Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām.

Raimonds1

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām un cancel kultūrai neizdevīgiem notikumiem.

Nu jau Saeimā ir savākts vairākums Stambulas konvencijas ratifikācijai. Ratifikācija būs. Atpalikušie oponenti, kuri noteikti ir Krievijas propagandas ietekmē, protams, iebilst. Tā konvencija tak esot tas, kas Latviju atšķir no civilizētās pasaules! Tie, kas iebilst, noteikti nesaprot, cik šī varmācības problēma ir svarīga!

Iebildumi pret konvenciju galvenokārt ir par 3 jautājumiem - sociālo dzimumu, jo dzimums taču esot sociāls, iemācīts un katrs vai katra var būt, kas grib un šo teoriju agrīnu mācīšanu un sajēgas jaukšanu diezgan jauniem bērniem. Tāpat iebildumi ir pret GREVIO uzraudzību, kuri nekad un ne par ko neatbildēs. Tas ir skaidri ierakstīts konvencijā. Taču jebkurā sistēmā var būt kļūdas. Konvencijā nekā nav noteikta sievietes loma, piedaloties vai uzsākot kaut vai pret saviem bērniem vērstā varmācībā. Protams, ka sievietei šādos gadījumos ir īpaša loma, vispār graujot bērna psihi. Konvencijā par to ne vārda.
https://www.delfi.lv/161/criminal/56116924/nevienam-citam-nebusi-vajadziga-mazgadigas-meitenes-mate-atbalsta-vinas-izvarosanu
Te nu ir tēma, kas medijos prakstiski nemaz neparādās!
Vai tā ir mediju pašcenzūra? Māte atbalsta varmācību un mediji par to gandrīz neko nesaka.

Mainstrīma dominancē sliktais ir vīrietis. Tomēr laiku pa laikam gan ziņās, gan arī grāmatās un filmās šajā melnbaltajā ainā parādās šādi tādi pelēkā pustoņi. Arī sievietei var būt šāda tāda negatīva loma. Ne tikai tādā variantā, kā pieminētajā rakstā par to, ka meitenes māte atbalsta meitas izvarošanu. Varbūt cita sieviete vienkārši mīl pabļaut. No rīta, vakarā un pusdienā un nekad nepateiks ko labu. Tas, protams, ietekmē ģimenes klimatu. Citai varbūt vīrs jau ir ar rakstura īpatnībām un nenoturību pret stresu un šāda tāda provokācija būs iermesls lielam konfliktam. Vispār provokācija ir slikts vārds. Nepieņemams! Ir jāturās, lai vai kas.

Tāpat laiku pa laikam mākslā parādās daži šedevri, kur par tēmu ir pustoņi un krāsas. Filma Attonement. Vienkārši meli ar ļoti smagām sekām. Seriāli. Nupat Criminal Minds sērija par bandu, kas demolē un nogalina un pārtikušu ģimeņu mājās iekļūst, it kā nevainīgi lūdzot ziedojumus. District 31 viena sērija, kurā vīrs tiek apsūdzēts sišanā, taču ir mājā salicis kameras, kurās redzams, ka to sievu sasit viņas draugs. Lai panāktu priekšrocības tiesā.

Atkāpe par mākslu te ir tāpēc, lai pateiktu, ka filmas un seriālus PAGAIDĀM necenzē.

Ko tad mainstrīma cancel tiesiskuma satvars zaudētu, ja tajā būtu jel kā iekļautas idejas par daudzveidīgajām ietekmēm, ko mobingā un varmācības noziegumos ienes arī sievietes?


Pieņemsim, ka labi cilvēki, kas grib uzlabot situāciju Latvijā un kam nav vienalga, tā pa istam grib vispirms saprast un tad mainīt notiekošo ar tiem bērniem.

Tad nu, veidojot teorētisko pamatojumu un domājot par prakstiski veicamajiem pasākumiem, uzrodas dažādi jautājumi. kur ir māte tiem bērniem, kāpēc viņa ir tāda, kāda ir, kas jādara, kā jāpalīdz ģimenei, skolai. Visādi tādi praktiski, materiāli un darbietilpīgi jautājumi, kā palīdzēt mātei.

Taču pēc konvencijas, gandrīz visu sievietes nelaimju izraisītājs ir vecis, kas viņas apspiedis gadsimtiem!
Tad nu, lai kādu labu un derīgu ideju izdomātu, tai būtu jāiekļaujas konvencijas vadlīnijās!

tas nav juridisks tulkojums

Piedošana
Attonement

Tā vairs nav grāmata, filma vai seriāls
Par to, ko var izdarīt ar vārdiem.
2 vīrieši, sieviete un daži vārdi.
Konvencija nekur neraksta par provokāciju.

Ja izveidotu valstisku programmu par to, kā dažādus konfliktus ietekmē provokācijas un nelaikā pateikti vārdi, tad tajā programmā būtu daudz materiālu par sieviešu īpašo lomu.
Īsta informācija. Uzlabota, pārveidota informācija. Meli. Un rezultāti.
Ja konvencija ir pāri visam, kur ir kādi konflikti, tad taču vīrietis gadsimtiem ir apspiedis un ierobežojis sievietes un nekāda saruna par to, ka sieviete kaut ko dara nepareizi, nevar būt.

Šis notikums jau ir ekstrēms un var konkurēt ar dažiem citiem pēdējā laika notikumiem.

Ir jau arī ne tik ekstrēmi notikumi, kad tieši sievietes ar savu vietā un nevietā pateikto izraisa dažādas sekas. Īsta patiesība ieinteresētam personām, ko nekādi nevar paturēt pie sevis, uztjūnēta, pielabota, daļēja patiesība, meli un patiesība labi sjauktas proporcijās un klaji meli, uzvedināšana, provokācija un tamlīdzīgi ar ne tik dramatiskām sekām.

