Nauda attiecibās - pirmajā pazīšanās gadā

Sanija_23

Slēdza Sanija_23: "Atbilde saņemta".

Autores gadījumā tur nesaskan abu skatījums par to seksa sniegšanu jau saknē.

Vīrietis uzskata, ka sniedz pakalpojumu autorei un preži, vaksings, veša, tā nu autores daļa.

Autore savukārt uzskata, ka par seksa sniegšanu viņai jāsaņem pretī dāvanas, jo izdara vīrietim pakalpojumu.

Ja satiekas vienīgi seksam, tad nekas cits kā vien sekss vienam no otra nemaz nebūtu jāgaida.


Lusesita

dezavu

Tā būtu tad, ja viņi abi būtu līdzvērtīgi, tip, abi precēti. Ja autorei būtu atbalsta personāls sava vīra veidolā. Tad jā, šie varētu tikai seksot uz nebēdu. Bet autorei loģiski prasās vīrietis kā tāds, ar visām funkcijām un blakusefektiem. Un te nu sākas problēmas...

Lusesita
Tad tas nav jādefinē kā tikšanās vienīgi seksam. Tad autore meklē attiecības, bet ne tur meklē, kadrs jau ir attiecībās ar citu.

Tad autore meklē attiecības, bet ne tur meklē, kadrs jau ir attiecībās ar citu.

Vienkārši jāsameklē labāk apmaksāts darbs vai jāuzlabo kvalifikācija, lai var pati kādu apdāvināt.


Lusesita

dezavu

No tēmas nosaukuma izriet - uzskata par attiecībām, vēlas, lai izturas attiecigi. Bet tas taču ir strupceļš! Grib, lai šitais stārķutēvs novij vēl vienu ligzdu, viņai arī. Lai dzivo pa divām. Tur murgs vien sanāk.

Kastanja
Interesanti, ko tad tādu nolasīji manā komentārā par mani? Padalies, interesanti palika.

Papildināts 09.12.2023 05:15:

Sanija_23
Tā jau ir. Arī atkritumu maiss un tualetes birste pilda nozīmīgu funkciju.

Tā ka ir vieta arī " kačāt pravas" - jo mēs zaudējam daudz, ļoti daudz.

Ieintriģēji. Ko tieši mīļākās zaudē? Tikai nesaki, ka ar to domāji zaudētu iespēju izveidot normālas attiecības ar vīrieti, jo pašaizliedzīgi uzlabo svešas sievietes ģimeni esot mīļākās statusā viņas vīrietim.

Ko nu kurā saprot ar normālām attiecībām. Ja sievietei jau ir bijusi gara un nogurdinoša laulība un bērni, tad viņa varbūt nemaz nevēlas atkal uzņemties ikdienas rūpes par vīrieti. Mazgāt veļu, taisīt ēst, pieskatīt kur pa vakariem paliek...

Varbūt viņai labāk patīk tāds sapucējies, pacilāts vīrietis, kas viņu ved uz restorānu un stāsta jautrus jokus vienu vakaru un izklaidē no ikdienas, nekā paciest viņa slikto garastāvokli un krākšanu katru nakti. Nemaz nerunājot par pārmetumiem par pazaudētajiem zeķēm un ne tā nolikto mašīnu un pastāvīgo puksēšanu, vai pamācībām. Jo sliktā garastāvoklī vīrietis paliks mājās un izgāzīs savas dusmas uz sievu un bērniem.

Lusesita

Rudā_

Ja kādam no iesaistītajiem šīs attiecības jāslēpj, tad tevis minētās izklaides ar restorāniem un izbraucieniem pārsvarā izpaliek. Vai notiek nemitīgā baiļu ēnā.

Kāds atceras filmas "Maskava asarām netic" epizodi mīļākā dzivoklī, kas galvenajai varonei atvēra acis uz pazemojošo stāvokli?


Lusesita
Tā jau var domāt, bet tomēr nekas neizpaliek. Viss atkarīgs no iesaistīto cilvēku vēlmes satikties.

Filmas tāpēc ir filmas, kā tajās notiek tā, kā vajadzētu. Labie vienmēr uzvar, krāpnieki tiek sodīti. Vai tā notiek arī dzīvē?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438475