Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām.

Raimonds1

Mikaa

Skudra73
Nu te aizplūstu miljoni (tiešām miljoni, jo nvo saņem jau tagad miljonus par savu darbību dažādās jomās) un naudas būtu mazāk tiem pašiem pedagogiem.

Reku PRO partijas dāmas jau savu nvo ir uzcepušas, lai zemajā startā saņemtu pirmos maksājumus.

Mikaa
Nu te es Tev piekritu pilnībā- NVO ļoti bieži ir tāds naudas pumpēšanas pasākums attapīgakiem &nekaunīgajiem , lai aiz žēlabaina un pareiza saukļa nodrošinātu sev bezbēdīgu dzīvi. Nav man nekādu ilūziju par to.

Resnā Žurka

Rosalia
Redz, tava jūsma par tevis pieminēto kantori balstīta kantora reklāmā, mana attieksme - uz faktiem, finanšu atskaitēm, iepirkuma dokumentu skaitļiem.

Šodienas Krustpunktā par demogrāfiju, uzturlīdzekļu garantiju fondu, tēviem ārzemēs...... un, Stambulas konvenciju!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

black sand

Raimonds1
Jēkabpils traģēdijas un Rēzeknes slepkavibas rezonanse atšķiras ne jau tādēļ ka viena gadījumā upuris ir sieviete bet otra vīrietis bet tādēļ ka pirmajā gadījumā upuris bija izmantojis teju visus viņa rīcība esošos veidus, ka mēģināt panākt lai tiktu aizsargāta no vardarbības bet tāpat tika nogalinātā . Kamer Rēzeknes gadījumā šādu faktoru nav.

Īsti nesaprotu par ko sāpe, jo Stambulas konvencija kā reiz runā kā par sievietēm, tā vīriešiem, par jebkuru cilvēku, kurš ģimenē cieš no vardarbības.

Un taisnība ir tiem, kas saka, ka visu šo varēu sakārtot arī bez pievienošanās konvecijai. Tomēr kā atzīst valstis, kuras ir pievienojušās konvencijai, tad šīs joams sakārtošana sokas raitāk, jo bez tās visbiežāk ir citas svarīgākas prioritātes.

Rēzeknes uzņēmēja slepkavības un Jēkabpils traģēdijas rezonanse ļoti atsķiras.
Manā skatījumā pilnīgi atšķirīgi gadījumi un dažādas lietas. Un nedomāju, ka ja Rēzeknē noslepkavotais būtu sieviete, tas būtu saistāms/attiecināms uz Stambulas konvencijas gadījumiem.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Konvencija ietekmē sabiedrisko domu ar to, ka vīrieša vaina ir galvenā un izvairās jel kā apspriest sievietes iespējas kaut ko konfliktos darīt citādi. Piemēram, paklusēt.

https://www.delfi.lv/161/criminal/56138472/ja-nebutu-pazelojusies-viram-lubkas-slepkavibas-nebutu-saka-igora-haita-sieva

Te tads ekstrēmāks pieērs. Tik vārdi vien.

#Sievietenepaklusēja

https://www.delfi.lv/193/politics/55799114/maestro-pret-maniaku-ka-raimonds-pauls-palidzeja-nokert-triskarsu-slepkavu

Tikmēr maniaks bija izplānojis jaunu noziegumu, kas šoreiz vairs nebija domāts kā spontāna slepkavība, bet gan rūpīgi izstrādāta izspiešana. Upuri gan palīdzēja izvēlēties nejaušība. Gaidot pieturā autobusu, Kriņicins dzirdēja, kā divas sievietes trin mēles par bagātākajiem Latvijas PSR iedzīvotājiem, un viena no viņām izteicās, ka komponists Paulsnoteikti ir ļoti turīgs. "Viņam 17 tūkstoši rubļu ir kā tev 17 rubļi," viena sieviņa teikusi otrai, un izskanējusī summa nogūlās Kriņicina prātā.

