Radinieka uzskats

lokosoko

Slēdza lokosoko: "Domas apstiprinātas.".
Rosalia

Meauk
Viņam ir ļoti daudz enerģijas un potenciāls!
Tad Tev viņš apzināti savu reizi jāpiebremzē un "jāatpūtina". Tāda tipa cilvēkiem vecumā 55+ veselība mēdz netikt līdzi enerģijai un potenciālam. Un tad var sanākt tūdi.


viedaminka

reitings
Jaukiņi. Nekad negribas, lai viņš tik ļoti nenodzītos? Vai pofig - tas jau tikai vīrs/vīrietis?

Gadījumi, kad vīrietim ir 2 darbi, sievietei pusslodze vai neviens un pretēji- ir diezgan reti. Sabiedrības vairākumā tomēr ir situācija, kur abi strādāt vienu pilnu slodzi un sievietei ir tā ģimenes laime, kurā vakaros un brīvdienās pēc darba sākt otru maiņu- gatavojot, tīrot, aprūpējot bērnus, kamēr vīrietis pēc darba noguris atpūšas dīvānā ar TV pulti rokās un to plauktiņu, kas jau pusgadu istabas stūrī mētājas, pieskrūvēs rītdien, kaa tā arī nekad nepienāk.

Un te jau cālī tika vairākkārt pieminēts - darbu skaits nekā neraksturo ne slodzi, ne pienesumu ģimenē. Varbūt vīrietim tie trīs darbi visi ir zemas kvalifikācijas gadījuma darbi, bet sievietei pusslodze kā IT augsta līmeņa programmētājai un viņai par pusslodzi ir 3x vairāk naudas kā viņam par 3 darbiem kopā. Vai varbūt vīrietim tie 3 darbi ir kā augsta līmeņa vadītājiem- valdes loceklis x, valdes loceklis y, vadītājs vēl kaut kur un beigās viņš visus savus trīs darbus paveic 6h, jo tā īsti nevienā no darbiem nekad reāls nav jāpaveic- tik vien kā reizi nedēļā jāaplaimo kolēģi ar saviem parakstiem uz dokumentiem, kurus nereti, viņi nemaz pat nelasa un necaurskata.

Rosalia
Cenšos! Ar savu piemēru , bet, ja cilvēka agregātstāvoklis ir darbs, tad tas nav viegli, un katrs pieaugušais ļoti labi apzinās savus riskus arī.

Papildināts 29.11.2023 14:44:

Respektīvi, tēmas autores apspriestajâ ģimenē es redzu harmoniju, jo tur noteikti nestrādātu modelis, kur abi strādā pilnu slodzi.

Tur tieši ir satikušies īstie cilvēki, kur vīrietim patīk strādāt un sieva viņu tur tonusā un uzdod tempu, kamēr viņa var samērā jauki pavadīt laiku ģimenē z ar bērniem, kā arī ir arī savi līdzekļi un sava darba pieredze.

Papildināts 29.11.2023 14:46:

Vispār šajā tēmā man ļoti patika Kino viedoklis un sniegtais apraksts ! Ļoti saprātīgi un cieñpilni! Un dziļi pareizi!

Rosalia

Meauk
un katrs pieaugušais ļoti labi apzinās savus riskus arī.
Jā, tad kad ūdens jau smeļas mutē. Un arī tad piekopj starusa politiku, tipa, ja izliksies, ka veselības problēma nepastāv, gan jau tā pati no sevis aut kur iztvaikos. Vispār tas baigais paradokss, jo visa cita veida problēmas tiek risinatas un veiksmīgi atrisinātas.


Evdokija

Pēc tādas loģikas arī sievietes, kuras skrien uz deguna krizdamas kamēr vīrs pirž dīvānā, ir mīkstās un pašas to pieļauj.

Bet tieši tā arī ir. Un es nemaz te nekasos tagad! Es tieši tā arī domāju. Ja sieviete pieļauj, ka vecis pirž dīvānā, tad:

1)vai nu viņām tas patīk.

2) vai ir standarta cietējas (kas arī viņām patīk un viņas būtu nelaimīgas, ja nebūtu jācieš un nebūtu par ko žēloties).

3) vai ir mīkstās un nevar saņemties pamest tādu.

Duujaa

Vīrieši parasti nokrīt, kad jau pa vēlu. Ignorē veselības signālus un nav mierā vai nav iespēju apstopēt.

MieraVejos

lokosoko
Ideāls ģimenes modelis.

Pieļauju, ka autorei nav ne bērnu, ne vīra, tāpēc tik ļoti satraucas par citas ģimenes laimi.

Evdokija

Un kāpēc sievietes darbi mājās tiek novērtēti par zemu? Tie kādam nav jāizdara, lai ģimene varētu pilnvērtīgi funkcionēt?

Duujaa

Evdokija
Kurš novērtē par zemu? Te drīzāk tika uzsvērts, ka to dara kāds cits, ne pati ģimene. Nesaskatu arī nosodījumu pārrunāt dažādus modeļus, kā te apgalvoja, ka nedrīkstot diskutēt. Katrs par kaut ko brīnās.


MieraVejos

Evdokija
Un kāpēc sievietes darbi mājās tiek novērtēti par zemu? Tie kādam nav jāizdara, lai ģimene varētu pilnvērtīgi funkcionēt?
Tāpēc, ka kārtīgai sievietes kā PSRS laikā - jāceļs Zociālisms, bērnus pēc dzimšanas silītē, tad bērnu dārzs (vislabāk uz dienaktnieku uz vesalu nedēļu)

Vot tā ir īsta ložmetējniece Aņka!

Papildināts 29.11.2023 15:15:

a'te - tfu... pati tiem bērneļiem degunus slauka, nevis IKP ražo! y

Kontra nedašautā...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18438495