Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".

Dotie lielumi - abiem tuvu 40, ir bērni, katram savi, kopēju nav. Kopā nedzīvojam. Man - darbs, viņam - savs bizness, pat vairāki. Man arī ir papildus darbi, ko parasti es izlaižu, vai pakārtoju, lai varam pavadit laiku kopā. Nu jau iet 1,5 gadi kopš esam pazīstami. Es teiktu, ka finansiālā situācijā viņš ir labākā, lai gan es arī nepelnu minimālo.

Pa šo laiku viņš man nav neko uzdāvinājis, dzimšanas dienā aizveda pusdienās, un 5 puķes, vārda dienā puķes, dažas. Viss. Prezervatīvus pat es nopērku Koncepts ir tāds, ka dzīvojam atsevišķi, katrs menedžē savas problēmas.

Tomēr man kkā tā situācija liekas aplama - un nē, man nevajag aifonus un zeltu, tomēr paliek dīvaini, kad man - tikko dzimšanas dienā atkal 5 ziedi, bet izstāstija, cik un ko meitai sapircis slēpošanai, kādu ķiveri, un jaku. Kādi plāni biznesā, cik veiksmīga nedēļa bijusi utt.

Tad kā? Ko es nesaprotu visā šajā? Nē, man nevajag lai mani uztur, nē man nevajag naudu utt. Tomēr situācija ir kļuvusi tik šķērma, tieši šajā - dāvanu jautajumā, ka to vairs neatsver sex, kas ir labs. Kkur ejot, maksāju par sevi, un saviem bērniem pati.

Nu viņš nav uz dāvanām tendēts. Un vispār, tā dzimšanas dienu apdāvināšanās tāda bērnu un neizaugušu pieaugušo padarīšana. Tu pati viņam esi baigās dāvanas sadāvinājusi? Meitai viņam ir pienākums kko pirkt, kā arī varbūt vajag pielabināties pēc šķiršanās.

Sinate

Sanija_23
Es arī pievienojos starix , ka jums, iespējams, ir dažādas vērtību sistēmas, tev dāvanas ir svarīgas, viņam nē. Vai esi par to runājusi, vai likusi noprast, ka tev tas ir svarīgi?

Sanija_23
Neesi tā vērta viņa acīs un vērtību skalā, lai tev ko dāvinātu. Tas arī viss. starix aprakstītais ir atrunas.

Tulip

Sanija_23

Vakariņas, ziedi arī ir dāvanas.
Neforši būtu, ja tu būtu teikusi, ka dzimšanas dienā velētos dāvanu, ka Tev ir svarigi tādu saņemt, bet galā Tavas vēlmes tiktu ignorētas.

Lusesita

Sanija_23
Nez kādi jums abiem plāni par nākotni? Ka varētu palikt kopā? Ir tāda doma? Viņš tevī, tā teikt, īpaši neiegulda. Un, ja reiz viņš ir vnk, kā saka, tāds cilvēks, ar citu vērtību sistēmu ( lai kas ar to būtu domāts), tad tam būtu jāizpaužas arī citās lietās, dāvanas tik tāds midžinošs indikators. Protams, nesanākt var arī ar dāvinošu vīrieti, kaut kas cits nesaskan.

Ja jūs padzīvotu kopā, tad gan jau skaidrāk tā attieksme atklātos.

