Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mioma

Elizaelizaeliza

Sveikas. Man ir samilzusi problēma. Mioma ir izaugusi tā,ka var redzēt un sāp. Vai kādai tà ir bijis? Ko darīt? Pie ārsta netieku. Nav naudas. Knapi tieku galā ar pārtiku ģimenei. Ko iesākt, nezinu. Katru dienu sāp diezgan stipri. Ir visādas problēmas. Jūtos tiešām slikti. Bet nav izejas. Varbūt ir kādas zāles. Protams dārgas nevaru nopirkt. Pilnīga bezizeja. Kur vērsties? Pārņem izmisums un bailes.

Precīzi nemāku pateikt, bet reizi gadā pienākas viens ginekologa apmeklējums par velti. Vai vajag ģimenes ārsta nosūtījumu nezinu. Par šo visu vajag pa konsultēties ar ģimenes ārstu. Katrā ziņā pārbaudīties vajag. Vai ir ņemtas analīzes no dzemdes kakla?

Elizaelizaeliza
Sameklē valsts apmaksātu ginekologu - tie ir tiešās piejamības, nosūtījumu nevajag, tas maksā 4 eiro.

Nav gan skaidrs, kas tev to diagnozi uzstādīja, bet ar veselību jokot nevajag.

Ja ļoti sāp, var doties uz slimnīcu uz uzņemšanu, tur tad arī piedāvās kaut kādu risinājumu. Kaut kāds līdzmaksājums tur gan ir, bet rēķinu var apamskāt parasti ar nobīdi.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Nu skaidrs. Labi. Paldies, meitenes.

Papildināts 28.11.2023 11:21:

Pie ārsta biju pirms četriem gadiem. Tad arī pateica, bet nebija liela toreiz. Neko nelika darìt. Pēdējās nedēļās ievēroju,ka sāp un ir paliels ciets gabals vēdera lejā. Mēģināšu pierakstīties.

Tiešām nav 4eur valsts apmaksātam ginekologam? Par 4 gadiem tur var izaugt arī kas sliktāks par miomu.

lunatka

Jāiet pie ginekologa klātienē. Valsts apmaksātā vizīte maksā 4 eiro. Nosūtījums no ģimenes ārsta nav vajadzīgs.

Mes dzivojam no rokas mute. Vai nu pest gimenei vai pie arsta. Tagad jadoma kur dabut to naudu arstam, jo drosi vien ari sonografiju liks taisit un analizes. Viss maksa. Man nav naudas vispar. Izmisums. Mekleju palidzibu no draugiem. Sap stipri. Pierakstijos pie arsta. Tagad jacer, ka bus nauda par ko tur aiziet. Pilnigi nav speka.

Alija

Elizaelizaeliza
ej uz tuvākās slimnīcas uzņemšanas nodaļu un saki, ka ir stipras sāpes vēderā. Gan jau būs j;agaida rindā, bet tiksi uz izmeklēšanu ātrāk.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Paldies.

Paldies,meitenes. Ceru, ka viss bus labi. Pie dakteres pierakstijos un man pat viena meitene piedavaja palidzet. Paldies vinai un jums visam. Dosu zinu decembri ka man bus gajis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438477