Uzzinājis Paula mājas tālruņa numuru, Kriņicins sāka sava plāna īstenošanu.

"Es šo gadījumu atcerēšos uz visu mūžu. To nevar aizmirst. Viņš man piezvanīja tieši Ziemassvētku vakarā," sarunā ar portālu "Delfi" atceras Pauls. Komponistam sākumā licies, ka zvanītājs joko, prasot 17 tūkstošus rubļu, bet tad viņš piezvanīja vēlreiz, sakot, ka nogalinās gan Paulu, gan visu viņa ģimeni, ja nauda netiks nodota. Zvanītājs turklāt uzsvēra, ka jau ir Rīgā paveicis vairākas slepkavības.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

magoņmaizīte Berta

Manā skatījumā pilnīgi atšķirīgi gadījumi un dažādas lietas.

Domāju, ka Raimonds attiecībā uz Rēzeknes lietu, gribēja izcelt Sievietes - šāvēja sievas līdzatbildību notikušajā. Nekur taču nav ziņots, ka pret Haita sievu butu ierosināts kriminālprocess par kūdīšanu, kaut gan viņa pat pati tajā ir faktiski atzinusies, pie tam vēl publiski. OK, viņa it kā nepadomāja, ka vīrs uzreiz brauks šaut, un tipa varbūt nezināja, ka šim ir nereģistrēts ierocis, bet tad jājautā - a ko tad viņa no tā vīra gribēja? Tāpat jau cerēja, ka viš Kaut Ko izdarīs, kas varētu pēc tam kvalificēties vismaz kā sīkais huligānisms, mantas bojāšana, vardarbība. Bet, ja šī zināja par ieroci un sava vīra dabu, tad kūdīšana tieši uz slepkavību.

Vai mums vispār ir tāds pants, kas paredz uzkūdīšanu uz noziegumu aiz stulbības? Tam bieži kvalificētos tieši sievietes (bābas), nu un bērni, pusaudži arīdzan, diemžēl. Bet pirmās ir pilngadīgas, un par bazaru ar smagām sekām vajadzētu atbildēt.

Tagad kundzītei, izskatās, ka nebūs Nekas, vārgais vīrs ar veselības problēmām sēdēs cietumā, bet šī pa īpašumiem šeptēs

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Konvencija ietekmē sabiedrisko domu ar to, ka vīrieša vaina ir galvenā un izvairās jel kā apspriest sievietes iespējas kaut ko konfliktos darīt citādi. Piemēram, paklusēt.
OK, viņa it kā nepadomāja, ka vīrs uzreiz brauks šaut, un tipa varbūt nezināja, ka šim ir nereģistrēts ierocis, bet tad jājautā - a ko tad viņa no tā vīra gribēja?

Cik neadekvāts viens, tik otrs.

Jau saknē ir nepareizs pieļāvums, ka kaut ko var risināt ar tāda vai citāda veida vardarbību. Normāli nav pieļaujama pat doma, ka varētu iet kādu sist vai šaut. Un pat ja sieviete sakūdīja (es neattaisnoju viņas rīcību), vīrietis nedrīsktēja tā reaģēt un pašam par saviem darbiem vaina ir jāuzņemas. Jā, visticamāk sieviete ir līdzvainīga, bet tas nekādi nemazina konkrētā vīrieša vainu par nodarīto. Katram ir dota galva.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pelēkā pele

nu klau. (neaizstāvu šāvēja sievu, bet tīri teorētiski). Ja es atnāku mājās un pažēlojos, ka mani veikalā kāda persona izlamāja uz nacionālā vai kāda cita pamata, es taču nesagaidu, ka kāds no mājiniekiem nesīsies to personu piekaut vai šaut nost. Gaidu mierinājumu un apskāvienu.

Papildināts 29.11.2023 11:46:

tas par šo - tad jājautā - a ko tad viņa no tā vīra gribēja?

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438491