Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".
deleyla

Man šķiet te ne tik dāvanu pati būtība ,cik attieksme.gumiju neperk, laksti max ko pērk, sieviete ziedo savu darba laiku( ja pareizi sapratu) Lai vēlāk no veca dzirdetu-cik viss dārgi.. autorei arī neviens neko par velti nedod. Pat gumiju

Papildināts 28.11.2023 10:14:

sunusene
Spiediens ka 40mit dzīve vēl priekšā,bet veci vajag?ja visa dzīve priekšā ,tad jebkuru veci kas pagadās arī nevajag .

Taaapati
Liela daļa skirto iegulda jaunas attiecības nevis bērnos.seit iegulda bērnos,jo redz tam jēgu un vajadzību,sieviete neiegulda, jo nav verts

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

PuupoliiC

sunusene
.. tie divi tantuki, kas bēru kleitu kodēm nolikuši un tagad apspriež, vai kaimiņienei, vēl gana smukai vairāki piestaiga, vai tikai kastrēts kaķis mājā,, nu nav sabiedrība !!

.. nu reāli, sabiedrībai po... bet nē, vislaik kādam,, ta uzbāzīga, ta vienaldzīgā sabiedrība !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

adatainis

Sanija_23
kā viņš pierāda, ka esi viņam svarīga? Regulāri izdrāž tevi par tevis pirktajiem prezervatīviem, kad tu izbrīvē laiku, lai viņam savos plānos nekas nav jāmaina?

Kaut kas tomēr ir jātērē attiecībās: nauda, laiks, uzmanība, emocijas.

Nē, nu, labs sekss ari nav nekas peļams. Kamēr nav nekā labāka...

deleyla

Ja attiecības tikai seksam nav jātērē nevienam ,kaut patiesībā vīrietis varētu vismaz pirms pabarot .No tāda partnera nav jāgaida to ko viņš neplāno nevis nemāk sniegt

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Norma Džīna

Sanija_23
Manuprāt, risinājums ir skaidrā tekstā pateikt savas vēlmes un vajadzības. Man patīk dāvanas un es gribu dāvanas . Un, ja dāvana nav,tad reāla dusma un atkal skaidra runā par ko dusma.

Papildināts 28.11.2023 10:39:

Par prezervatīviem vispār! Vienreiz var gadīties,ka nav sagatavojies,bet pie nākamās reizes, nav prezervatīvs, nav pasākums.

Manuprāt virietis ir tikai piestaigātājs. Ja pēc 1.5 gadu pazīšanās nedzivojat kopā, nekaļat kopigus nākotnes plānus, tu neesi pie viņa ievākusies dzivot, tad tur nekā nopietna nebūs. Viņam pat ļoti ērti - psihologs, kas uzklausa un visas vēlmes apmierina. Viņš ir piedavājis kopigi dzivot un tu ?

Lusesita

Norma Džīna

Nevaru piekrist. Kas tas tās par attiecībām tad. Nav taču pat precējušies. Izprasitaa dāvanas nedod gandarijumu. Nav tieši par mantām runa.

Norma Džīna

Lusesita
Tu vari droši man nepiekrist. Ja man kaut kas patīk,tad es daru zināmu,ka man tas patīk. Jā man kaut kas nepatīk, es daru zināmu,ka man tas nepatīk.

Papildināts 28.11.2023 10:52:

Un nav runa tikai par mantām.

adatainis

Norma Džīna
tieši tā. Un, ja otrs zin, ka tas tev patīk, bet nedara tev patīkami, tad vieglāk izdarīt secinājumus.

Sanija_23
Pamet viņu.

Ko tur daudz.

Tiešām nebiju izlasījusi visu, kad iekomentéju. Bet ir kâ Lusesita saka, ka te no visa notiekošā nevar nejust, ka viņš tavu klātbūtnes neesamību pat nesajutís, jo no viņa puses ieguldījums attiecībās ir absolūta nulle visādā ziņā, un pat ar ieguvumu viņam, bet tev ar zaudējumu.

Īsumā sakot, tev neder šo attiecību formāts un bilance.

Un meklē citu, ar kuru jutīsies novērtēta, aprūpēta un mīlēta.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475