Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".

Alija
Kur? Filmās?

NoSilence

TaaPatiLiidumniece
varam diskutēt kuram vairāk vaina, bet tolerēt krāpšanu nevajag no nevienas puses. Līdzvainīgi ir abi.

Netēlosim izmeklētājus, lai tiesā noteiktu, kurš ir vairāk vai mazāk līdzvainīgs.

Neprojecē savu sāpi, atlaid. Iespējams, tavs bijušais bija lielākais krāpnieks, tev cita pieredze.

Autore ir "meža sanitārs", kura sablābj mīļākā ģimeni. Nebūtu sex ārpusē, vīrietis jau sen būtu sameklējis sievieti, kas apmierina visās frontēs.

Atceros te bija skaļa tēma par to, ka viena bij nocierējusi vīrieti kuram bērns. To gan noknābāja līdz nelabumam. Šeit tāds pretstats.

Šai tēmai ir cits konteksts. Autore nevēlas mūžīgi mūžos šo daiktu no ģimenes atraut.

NoSilence
Sāpes man nav. Bet neizpratne gan. Kopš kura laika tolerē krāpšanu, es būšu palaidusi garām. Un izrādās autore vel ir varone - glābēja. Vajadzētu pateikt sievai, lai tā pienācīgi var viņai pateikties. Es neesmu viņai Dieva vietā, lai moralizētu. Izteicu savu viedokli par to, kapēc ir tā kā ir.

Tajā tēmā arī cik atceros negribēja atraut. Tur vispār vel nebija klēpī iesēdusies. Kāds varētu to tēmu atrast, man slinkums meklēt.

NoSilence

Kopš kura laika tolerē krāpšanu, es būšu palaidusi garām.TaaPatiLiidumniece

Mēs nezinam visu iesaistīto pušu viedokļus. Tu šajā diskusijā saskati vien krāpšanu, caur savu pieredzes prizmu. Paanalizējot situāciju, var būt dažādi iemesli, kāpēc šī situācija izveidojusies.

Varbūt mīļākā ģimenē ir brīvas attiecības;

varbūt sievai arī ir mīļākais;

varbūt sieva pēc dzemdībam nevar/negrib nodarboties ar sexu un pati palūgusi vīram to darīt ārpusē;

varbūt vīrietis ir samierinājies ar dzīvi, to ko nedabū ģimenē, meklē pie mīļākās;

.....utt.

Mani nav krāpuši (vismaz es neko tādu nezinu), tāpēc man nav traumas, taču pilnīgi piekrītu TaaPatiLiidumniece.

Lai vai kādas brīvas attiecības, abiem mīļākie vai tml nebūtu vīrieša ģimenē, sieva un ģimene viņam tomēr ir pirmajā vietā. Autore taču pati rakstīja, ka labprāt gribētu nopietnas attiecības, bet nav varējusi atrastt brīvu vīrieti, tāpeč samierinās ar to, kas nu ir. Sanāk tāda no sveša galda nobirušu drupatu uzlasīšana. Par vīrieša pazemojošajiem izteikumiem pret autori pat nav vērts komentēt. Pēc tāda teksta es būtu patriekusi ratā uzreiz.

NoSilence
Nu tad jāiet pie sievas un jāprasa, vai šamais tāds skopulis arī pret viņu. Jaapsēžas pie viena galda kā pieaugušiem cilvēkiem un jāsaka, lai plāno kaut kā to ģimenes budžetu tā, lai viņa nav apbižota.

Kur teikts, ka autore vienīgā, kuru "aplaimo" lai nav tā bez seksa palikšana redzama sejā?

dezavu
Domā visas tā apbižo vai vienkārši viņam visām nesanāk?

NoSilence

Nu tad jāiet pie sievas un jāprasa, vai šamais tāds skopulis arī pret viņu. Jaapsēžas pie viena galda kā pieaugušiem cilvēkiem un jāsaka, lai plāno kaut kā to ģimenes budžetu tā, lai viņa nav apbižota.
TaaPatiLiidumniece
Nu, ja sākumā autore nodefinējusi, ka meklē tikai sexa attiecības, bet ar cerību, ka būs dāvanas, ceļojumi, dzīves uzlabojumi visās jomās, tad šeit tas nestrādā. Skopulis viņš nav, bet šajās attiecībās autori saredz tikai kā sexa partneri, abpusējas baudas gūšanai, tāpēc neredz jēgu ieguldīties. Drīzāk taupīgais tips.

Šādās situācijās vīrietis dāsns paliek tikai tad:

ja iemīlas;

ja sex ir labākais, kādu dzīvē baudījis;

ja džeks negrib šīs attiecības pazaudēt, kad sieviete grib tās pārtraukt.

Ja autore grib dāvanas un atbalstu, tad jāmeklē cits partneris.

TaaPatiLiidumniece
Es šaubos vai sievu krāpj, bet mīļākajai tik uzticīgs, ka vainu. Ja jau abiem attiecības vienīgi seksam, nu kādas vēl dāvanas. Orgasms pret orgasmu, tas arī viss. Ja būtu samīlējies tajā mīļākajā, tad ganjau būtu arī dāvanas, bet tā, nebūs šī, būs cita kura pati nopirks prežus un neko citu nediedelēs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475