Ja konvencija iezīžas visās valsts tiesiskās un sabiedriskās dzīves jomās, tad primārais uzstādījums par veču permanento vainu elementāri traucē apjēgt kas un kāpēc notiek un atklāt visus kārtējā notikuma spēlētājus un spēlētājas.

Mazas baumiņas tur, klaji meli šeit un opā, rezultāts ir. Tas tur ir bagāts un dzīvo tajā adresē un mājās ir tad un tad, saraksts pievienots, tas izteicās slikti par tavu māti, tēvu, antivakseriem un dzīvo Kalna ielā 158 utt.
Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 28.11.2023 17:05.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


sunusene

Nu, mēs drusku esam iepalikuši ar to konvenciju. Eiropai tagad karam jāgatavojas, tāpēc konvencija vairs ne tikai nav aktuāla, bet pat traucējoša. Mums ir vajadzīgi uz vardarbību spējīgi vīrieši. Pilns ir ar psihologiem, ņaudētājiem un dragkvīniem, bet vajadzīgi policisti, karavīri, robežsargi, ugunsdzēsēji, cilvēki, kas spējīgi uz noteiktu rīcību bez puņķošanās. Kur tad viņus ņemt, ja no mazotnes puikām mācīs nagus lakot?

Rosalia

Raimonds1
Kāpēc Tevi tā konvencija tik ļoti uztrauc? Tu esi sieviešu sitējs? Igaunija ratificēja, un nav dzirdēts, ka tur viss ietu uz galu.

Nikita

Pfff. Raimonds nesit. Raimondu sit tāpēc arī satraukums.


sunusene

Mani satrauc tas punkts, ka nedrīkst sist un diskriminēt bēgļus. Pilna Eiropa jau ir ar "bēgļiem". Es zinātu gan, ko ar tiem uz robežas iesākt, lai pārtrauc nākt. Bet tagad mēs izliksimies, ka viņu cilvēktiesības ir svarīgas.

Papildināts 28.11.2023 17:36:

Tā konvencija ir laba un pareiza priekš mežoņiem. Mēs jau dzīvojam diezgan civilizētā valstī ar normāliem likumiem un tradīcijām. Tas, ka ne visi kārtīgi dara savu darbu, tas ir cits jautājums.

Tas ir līdzīgi kā ar PVO rekomendāciju zīdīt bērnu līdz 2 gadu vecumam. Āfrikai tas der, jo tur viss ir netīrs un vispār nav, ko ēst, tas tiem bērniem nāk par labu, citādi viņi mirst. Bet civilizētā pasaulē bērns tādā vecumā jau ēd ar karoti un dzer no krūzes, runā teikumiem, kā tādu pie krūts var likt?

Mikaa

Judina tw redzējāt? Pēc tā sanāk, ka mums pat to SK nevajag, jo praktiski viss jau mums ir iekļauts likumdošanā (izņemot bezgalīgu naudas pumpēšanu NVO). Nu tas, ka dzimumu izvēlas, tāpēc būtu jāsvītro dzimšanas apliecībā dzimums, arī mums vēl nav

Papildināts 28.11.2023 18:07:

Papildināts 28.11.2023 18:08:

https://twitter.com/AndrejsJudins/status/1729452172314591618?t=g9YT3FROGyd0qWz94_lQSg&s=19

Papildināts 28.11.2023 18:08:

Attiecībā uz Stambulas konvencijas 35. un 55. pantu Latvija izmanto paredzēto atrunu, kas pieļauj iespēju nepiemērot kriminālatbildību par maznozīmīgiem pārkāpumiem.

Jauns tiesiskais regulējums būs nepieciešams tikai saistībā ar Konvencijas 25. pantu, izveidojot palīdzības centrus seksuālas vardarbības upuriem, tai skaitā nodrošinot iespēju veikt tiesu medicīnas ekspertīzi cietušajam pēc iespējas ātrāk.

Laikam tik ļoti neesmu iedziļinājusies tajā konvencijā , bet tādu baigo apdraudējumu tieši sev no tās nesajūtu. Manuprāt, daudz graujošākas ir nemitīgas izglītības reformās kopā ar pedagogu zemo atalgojumu. Sliktu izglītību uzskatu par galveno problēmu.

Resnā Žurka

Pēc tā sanāk, ka mums pat to SK nevajag, jo praktiski viss jau mums ir iekļauts likumdošanā (izņemot bezgalīgu naudas pumpēšanu NVO).
Par to jau arī ir runa. Kāpēc radīt liekus izdevumus budžetā, ja lietderīgāk būtu stiprināt tiesībsargājošās struktūras - ieguvēji būtu visi. Un izpaliktu riski, ka Raimonds, uzvelkot masku ballē kleitu, netiktu vairs laists veču tualetē, bet dzīts pie meitiešiem.

Papildināts 28.11.2023 18:35:

Mums jau ir tādas veģetējošas dzīvnieku "aizsardzības" organizācijas, kas nav ieinteresētas, piemēram, atrisināt klaiņojošu kaķu vairošanos, jo tad bizness beigtos

Rēzeknes uzņēmēja slepkavības un Jēkabpils traģēdijas rezonanse ļoti atsķiras.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


Rosalia

Resnā Žurka
Mums jau ir tādas veģetējošas dzīvnieku "aizsardzības" organizācijas, kas nav ieinteresētas, piemēram, atrisināt klaiņojošu kaķu vairošanos, jo tad bizness beigtos
Jā, jā, mēs jau citās nepiemērotās tēmās lasījām, cik Tev dikti netīk "Ulubele". Bet šī tēma ir par ko citu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438491