Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

homeopāta konsultācija

pelēkā pele

pelēkā pele

jautāju jau citādā veselībā, bet tā kā tur zema aktivitāte, pajautāšu arī šeit (cerams tas nav neiederīgi te) - Vai kāds zina, kādas šobrīd ir aptuvenās cenas homeopātu konsultācijām? Un varbūt varat ieteikt, pie kura vislabāk vērsties ar bezmiega problēmu.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

lunatka

Ap 100 eiro par konsultāciju. Ar bezmiega problēmu bezmaksas var vērsties pie valsts psihiatra.

pelēkā pele

lunatka
Paldies par info. Vispirms jāizmēģina citi līdzekļi, pirms triept iekšā smago artilēriju

Homeopāta konsultācija vismaz Rīgā vidēji maksās 100 eiro. Ar bezmiegu ieteiktu sākumā vērsties pie laba neirologa ar specialitāti bezmiega jautājumos. Un ne vienmēr "smagā artilērija" ir tik ļoti peļama doma. Manā gadījumā tā palīdzēja ļoti mazās devās un izdevās tikt ārā no apburtā loka - bail vakaros iet gulēt, jo bail, ka atkal neaizmigšu. Tiesa, cīņa nebija ātra. Teju pusgads pagāja, kamēr viss sakārtojās. Tagad mēģinu tikt pamazām vaļā no medikamentiem.

pelēkā pele

paldies par ieteikumiem. Interesējos ne sev, bet meitai, kura zāles neatzīst principā (nu tikai tad, ja galīgi mirstamā vaina) un kuru baida šis tikt pamazām vaļā no medikamentiem. Un jā, šis ir precīzs problēmas apraksts- bail vakaros iet gulēt, jo bail, ka atkal neaizmigšu, kā arī reaģēšana uz vissīkāko troksnīti. Šobrīd ir izdevies pierunāt izmēģināt homeopātiju, ja nekas nemainīsies, tad iet pie neirologa.

Princa

pelēkā pele
Man ari šis aktuāli, negribas dzert iekša " smago artilēriju", jo baidos no atkarības veidošanās.Cik ar cilvēkiem esmu runājusi, visi tie kuri dzer ko stiprāku, cenšas, bet tomēr nespēj vairs nokāpt no tām tabletēm.

Papildināts 29.11.2023 14:09:

Varbūt tomēr kāds pēc pozitīvas personiskās pieredzes var ieteikt neirologu, kurš tieši specializējas uz bezmiega problēmām.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Neviens neirologs neizrakstīs homeopātiju. Atkarīgs arī no tā, cik izteikta ir problēma. Es nevarēju gulēt visu nakti nedēļas garumā. Kad tas sāka nopietni ietekmēt darba spējas pa dienu, nācās ķerties pie smagās artilērijas. Nav tā, ka tikai miega zāles izraksta šādos gadījumos. Es lietoju neiroleptiķus, kas ļoti labi palīdzēja. Atkarību neveido. Tiesa, esmu tikai zāļu noņemšanas procesā, pagaidām deva ir samazināta līdz minimumam un ir okey.

Siguldā veselības centrā "Malus" pie homeopāta Jūlija Volgina konsultācija par 50€. Veic Folla diagnostiku un līdz iedod homeopātiskos graudiņus.

Sniegpaarsla

Labs neirologs miega jautajumos esot Vecvagars Ainārs. Pieņem Arsā. Es gan pie viņa ar citu problēmu biju, labs ārsts, iedzilinās problēmā, pirmās vizītes var būt loti garas, līdz ar to jārēķinās, ka pieraksta laiki mēdz nobīdīties.

Papildināts 17.12.2023 08:24:

Bezmiegam iesaka arī adatu terapiju.

Tieši Ainārs Vecvagars bija tas, kurš man izrakstīja "smago artilēriju", turklāt pieteica, ka tā būs droši vien jālieto gada garumā. Tā kā biju kategoriski pret to, tad tagad apzinu alternatīvas. Pamēģināšu adatu terapiju un KBT pie psihologa. Pat negribas domāt, cik naudas šajā visā jau izgūsts, bet tikai tie, kas iet cauri kam līdzīgam sapratīs to bezspēcības sajūtu, ka nespēj iemigt.

Papildināts 18.12.2023 12:05:

Tieši Ainārs Vecvagars bija tas, kurš man izrakstīja "smago artilēriju", turklāt pieteica, ka tā būs droši vien jālieto gada garumā. Tā kā biju kategoriski pret to, tad tagad apzinu alternatīvas. Pamēģināšu adatu terapiju un KBT pie psihologa. Pat negribas domāt, cik naudas šajā visā jau izgūsts, bet tikai tie, kas iet cauri kam līdzīgam sapratīs to bezspēcības sajūtu, ka nespēj iemigt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438487