Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".

Tēvs atkal tāpēc ar bērniem ļoti maz. Likās, ka tēvus arvien vairāk iesaista, sāk runāt, ka tas ir normāli, ka bērni ar tēvu pavada laiku utml.

Papildināts 28.11.2023 21:14:

Nē, man neskauž. Domāju par dzimumu lomām, par pārspīlēto pārstrādāšanos, kamēr bērni dārziņā un pie aukles.

Papildināts 28.11.2023 21:15:

Tēvu redz tikai, kad gulēt jāiet. Un tas joprojām skaitās atbalstāmi.

Indza

Modē ir dzīvot tā, kā pašiem patīk un ir ērti. Laimīga tā sieviete un arī čalis tiešām izklausās sakarīgs! Mūžīgi mūžos āmen viņiem!

Papildināts 28.11.2023 21:19:

lokosoko

Tad kāda īsti ir Tava sāpe par šo visu? Ka sieva (Tavuprāt!) ir par maz nodarbināta, vai ka bērni par maz redz tēvu?

Kas tur vispār cilvēkam no malas būtu atbalstāms vai neatbalstāms?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

deleyla

lokosoko
Nu es savā laikā runāju un vēl biju pilnas slodzes mamma ...visi zeloja vīru, jo uzskatīja mēs darbs nav darbs...vienlīdzība.Nezelo to,ko nezini vai jazelo .Ja viņam būtu slikti, sieva rukatu

Papildināts 28.11.2023 21:22:

*rukaju

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

puku_princese

Domāju, ka ļoti labs modelis, ja sieviete tam piekrīt. Pat perfekts.

Kāpēc saku, ja sieviete piekrīt? Ja man būtu bērni, es gribētu otrādi - strādāt, un lai ar bērniem ņemas tēvs. Varētu uzturēt, lai tikai man tas nav jāmenedžē.

deleyla

Man ar zināma ģimene, kur virs strādā pilnu slodzi ,mammai pusslodze .Abi ar bērniem ņemas vienlīdz pēc iespējām un ja viņiem ir aukle.Sieva strādā ,lai izrautos no mammas lomas.Visi apmierinati

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Indza
Abi varinati, manuprāt. Ka parspīlē ar darīšanu un ka sabiedrība acīmredzami turas pie uzskata, ka bērniem tēvs nav vajadzīgs, viņš var nebūt un tik nest mamutu.

deleyla

lokosoko
Cik bērni lieli?

Tulip

lokosoko
Cik es redzu apkārt, to tēva nozīmi un iesaisti izvēlas paši vecāki, ne kaut kāda abstrakta sabiedrība.

Ir ļoti daudzi tēvi, kas tomēr izvēlas iesaistīties un iesaistīties daudz.

Indza

lokosoko
sabiedrība acīmredzami turas pie uzskata, ka bērniem tēvs nav vajadzīgs, viņš var nebūt un tik nest mamutu.

Nezinu kas Tev tā par sabiedrību apkārt, savā paziņu lokā neko tādu nemanu. Savukārt plašāka sabiedrība, acīmredzot tāda, kurā ietilpsti arī Tu, ar saviem stereotipiem un pieņēmumiem var iet... dillēs

tēva nozīmi un iesaisti izvēlas paši vecāki, ne kaut kāda abstrakta sabiedrība.
Tieši tā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495