Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mirena-pozitivais.

HannaN

HannaN

Daktere iesaka.

Visu mužu lietotas ok. Tad nu gribejas nomainit pec maza uz ko citu, bernus vairak neplanoju.

Palasiju cali un mati ceļas stavus. Kaut kads moku riks izklausas

Ir kas ari pozitīvs??

Neesosas mr gan nav nekas pozitivs, uzreiz stress a ja nu stavokli?!?

Bet nu ta visparigi tam kuram ir viss ir ok?

Citadi pec lasita bail paliek

Tulip

Man pašai gan nav. Esmu lasijusi arī pozitīvu info un esmu arī ar savu dr. izrunājusi. Mana tomēr iesaka tuvāk tam bridim, kad parādīsies pirmie menopauzes simptomi, tad tas viss process tā plūstošāk aiziet. Tad nu es pēc kāda laika tik plānoju.

HannaN
Man ir Mirena, un es pat pirms kāda laicina biju gatava dot pozitīvu atsauksmi, bet tad pēkšņi tā spirāle ieslīdēja kaut kur dziļāk dzemdes kaklā, un es gaidu tagad vizīti uz usg, lai konstatētu, kur viņa ir . Varbūt arī izkrita - tādu varbūtību teica ársts.

Tá ka jautri iet ar tām spirālēm.

Man tikai pozitīva pieredze.Ir jau otrā Mirena un noteikti turpināšu, kamēr varēs un vajadzēs.

Es nezinu, kas ir tajos šausmu stāstos minēts, bet man nav nekādu nepatīkamu sajūtu. Mēnešreizes minimālas, var teikt gandrīz nav. Forši.

Alija

Tēma interesē. Vajadzētu arī man šito MIrēnu, bet uztrauc svara pieaugums.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Man svara pieauguma nebija, bet jau pirms spirāles bija un ir lieki 8-11 kg, kuru cēloni un iemeslus zinu. Bet pēc ielikšanas nekas nemainījās šajā ziņā.

HannaN

Es nezinu, kas ir tajos šausmu stāstos minēts
Jau tas pats kas te, ka var ieaugt, "ielīst" dzemdē, izkrist, passajūta ļoti slikta, "ūsiņas" kairina kamēr iekaisums rodas n pat vēzis, pzūdot libido utt utjp.

Amnesia

HannaN
Draudzīgi sadzīvojam 3. gadu- nekādu mīnusu nav, mr minimālas ( pirms tam bija nenormālas). Draudzenei līdzīgs laiks- arī tikai pozitīvas atsauksmes. Internetā lielākoties ir tikai negatīvās atsauksmes, jo parasti, ja viss ir labi, tad neviens neiedomājas par to rakstīt.

Alija
uztrauc svara pieaugums
Nekāda svara pieauguma nebija.

parasti, ja viss ir labi, tad neviens neiedomājas par to rakstīt.

Tieši tā.

Diamante

Man Mirena ir nesen ielikta otro reizi. Mērķis abaa reizes bija risināt ļoti spēcīgu mēnešreižu problēmu- ademetroze vai kaut kas tamlīdzīgs. Kaut kāds endometrozes paveids. Pirmo reizi liku pirms kādiem 7 gadiem, neatceros precīzi. Pēc nepilna gada izņēmu ārā, jo bija nebeidzama smērēšanās, kas nekad tā arī nepārgāja. Tagad ārste ieteica tomēr vēlreiz pamēģināt, jo visu šo starplaiku lietoju hormonālo kontracepciju tablešu veidā, kas noturēja mēnešreizes normālā apmērā. Nu un tagad pārejot no tabletēm uz Mirenu, šķiet ka ir labāk. Redzēsim, kas notiks laikam ejot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438473