Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".

Manā vērtību skalā tās nav attiecības, vīrietis gan ir ērti iekārtojies. Ņem vērā, ka tie kas ir hroniski skopuļi, tādi ir arī pret saviem bērniem. Viņš vnk neredz tevī nekādu vērtību, lai tērētos.

Sanija_23
tas komunikācijas stils un veids ir būvēts tā, ka man nav opciju neko vēlēties
Un tev pašai tas liekas ok?

Es iesāktu ar prezervatīvu nepirkšanu.

Papildināts 28.11.2023 08:41:

Šķiet,ka es arī teiktu,ka vīrietis ir ērti iekārtojies. Kā mazā izklaide, kurā nav jāiegulda nekas, bet prieciņam ir labi. un vēl gumiju sapērk. Izklausās,ka tev viņš patīk vairāk kā tu viņam.. tb. tev viņu vajag vairāk, kā viņam tevi.

Sanija_23
Man šķiet, ka ja nedzīvo kopā, tad visas tikšanās ir svētki un vīrietim vajadzētu maksāt ja ne vairāk, tad vismaz gribēt būt tam, kas to apmaksā (vakariņas, izklaides utml). Pati par visu iesāki maksāt, viņam šķiet, ka tevi tas apmierina, kamēr neesi pateikusi, ka tā nav. Un vai pati neesi pieticīgi pateikusi, ka uz dzd tev neko nevajag? Reizēm cilvēki saprot tikai tiešu valodu. Man ir radiniece, kura runā tikai tā - neko nevajag, dzdienu nerīkos, bet kad neviens neko neuzdāvina vai neatbrauc uz dzdienu, kuru nerīkoja (pilni galdi palika), tad raud.

Mūsdienu sievietes ir tik ērtas. Ka tik kāds nepadomā, ka viņa ir golddigere, tāpēc strikti maksā savu daļiņu. Nu nē, es gan tā negribētu.

deleyla

Sanija_23
Sexa draugiem dāvanas nedavina.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Pamanīju, ka tu salīdzini, ko viņš pircis bērniem, bet atceries, ka bērnu lietas ir vnk jāpērk, tās nav dāvanas. Ne nometnes, ne slēpes nav dāvanas, tikai tēriņi vecākiem. Tā ka viņš tās arī uztver savādāk. Bet nevar noliegt, ka tavā aprakstā žmiegšanās ir saožama. Man nepatiktu.

Kādu viņš plāno, redz jūsu attiecību nākotni? Vai tik nav pēc principa - dāmas nāk un iet, bērni paliek. Tad nu bērnos arī ieguldās.

PuupoliiC

Te līdzīgi, kā ar precībām, nafig, nevajag, sasmērēti papīri !

Bet tomēr gribētos, lai bildina !

Istās, ka te,, tā,, vai nekā !

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

deleyla

Attiecības,kuras neiegulda ir kā cerība tāda pat ,kā biznesa kura nav vajadzīgs ieguldījums,jo nesīs ienākumus tāpat.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

malacis

Sanija_23
Tagad ir dzimumu līdztiesība. Ja tu viņam neko nedāvini, tad kāpēc viņam kautkas jādāvina tev?

Sanija_23
Ar vīrieti, jo sevišķi, ja nodarbojas ar biznesu, ir jārunā skaidri un gaiši. Ir jāsaka, ko tu vēlies un ko gribi. Un tad skaties uz izpildi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475