Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".
malacis

Ā nepamaniju, termokrūze bija. Tad jā, tev pienākas dāvana no viņa.

Lusesita

malacis

Tu šodien neuzmanīgs. Nemaz nelasi, ko autore raksta jau 1. lpp.

Papildināts 28.11.2023 09:28:

Meauk

Nestrādās tas šoreiz. Vnk nē. Nejūti?

malacis

Lusesita
Jā, biju paviršs, tikai tēmas pieteikumu izlasīju.

Atvainojos autorei.

Vīrietis resna, skopa cūka!

Sanija_23
Kāpēc Tu pērc prezervatīvus? Neesi taču prieka meita, kurai jātur rezerves saviem klientiem? Un nav viņš nekāds Tev dēls, kurš jāiepazīstina ar prezervatīviem.

sunusene

Nu, to prezervatīvu pirkšanu var saprast. Ja sieviete pati pērk, tad vismaz pati arī zin, kur un kad pirkts, vai derīguma termiņš un uzglabāšanas nosacījumi ievēroti. Vecim tā gumija varbūt kopš jaunīb'sdienām makā stāv vai aizkrāsnē mētājusies. Īpaši šitādam tipam, kas lieki nemēdz tērēties.

deleyla

Dāma nepirks gumiju vecis būs gatavs bez.Vinai vajag ,viņa perk

Papildināts 28.11.2023 09:40:

Domāju autore sāks ko grib,vecis ieslēdz duriku

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

sunusene
Ja nav uzticības, ticības otram, tad tas ir sarkani kliedzošs signāls, ka seksu ar tādu cilvēku nevajag.

Gemma

Kas notiek, ja viņš ierosina izklaidi, bet tu saki, ka priekš tevis par dārgu? Vai arī tu to neriskētu teikt, jo baidies, ka tad viņu pazaudētu?

Ir dažādi attiecību modeļi, bet, ja sajūta, ka mīnusu vairāk nekā plusu, vai kaut kas grauž tā, ka labāk justos viena, tad tā arī jādzīvo.

Man šāda finansiāla žņaugšanās nepatiktu, jo es pati labprāt ieguldu otra priekam un partneri gribētu ar līdzīgām vērtībām, citādi justos apdalīta.

Papildināts 28.11.2023 09:57:

Derētu pārrunāt, ko abiem attiecībās vajag. Sekss ok, komunikācija ok, bet dāvanas trūkst tavā pusē. Jautājums, kas trūkst viņam un cik būtiska tev tā daļa, kas trūkst.

Taaapati

Tas ka par bērniem rūpējas tas ir normāli, tā jābūt. Bet tā nav autores problēma. Tikai tāpēc ka bikses kājās, viņš jūtas neaizstājams, prezervatīvus nevar nopirkt, tikai tāpēc ka labs sekss...es piederu vecmodīgajai domāšanai, ja ar vīrieti dzīve kļūst labāka, vieglāka un piepildītāka, tad ir vērts. Ja nē, tad labāk vienai. Seksu var veikalā nopirkt.

sunusene

Cik tomēr skumja ir tā dzimumu līdztiesība. It kā likuma priekšā vienādi, bet tomēr tik ļoti atšķirīgi. Te izskatās, ka sieviete ir kaut ko sadomājusies par attiecībām, bet vīrietim ir vienkārši lēts sekss. Nevis lēts, bet vispār par velti.

Un ir sabiedrības tāds kā spiediens, ka 40 gadu vecumā vēl visa (gandrīz visa) dzīve vēl priekšā. Un gribas to vīrieti blakus. Bet viss jau ir bijis un nav vairs interesanti.

Otrā cilvēkā jau nevar ielīst, es nezinu, kā autorei ir, bet man liekas, ka es šādā situācijā vienkārši paņemtu kaķi...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475