Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām.

Raimonds1

magoņmaizīte Berta

es taču nesagaidu, ka kāds no mājiniekiem nesīsies to personu piekaut vai šaut nost. Gaidu mierinājumu un apskāvienu.

Tāpēc, ka Tu savus mājiniekus pazīsti, un zini, ko saņemsi. Pat, ja kļūdies un nesaņem to apskāvienu, Tu zini, ka Tavs vīrs nav kauslis un razborku taisītājs.

Rēzeknes kundzīte, savukārt, Zināja, ka vīra mierinājums izpaužas kā - Nekauc, apnikusi jau esi ar savu raudāšanu! (c.), bet Ģimenes Gods tiks aizstāvēts Veidā - Manu Sievieti neviens cits tirliņš nepazemos!

Kaut ko sagaidīt vai nesagaidīt tā vispārīgi var no svešajiem, savējos mēs tak pazīstam. Un dažkārt savējo vājības tiek izspēlētas un izprovocētas, lai gūtu sev lielāku labumu nekā Apskāviens...

P.S. Par konkrēto notikumu spriedelēju tikai pamatojoties uz šobrīd oficiālo info.

Jā, visticamāk sieviete ir līdzvainīga, bet tas nekādi nemazina konkrētā vīrieša vainu par nodarīto. Katram ir dota galva.

Bet tieši par to jau stāsts. Vīrieša vaina, atbildība un tas, ka viš saņems Sodu, ir likumos garantēts un neapstrīdams. Sievietes līdzvainība tiks sodīta - kā? Ar morālu nosodījumu? Un viss?

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Vīrieša vaina, atbildība un tas, ka viš saņems Sodu, ir likumos garantēts un neapstrīdams. Sievietes līdzvainība tiks sodīta - kā? Ar morālu nosodījumu? Un viss?
Neesmu krimināleksperts, bet priminālprocesos mēdz būt gan vainīgie, gan iesaistītie, gan līdzvainīgie.

Papildināts 29.11.2023 12:14:

Rēzeknes kundzīte, savukārt, Zināja, ka vīra mierinājums izpaužas kā - Nekauc, apnikusi jau esi ar savu raudāšanu! (c.), bet Ģimenes Gods tiks aizstāvēts Veidā - Manu Sievieti neviens cits tirliņš nepazemos!
Tas man atgādina kādu senāku diskusiju citā forumā, kur bija stāsts par to, ka vīrs atnāk mājās, neapmierināts ar vakariņām un izgāž tās tiešā veidā sievai virsū. Daļa no iesaistītajiem tā arī uzskatīja, ka sieva pati vainīga, jo nav sagatavojusi pietiekami labas vakariņas un viņai tak esot jāzina, kas nu vīra kungam iet pie dūšas.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Sarmozo

Vai tad tas nav noziegums grupā?

Viens kūdīja, otrs aizveda, trešais nošāva.

magoņmaizīte Berta

pece

Bet man tas, kā Tu uztver manis rakstīto un vispār visas tāda veida argumentācijas atgādina kaut ko tādu, kā Es meitene, man blondi mati, un Man Nekas nav jāzina, jo Man nav pat kripata smadzeņu un atmiņas, lai tajās ieliptu kāda informācijas druska, tāpat arī man nav ne vēlmes, ne motivācijas izdarīt secinājumus par dajebko - ir vai nav mans vīrs bandīts un sabiedrību apdraudošs psihs, piemēram...Līdz ar to es jebkurā brīdī, vislabāko nodomu vadīta, varu izpildīties kā vien vēlos, jo man Ir Tiesības. A viņam Tiesību slikti reaģēt vnk nav, un, ja kas, tad viņu ieliks cietumā, pāris līķu līdz tam - a kāda man daļa, viš tak Nedrīkstēja.

Interesanti, ka šāda plaši izplatīta argumentācija - ka cilvēkam Nekas par otra cilvēka iespējamām Neadekvātām reakcijām nav jāzina, jāievēro un jāparedz, neliedz, piemēram, kurbāžņu un traumu tēmās vaimanāt par neiejūtīgajiem līdzcilvēkiem (daudz svešākiem), kas nav zinājuši, ievērojuši un paredzējuši jūsu vēlmes, apstākļus un reakcijas, un līdz ar to sagādājuši sāpes un problēmas jums - bet tomēr daudz mazākas nekā kāda exitus letalis, stap citu!

Veci ļaudis gan teica - Ar trakiem tik pa labam...Nu muļķi bija, acīmredzot

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

pece
Tas man atgādina kādu senāku diskusiju citā forumā, kur bija stāsts par to, ka vīrs atnāk mājās, neapmierināts ar vakariņām un izgāž tās tiešā veidā sievai virsū. Daļa no iesaistītajiem tā arī uzskatīja, ka sieva pati vainīga, jo nav sagatavojusi pietiekami labas vakariņas un viņai tak esot jāzina, kas nu vīra kungam iet pie dūšas.
Nē, sieviete pati vainīga, ka dzīvo ar tādu kopā. Tā ir viņas dzīve un atbildība par savu dzīvi. Diezin no kkāda konvencija mainīs viņas un viņa sadzīves ieradumus.

Es te mēģinu pateikt, ka konvencija deformē dažādu notikumu uztveri.

Tas pats Krustpunkta raidījums par UGF un bēguļojošajiem vīreļiem.

Vai viņiem var visu ko pārmest un kritizēt = noteikti.

Taču pilna aina nav tik vienkārša.

/lr1.lsm.l v/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-latvija-dzimst-par-maz-bernu-vai-ir-plans-un-politis.a184649/

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimonds1
Kas Tu nezināji, ka mūsdienās vīrieši ir visa ļaunuma saknes, un sievietes ir kā tādi trausli ziediņi, kas neko nesaprot un nemaz gribēdamas neko sliktu nevarētu izdarīt? Tikai pēc tam tās pašas sievietes brēc, ka vīrieši jau tagad vai nu geji, vai nekam nederīgas lupatas.

Klasika, šer, šer la femme, pardon my french

Rosalia

Raimonds1
Gribi teikt, ka sievietēm jāprotas un jādzemdē vairāk, lai UGF dabūtu vairāk maksāt? Ir tikai loģiski rēķināt, kā to bērnu izaudzinās.

Vai var kaut ko saprast un uzlabot, ja vaina ieprojicēta sliktajos vīriešos?

Likumiski nostiprināta.

Papildināts 29.11.2023 14:03:

Gribi teikt, ka sievietēm jāprotas un jādzemdē vairāk, lai UGF dabūtu vairāk maksāt? Ir tikai loģiski rēķināt, kā to bērnu izaudzinās.

Nē, gribu teikt, ka varbūt jāpadzīvo ar to bērna tēva kandidātu kāds gadiņš bez bērniem, lai labāk iepazītu. Ja, protams, tas nav tāds projekts=bērns.

Un, ja nu sanāk izšķirties, varbūt izdarīt to bez naida, varbūt tad šis pratīsies kaut kā palīdzēt.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438491