Nespēja līdz galam uzticēties

Kastanja

Slēdza Kastanja.

Nu tak nepažēlo 5.20 €, ieej https://www.zemesgramata.lv/lv/Search/GetFolioDataByAddress un redzēsi uzreiz, kas ir īpašnieks, vai kāds vispār to dzīvokli ir nopircis, vai tas pieder šefa švāģerim.

Rosalia

Un tu vari pajautāt, ká jūs plānojat noformēt tavas tiesības dzīvot šajā dzīvoklī, uz kāda tiesiskā pamata tu tur varētu deklarētie? Utml.
Tas būtu pats prātīgākais. Tā arī pateikt, ka - es īsti nesaprotu, kā dzīvoklis tiks noformēts un kādas būs manas tiesības tur dzīvot. Izrunājiet un noskaidrojiet visu - kas, ko, par ko un cik. Un kā viss tiks juridiski noformēts.

Undomiel

Un ko viņam darīt ar pussnopirkto dzīvokli, ja tā ir taisnība?
Mūsdienās nevar nopirkt vai pusnopirkt īpašumu, nedarot to likumā noteiktajā kārtībā, nekārtojot papīrus, Zemesgrāmatu, nekārtojot notariāli apstiprinātu darījumu utt. Ja jūsu abu starpā nav ne dokumentu, ne bankas pārskaitījumu, tas nenozīmē, ka tava šefa un pārdevēja starpā ir tāpat. Tātad es teiktu, ka kaut kur šajā darījumu ķēdē ir melnais caurums.

Pirmkārt, uz kā vārda ir tas dzīvoklis izsolē nopirkts. Otrkārt, kā jau šeit teica, izsolē ir jāsamaksā summa uzreiz. Nebūs tak pircis uz kredīta un tagad maksā bankai.

Treškārt, lai parāda papīrus, ka tas dzīvoklis vispār ir.

Tu tur esi bijusi, esi to dzīvokli redzējusi?

Nevar samaksāt daļu un dabūt dzīvoklī īpašumā. Tá tas nenotiek. Ja nosolītájs nespēj samaksāt visu izsoles summu, tad notikusī izsolē nav spēkā un tiek rīkota jauna, atkārtota izsole.

Man arī tā likās. Paldies par konsultāciju, Tu pat nezini tagad, kā man palīdzēji. Un vēl tev paldies par to, ka tu pacēlies pār to, ka mēs ar tevi agrāk nebijām vienisprātis. Pēc manām domām, cēls žests no tādas, kuru nemīl. Paldies!

Un vēl, nu tev nauda ir, atmaksā viņa ieguldīto naudu un turpini maksāt pati noformējusi uz sava vārda.

Kastanja
Paskaties tajā zemesgrāmata.lv lapā par to īpašuma tiesisko īpašnieku, ko tev Baibo ieteica lapas sākumā.

Noskaidro pati šovakar, kas ir īpašnieks.

Un tad labāk zināsi, kā rīkoties.

Par to, ko viņš darīa ar pusnopirktu dzīvokli, to tāpat var pārdot, kaut tev vai citam, var paturēt un izīrēt gūstot ienākumus.

Kastanja
Man jau šķiet, ka tev ir ļoti labvēlīgs liktens, jo tev grūtās dzīves situācijās vienmēr ir kāds reāls palīgs nācis un palīdzējis daudz! Par to tu vari būt ļoti pateicīga augstākajiem spēkiem vai jebkam citam, jo bieži tá dzīvē nenotiek. Drīzāk reti, reti tá notiek, ka dzīve sūta sargeņģeļus ká tava otrais vīrs vai tagad priekšnieks, kurš šádi izpalīdz.

Nu tā vismaz man ir nolasījies no visa, pa gadiem un jau desmitgadi, kopš esmu Càlī.

Es savu padomu un ieteikumu,cik nu varu objektīvu un saprātīgu, un zinošu, pat neliegtu ienaidniekam , kur nu vēl ilgstošiem Cāļa portāla lietotājiem ká tev, ja ir kāda problēma. Man tas šķiet normāli, ka var palīdzēt un atbalstīt kaut kā.

Un tas, ka kādreiz ir bijušas kādas viedokļu nesakritības vai pārsteidzīgi secinājumi, -tas jau nav nekāds ienaids Cālī vai tamlīdzīgi.

Meauk
Man jau šķiet, ka tev ir ļoti labvēlīgs liktens, jo tev grūtās dzīves situācijās vienmēr ir kāds reāls palīgs nācis un palīdzējis daudz! Par to tu vari būt ļoti pateicīga augstākajiem spēkiem vai jebkam citam, jo bieži tá dzīvē nenotiek

Tev taisnība. Es atceros, kad man bija slikta situācija ar vecāko meitu, un es gribēju nomirt. Man bija situācija, kad es raudādama gāju uz darbu, reāli gribēju nomirt, un vēlāk ap desmitiem naktī pēc pārstrādāšanās bija tā, ka es atpakaļceļā uz mājām satiku savā ceļā klaiņojošu suni, es uzreiz sapratu, ka es tomēr negribu mirt, pat sakosta negribu būt. Instinkti nostrādāja un iemācīja man, ka nomirt vienmēr var paspēt.

Kas attiecas uz manu tēmu kā tādu, liels paldies visām par padomiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438469