Vārdu sakot, paseko, kā tu vispār ar viņu jūties, cik brīvi un labi, vai nav tā, ka tu pielāgojies un kko gaidi. Vai kaut kur citur izpaužas, ka tu viņam ko svarīgu nozīmē.

starix

Tā nu gan nav, ka dāvanas ir bērnišķība. Uz zemeslodes ir miljonu un miljardu kultūras, kur dāvana ir svarīga formāla pieaugušo komunikācijas sastāvdaļa. Latvijā šai ziņā acimredzot ne tik ļoti, bet ir gan, arī ģimenēs un attiecībās. Man vīrs no sākta gala kaut ko pats no sevis dāvināja, viņam bija prieks, ja man bija prieks. No komandējumiem vienmēr kaut ko atveda, nerunājot par vārda un dzimšanas dienām, nebija ne jāatgādina, ne jāprasa. Viņš bija naudīgāks, tādēļ ari maniem vecākiem pats no sevis labprāt ko prāvāku uz svētkiem dāvināja, pat sadzīves tehniku. Vnk ir tādi cilvēki. Es ari labprāt dāvinu.

Man liekas atslēga ir, ka esat vienkārši pazīstami. Nevis nopietns pāris un, ka vins nopietni uz tevi skatītos, tāpēc nav iemesla tērēties droši vien

Ļoti līdzīgs attiecību modelis, tāpēc apmēram situāciju saprotu. Te, man liekas, svarīgi jau no sākuma, kā tas finanšu jautājums aiziet. Ja vīrietis pelna vairāk, es gluži loģiski sagaidītu lielāku finansiālo ieguldījumu attiecībās. Un runa nav par manu rēķinu apmaksu, ar tiem es tieku galā pati. Kā darām mēs? Izklaižu izdevumus sedzam pa kārtām - citreiz kaut ko sedz viņš, citreiz es. Vakariņas restorānos parasti ir uz viņa rēķina. Kad ceļojam, viņš apmaksā viesnīcas, lidojumi iet uz pusēm, es uzņemos sīkos izdevumus - apdrošināšanas, kafijas, pa retam kādas vakariņas. Dāvanas dāvina, bet ne super dārgas. Es arī no savas puses nepārforsēju ar dāvināšanu. Prezervatīvus gan pati nepirktu. Pirmajos gados arī baigo ieguldījumu negaidītu, katrs savās attiecībās esam iepriekš aplauzušies un tagad virzāmies uz priekšu uzmanīgi. Bet lielāks ieguldījums no viņa puses ir vēlams, vien tā iemesla dēļ, ka viņš pelna vairāk.

starix
Tu pati viņam esi baigās dāvanas sadāvinājusi? M
pirmajā gadā jā, gan visādus sīkumus, kas atvieglo dzīvi, piemēram, laba termokrūze, kas vinam nebija, gan našķus, gan lielāku dāvanu dzimšanas diena, pats bija priecīgs.

tagad virs nē, mēģināju ieminēties, kas un kā, un kāpēc par šo tēmu, tad parasti saruna beidzās, ar to, cik viss ir slikti, kas tur atkal kurai tehnikai salūzis, un cik apkure izmaksā, un tas iet pretrunā, ar kādu mašīnu rotaļu dēlam nopircis (4 gadniekam ar ātrumiem utt.), un kādu nometni meita grib un brauks.

Papildināts 28.11.2023 08:20:

Aleksandra
e, man liekas, svarīgi jau no sākuma, kā tas finanšu jautājums aiziet. Ja vīrietis pelna vairāk, es gluži loģiski sagaidītu lielāku finansiālo ieguldījumu attiecībās.
kkā no sākuma ir aizgājis, ka man viss pašai, un es vairs nezinu, kā to dabūt citā sliedē...tagad to jautājumu celt gaisā liekas pat muļķīgi, jo ko man gan teikt? Man vajag lai tu vairāk ieguldies finansiali?

Papildināts 28.11.2023 08:21:

Tulip
Neforši būtu, ja tu būtu teikusi, ka dzimšanas dienā velētos dāvanu, ka Tev ir svarigi tādu saņemt, bet galā Tavas vēlmes tiktu ignorētas.
Tur nav opcijas 'kko vēlēties' - tas komunikācijas stils un veids ir būvēts tā, ka man nav opciju neko vēlēties

Lusesita

Sanija_23

Klasiskais jautājums: kāpēc izšķīrās?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475