Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mediju pašcenzūra par mainstrīma tēmām.

Raimonds1

magoņmaizīte Berta

"Stambulas konvencija veicinās izvirtību. Būs tikai sekss un partneru maiņa. Neviens nerūpēsies par bērniņu, kuram aug zobiņi," saka Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers radioreklāmās droši vien ieguldījis lielu naudu un nav cerējis uz tādiem efektiem, par kādiem man gadījās dzirdēt. Samērā homofobisks vīrietis, kas augām dienām darbā fonā klausās radio, ieraudzīja Šleseru TV un no sirds un rajona nobrēcās: Ja tas stulbais svepstošais gejs man gadītos blakus, gāztu šim pa galvu ar lāpstu...

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Te ir tādas retorikas pērles, ar ko tas Šlesera teiktais nekonkurē

https://cdn.tiesraides.lv/saeima.lv/20231130143802_saeima.lv.1_0_0

https://cdn.tiesraides.lv/saeima.lv/20231130163001_saeima.lv.1_0

Smiltēns, piemēram.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/portals-parhosamaabu-meri-draudiem-un-emocionalo-vardarbibu-versas-pie-tiesibsarga-14311397

Sanāksmē piedalījās arī daudzi vīrieši, kuri tieši tāpat kā es pildīja savus darba pienākumus, taču vēršanās notika tieši pret mani. Ministrs kliedza, ka zina, ko esmu darījusi, kur esmu gājusi, ko un kam rakstījusi, un piesolīja, ka iesniegs materiālus par mani Valsts drošības dienestā. Es to uzskatu par draudiem sev. Es uzskatu, ka man kā sievietei un kā latvietei, ejot uz sanāksmi, nav jāsaskaras ar tādu attieksmi - es to neesmu pelnījusi. Nesaprotu, kā demokrātiskā Eiropas valstī vispār var notikt šādas lietas. Es kā māte, kura audzina meitu, uzskatu, ka ir pilnīgi nepieņemami, ka šādas lietas var būt.

pelēkais nezvērs

Es kā māte, kura audzina meitu, uzskatu, ka ir pilnīgi nepieņemami, ka šādas lietas var būt.

Vientuļā māmule?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
All I Want For Christmas Is You ..   

magoņmaizīte Berta

Redz cik labi, ka aptieku nozari pārstāv Sieviete. Ja nu tā nebūtu, tad steidzami vajadzētu kādu tur ielikt, vai vismaz deleģēt uz sapulcēm, kuras vada emocionāli nestabils ministrs. Jo, ja nestabils ministrs bļautu uz vīrieti, tad vairs neko, tad tas neskaitās, un tad varbūt kādam ir interesanti Par Ko viš bļauj, un varbūt ka tur vajag ne tikai bļaut vien - attiecībā uz uzskrūvētajām zāļu cenām, piemēram.

P.S. Nē, nav forši, ja ministrs nespēj savākties un bļauj. Divkārt neforši, ka viš ar to pretiniekiem ļauj izspēlēt Apvainotās Sievietes kārti.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Būtiski ir tas, ka saimnieciskā strīdā par to, cik tieši miljonus pelnīs nozare no valsts iedzīvotājiem, parādās gadsimtiem no vīriešu patriarhālas varas cietušās sievietes argumenti, ka viņu ir apvainojis ministrs vīrietis. Ko tieši tur runāja un kas tika solīts un saprasts, tas paliek otrā plānā.

Kā noteikta tipa cilvēkus izvest no pacietības, tā patiesībā ir metodiska pamācība. Pieļauju, ka ministrs apmierināts domāja, ka kaut ko ir atrisinājis un tiks ierakstīts vēsturē ka jautājumu risinātājs, bet tajā trīsdesmit cilvēku sanāksmē TĀ SIEVIETE viņam un pārējiem lika saprast, ka tā nav vis.

Kas attiecas uz bļaušanu, tad tas liecina, ka ministrs nestudē savas partijas atbalstīto ideoloģisko ideālu pamata un papilddokumentus.

Ja ministrs būtu lasījis ikoniskos sieviešu pielūgtos rakstus, šajā gadījumā, Bankrofta "Kāpēc viņš tā dara?", tad šādai situācijai būtu sagatavojies.

Bankrofts apraksta situāciju, kad vecis, kam ir piespriesta terapija, lai varētu cerēt atgūt kaut kādus kontaktus ar sievu un bērniem, jautā - ko darīt, ja sieviete, viņaprāt, runā pilnīgas muļķības, uz ko Bankrofts mierīgi atbild, ka tas viss ar cieņu un pacietību ir jāuzklausa.

Tā ir, ka pavirši seko jaunajām tendencēm.

Ministram nebija veselīga trauksme domājot par to, kā tieši šajā te situācijā viņu mēģinās apčakarēt.

Norma Džīna

Papildināts 21.01.2024 12:42:

Gadījumā, ja nesaprotat par kādu autordarbu Raimonds runā.....

Laba grāmata, man patiktu ,ja būtu sagatavots grāmatas vieglais variants meitenēm laikā kad viņas sāk veidot attiecības . Baidos,ka priekš 17,18,19 gadniecēm šitas ir par smagnēju. Nu tā, lai nemaz neiekuļas attiecībās ar kontrolēt gribošu eksemplāru. Un lai uz reiz atpazīst uz ko šitas viss ved.

Papildināts 21.01.2024 12:50:

Kopumā grāmata laba un ir pieejama bibliotēkās. Iespējams joprojām arī grāmatnīcās.

P.S. Nē, nav forši, ja ministrs nespēj savākties un bļauj. Divkārt neforši, ka viš ar to pretiniekiem ļauj izspēlēt Apvainotās Sievietes kārti.

Tak, nu mūsdienās būt sievietei ir tik daudz izdevīgāk - vesels kāršu arsenāls, no kura izvēlēties. Nožēlojami, ka tā vietā, lai protestētu pret vnk nepieļaujamu uzvedību profesionālajā vidē, sieviete uzreiz sāk cčīsktēt, ka viņa, redz, sieviete un vēl meitu audzinot. Kāds tam vispār ar darbu sakars? Sievietes jau pašas nav gatavas atdot savu mūžīgā upura kārti, jo viņa ir dikti izdevīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18438491