Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".

Pārdomas par lomu sadalījumu ģimenē, darbu ar maziem bērniem.

Nesen tiekoties radinieks stāstīja, ka viņam sieva strādā pusslodzi tagad un laikam arī neplāno uz pilnu slodzi. Pats raujas vairākos darbos, lai būtu pārtikuši un varētu pārāk neiespringt uz finansēm. Kā iemesls tika minēts, ka pus slodze, jo tāpat pietiek ko darīt, bērni tomēr esot divi, ja saslimst, tad jāatsakot pusdienas dārziņā, tam baigi jāsekojot līdzi. Bērniem ir arī auklīte pēc dārziņa, brīvdienās, kad nepieciešams. Katram savs modelis, viss fine, kamēr neuzbāžas citiem ar savu bībeli. Izbrīnīja uzsvars, ka sieva ļoti noslogota, pusdienas jāatsaka, jāpiesaka, varbūt vēl kāds darbiņš utml. Tas tā tagad modē? Ka vienam pusslodze, bet otrs ņemas vairāk, lai nejūt neviens, ka mazāk finases ģimenē.

sunusene

Foršs čalis izklausās.

lokosoko
Tá ir viņu izvēle, bet principā ļoti atbalstāmi, ka sieviete var pilnvērtīgi pievērsties arī mātes lomai, ka tam ir reāls laiks, nevis kad knapi iespéj starp savām vairākām sociālajām lomám laipojot.

Tā īstenībā ir teju ideāla prakse viņu ģimenē izstrādāta.

Es arī plānoju strādāt pusslodzi vai nepilnu slodzi tieši tā iemesla dēļ, kamēr vīrs var strādāt kaut par diviem.

Papildināts 28.11.2023 20:18:

lokosoko
Ká tiesi tev uzbâzás? Ierosināja tev arī strādāt mazāk

Es teiktu, ka viņam blakus sieva ir gudra un laimīga sieviete. Strādāt pilnu laiku ar bērnudārzniekiem tomēr ir milzīga slodze.

Tulip

lokosoko
Musdienās moderni nepilnu slodzi strādāt abiem.

lokosoko
Jā, man arī bisķi skauž, neuztraucies, ne Tev vienai, hahaha.

Papildināts 28.11.2023 20:25:

Musdienās moderni ir strādāt freelance un aukstos mēnešus pavadit Bali.

Jā, es arī vairākus gadus strādāju pusslodzi kamēr bērns bija mazs.

Man patika. Vīrs strādāja daudz, un tad vēl atrada laiku mani pie ārsta palaist un bērnu ja vajadzēja kur aizvest.

lokosoko
Un tas vīrs darbos norāvies vaiga sviedros, gan jau pārnācis mājās metas tīrīt, vešu mazgāt, pusdienas šmorēt un pirms tam vēl paguvis bodē paiku sapirkt. Nu slinķe tā sieva.

Marquise

Nu super gimene. Ko citu, lai vel piebilst. Malaci.

Fake it till You make it!!!

deleyla

lokosoko
Skauž?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495