varbūt lieta nav iecerēta kā krāpšana, bet gala rezultāta saņēmējam kļuvusi necaurspīdīga. Skaidri viņa nezin. Kas tad var palīdzēt? Praktiski nekas, ja nesper to neērto soli, kuru mēs neviens nevaram viņas vietā. Pajautāt KautJelKo. Ja kauns parādīt šefam neuzticēšanos, tad vismaz uzzināt, kur tā māja atrodas. Bāc, vai tad var piekrist plānam, nezinot, kur tā ir. Labi, pieņemsim, ka tāds brīnums gadījies. Ko daritu es? Saņemtos un pajautātu - ē, klau, Aivar, ( ē, Kalniņa kungs) - kur ir tā māja, jāredz taču. Ja zin vai uzzin, paskatās, kā te teica, Zemes grāmatā.

Jautājums - kàpēc tad nepaskatās?

Te viss apstājas. Negrib zināt vai kā? Nav loģiski.

Papildināts 03.12.2023 13:18:

dezavu

Jā, jau saku, ka jānoskaidro. Es nezinu, kāpēc nespēj vai negrib. Ja pasaulē būtu kaut viena - Viena! uzticības persona, kas spēj noskaidrot adresi un/vai ieiet internetā!

Es palūgtu jebkurai draudzīgai personai, kas saprot situāciju un spēj rīkoties, pirmà būtu meita. Teiktu - meit, lūdzu ieej tai ZG, man te teica... paskaties, kas tur rakstīts. Da uzrakstītu viņai Vacapā.

Indza

IrēnaB

Neko jaunu nepateici. Šeit visas dienām ilgi ir teikušas tieši to pašu, tikai citiem vārdiem un koncentrētākās devās, tā mēģinot palīdzēt autorei vēl vairāk nesapīties meistarībā un uzticībā. Un, redz, tiek izslēgtas no autores dzīves, cāļa dzīves, un vēl kādas paralēlās dzīves Tādi bērnudārznieku gājieni.

Par pārējo: ja cilvēks par savām rokām izliek savu dzīvi publiskai apspriešanai, ir jārēķinās, ka ne visi viedokļi būs pa spalvai un baltiem cimdiem pasniegti.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Lusesita
Pati var apskatīties.

Lusesita

dezavu

Acīmredzot nevar. Kaut kas tur ir.

IrēnaB

Acīmredzot nevar. Kaut kas tur ir.

Varbūt nezina kā, ja tas nav iepriekš darīts.
1. Ir jāiet uz zemesgramata.lv.
2. Tad ir jāautentificējas kā Kastanjai (labajā pusē augšā poga - "pieslēgties" )
3. Autentificējas ar kādu no rīkiem - eID, eParaksts, Smart ID vai, kā redzu, arī ar bankas rīkiem.
4. Esi iekšā. Kreisā pusē ir izvēļu saraksts. Atrodi "Meklēt īpašumu" (man rādās 5. no augšas).
5. jāievada īpašuma parametri, piemēram, adrese, atbilstošajos lauciņos, kamēr meklētājs kaut ko atrod. Tas var prasīt mazliet pacietības un precizitātes, piemēram, ielas nosaukums - Čaka iela vai A. Čaka iela, vai Aleksandra Čaka iela, ir jāmēģina, kamēr kaut kas atrodas. Tas parādās mazliet zemāk. Jāuzspiež uz šī atrastā īpašuma rindiņas.
6. atveras logs ar pakalpojuma cenām, atkarībā, ko tu tur gribi skatīties saistība ar šo īpašumu (savus īpašumus var aplūkot bez maksas, par citiem ir jāmaksā nodeva). Ieskatīšanās ne-sava īpašuma nodalījumā cena ir 5.20 EUR (vēlams izraudzīties "visas daļas" ), apakšā spiež "apmaksāt".
7. Apmaksu veic tieši no šīs lapas, kas aizved uz internetbanku, sagaida, kad tā pabeigta, un tālāk jau var atvērt īpašuma nodalījumu (šķiet, ka poga "atvērt nodalījumu" )
8. Kad nodalījums atvērts, virs tā izvēlas "lejuplādēt nodalījuma norakstu", izvēlas pdf. Tādējādi tas nonāk savā datorā (ja iepriekš nav norādīts citādi pārlūka iestatījumos, tad visbiežāk mapē "downloads" vai "lejupielādes" ), un to var pēc tam aplūkot krustām šķērsām, pievēršot uzmanību īpašnieku sadaļai, darījumu datumiem, apgrūtinājumiem, parādiem, lietošanas kārtībai utt., viss kas vien ir reģistrēts Zemesgrāmatā saistībā ar šo īpašumu.

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

Lusesita

IrēnaB

Paldies, beidzot kaut kas konkrēts.

Undomiel

Grāmatvedim taču jāprot lietot dažādas sistēmas un datu bāzes. Nu kas tā par grāmatvedi, kurai uz pirkstiem jāsaka priekšā, kā ielogoties un izvilkt vajadzīgo info no zemesgrāmatas, Visas šīs sistēmas taču +/- funkcionē uz līdzīgiem principiem. Tad vēl izrādīsies, ka Kastaņai nav ne e-paraksta, ne SmartID....

Kundalini

pensionāriem Internets ir baisa padarīšana, un visādas Online lietas

bet prieks ka KAstaņa ņemjās

protams te daļai ir prieks, ka citiem neiet, un tad to apzelē, kā jau latvieši to ieraduši darīt

es vienai bēdu māsai palidzeju no lombarda ieķīlātu preci izpirkt, viņa arī darbu dabūja, nebija liela summa, bet tomēr

Lasiet manu blogu

Undomiel

Kundalini
Nav prieks, ka kādam neiet. Bet cilvēki nesaprot, kāpēc jāuzbrūk katram, kas neglauda pa spalvu, un kāpēc nevar atbildēt uz dažiem jautājumiem, kas izskaidrotu pašas aktualizēto tēmu - vai noskaidroja, uz kā vārda ir tas dzīvoklis, vai vakar apskatīja otru dzīvokli, vai iedeva šefam vēl naudu skaidrā, vai vispār uzdeva jautājumus par īpašumu, tā piederību un naudas plūsmām. Tā vietā sev raksturīgā manierē Kastaņa labāk uzrej citiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438469